Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

04 sty 2016 - 12:03:22

Ja za to z mojego i mojej rodziny doświadczenia mogę polecić klinikę JMC Medycyna i Stomatologia - stomatolodzy naprawdę znają się na swoim fachu.
Dzieci to błahostka, kilka wypełnień i już, za to ja zamówiłam naprawdę sporą pracę protetyczną - most i licówki i jestem bardzo zadowolona. Wystrój kliniki, sprzęt i doświadczenie lekarzy stoją na naprawdę wysokim poziomie, jak tam weszłam to już wiedziałam że to jest odpowiednie miejsce. Do tego wyczucie estetyki, rzetelność..polecam!
Tu możecie rzucić okiem na ich pracę, takie 'przed i po' zębów: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-29 13:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

27 sty 2016 - 15:22:00

Myślę że teraz jest dużo dentystów którzy dobrze leczą zęby, trzeba tylko poszukać jakiegoś nie za drogiego, poza tym stomatolodzy używają coraz to nowszych urządzeń i akcesoriów, żeby zapewnić pacjentowi lepszy komfort. Moja zaprzyjaźniona Pani stomatolog zwraca uwagę nawet na takie rzeczy jak rękawiczki, żeby były z lepszego tworzywa, nie zamawia już takich zwykłych lateksowych tylko jakieś <moderacja, spam>,zawierają podobno mniej chemii i nie uczulają jak zwykły lateks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-29 13:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

29 maj 2016 - 12:39:46

Godnych polecenia dentystów w Łodzi znajdziesz na Pomorskiej w Instytucie Stomatologicznym albo w gabinecie Ortoprotex z Przybyszewskiego. Faktycznie jeśli sprawa jest dość poważna to polecam w szczególności dr. Krzysztofa Bąkała, przy okazji to bardzo dobry chirurg szczękowy.

Stomatolog Łódź/Zgierz

01 lut 2022 - 11:25:51

Z mojej strony polecam gabinet na Jasnej w Ślesinie, Pani Anna Mazurek – Witkowska, świetna dentystka. Doskonały kontakt z pacjentem i kompleksowy zakres usług jeśli chodzi o leczenie uzębienia więc faktycznie można na nią liczyć. Poza tym na jej profilu na FB https://m.facebook.com/profile.php?id=100040895475969&ref=bookmarks&_rdr można też zobaczyć jak to wygląda jeśli chodzi o zakres pomocy stomatologicznej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc w ankiecie dotyczącej izotretinoiny - używanej w leczeniu trądzika