Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:31:26

Mam pewien problem. Od dluzszego czasu zatrzymuje mi sie woda w organiźmie przez to nie moge chudnac.
Do tego mam niskie cisnienie,zmeczenie,nadmierny apetyt i jakies obrzeki na nogach.
Wiecie moze jakie sa przyczyny zatrzymywania wody?

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:33:38

mozliwe że tabletki anty. poszukaj na necie info...

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:40:17

Ciąża? Nie no zrob se badania,moze nerki cos nawalają,przyczyn jest sporo

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:42:49

Cytat
mysia_84
Ciąża? Nie no zrob se badania,moze nerki cos nawalają,przyczyn jest sporo

Nie,ciąza to nie ;)
A jak myslicie moze to byc przyczyna hormonalna?"?

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:49:06

Zbadaj poziom kreatyniny ?(tak to sie chyba pisze)we krwi moze sa jakies odchyly-na to daja tabletki,po ktorych sie wysikuje ten nadmiar

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:50:04

Antykoncepcja hormonalna. Być może pijesz za mało płynów? Paradoksalne, ale to też jest jednym z powodów ;)
zawsze mozesz zmienic na tabsy anty, ktore taką zbędną wodę usuwają np. YAZ, albo tabletki stricte na tę przypadłość: np. aqua femin

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 17:57:20

hej ja tak miałam zrobiłam sobie badanie tsh i wyszło że mam niedoczynność tarczycy,jednak takie objawy jak ty ma się również przed okresem

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:00:51

a bierzesz anty czy nie bierzesz? Bo jeśli bierzesz i siedzisz z tym bezczynnie to brawo dla ciebie. Zwłaszcza z tymi obrzękami na nogach;/ zbadaj krew na układ krzepnięcia.

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:01:03

Ja też miałam takie objawy, zrobiłam wszystkie możliwe badania, wyszło, że jestem zdrowa, wyniki idealne a to o czym piszesz nadal mam...nie wiem dlaczego;(

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:02:39

dziewczyny jak macie obrzęki na nogach to moga byc zakrzepy, to niebezpieczne. Jak nie wychodzą żadne badania z krwi to warto zrobić dopplera dla pewności czy krążenie działa sprawnie.

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:03:46

Cytat
nicolenkaa
a bierzesz anty czy nie bierzesz? Bo jeśli bierzesz i siedzisz z tym bezczynnie to brawo dla ciebie. Zwłaszcza z tymi obrzękami na nogach;/ zbadaj krew na układ krzepnięcia.

Wlasnie tabletek nie biore. A te objawy juz dlugo nawet mam,

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:04:49

a robiłaś badania krwi chociaż?

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:06:46

idz na saune ja biore tabletki anty i chodze na saune t wszystko zalatwia a i cera mi sie poprawila

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Zatrzymywanie wody w organiźmie

30 kwi 2013 - 18:10:14

Musisz zrobić szczegółowe badania,bo przyczyn może być wiele. Nikt Ci tu nie pomoże raczej.

Zatrzymywanie wody w organiźmie

01 maj 2013 - 13:29:03

Niestety przyczyn może być wiele, sama mam ten problem. Mam 16kg nadmiaru wody i "tylko" (przy tej ilości wody) 8 kg tłuszczu zazwyczaj jest tak, że ma się np. 8kg nadmiaru wody i tłuszczy czyli łącznie 16. Wszyscy myślą, że pewnie się obżeram skoro jestem grubaską, ale niestety nie mogę już mniej jeść (1600kcal) i do tego ćwiczę ale wciąż mam 24kg nadwagi i najgorsze, że przez ta wodę mi puchnął nogi i robi mi się tzw. wody cellulit, który wygląda fatalnie, do tego gdy zaczęłam dojrzewać hormony zaczęły szaleć i zrobiła mi się masa rozstępów, o ile te na biodrach, pośladkach i biuście zaakceptowałam, to tych wokół pępka jakoś nie mogę. jest mi wstyd za każdym razem jak mi się podniesie przez przypadek koszulka itp., dlatego co chwilę się poprawiam i unikam obcisłych i krótkich bluzek. Wyglądam jakbym była po porodzie. Miałam z tego powodu prawie stany depresyjne, ale na szczęście już jest lepiej. wciąż wierzę, że osiągnę wymarzoną sylwetkę, będę ćwiczyć trzymać dietę i za kilka lat może będzie już ok. teraz zaczynam kurację colon c (odbudowa flory bakteryjnej i lepsza perystaltyka), proszek zasadowy z inuliną (zakwaszenie ma wiele ujemnych skutków i upośledza wszystkie funkcje organizmu) i limfomiozot (pomaga usuwać toksyny i wodę)WIERZE W EFEKT, BO WIARA TO PODSTAWA, A CAŁE ZYCIE SABOTOWAŁAM WŁASNY SUKCES ZACZYNAJĄC Z NASTAWIENIEM, ŻE PEWNIE I TAK NIC NIE POMOŻE, ALE TERAZ SIĘ UDA, CHOCIAŻ KILKA KG TEJ WSTRĘTNEJ WODY :d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzikie mięso;/ czyzby powrocilo??? ;o