Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stomatolog Łódź/Zgierz

30 kwi 2013 - 10:42:27

Cześć dziewczyny,
może znacie godnych polecenia dentystów w Łodzi bądź Zgierzu? Sprawa jest dość poważna (nie dotyczy bezpośrednio mnie, ale to nie ma teraz znaczenia), dużo zębów do leczenia, do wyrwania chyba też (w tym ósemki). Najlepiej jakby to był stomatolog z kontraktem z NFZ, może udałoby się mniej wydać ;) Oczywiście ważne jest, żeby dobrze leczył. No i to wyrywanie... może wiecie, gdzie można to zrobić bezpłatnie? Bo z tego co wiem, taka możliwość istnieje, ale nie za często. Zorientowane szafowiczki bardzo proszę o podzielenie się opiniami/informacjami na ten temat.
Pozdrawiam Was! :)

Stomatolog Łódź/Zgierz

23 maj 2013 - 21:49:08

Też się chętnie dowiem ;)

Stomatolog Łódź/Zgierz

02 wrz 2013 - 00:44:40

wyrywanie masz akurat refundowane przez nfz, i to oprócz przegladu raz do roku chyba jedyna rzecz, która jest w pełni refundowana. Ale jak ze znieczuleniem to Ci już nie powiem ;) ja od dawna chodzę prywatnie -na nfz i tak trzeba do wszystkiego dopłacać, i często mają cię gdzieś:> W Łodzi na Bałutach jest bardzo dobry i dostepny cenowo stomatolog - centrum Bamed 81 sie to nazywa, na ul. ks Brzóski. Innych godnych polecenia niestety nie znam

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

01 paź 2013 - 17:28:51

ja się zgodzę z przedmówczynią, sama tam chodzę do doktor Kosowskiej. Bardzo miła i konkretna kobieta, poza tym super specjalistka.

Stomatolog Łódź/Zgierz

01 paź 2013 - 17:34:07

Jeżeli chodzi o wyrywanie/dłutowanie ja polecam instytut stomatologii na pomorskiej. szybko, bezboleśnie, i jeszcze przystojni stażyści Cie obsługują.. :D

Stomatolog Łódź/Zgierz

25 paź 2013 - 11:34:37

Wyrywania ósemek współczuję, miałam robione jako nastolatka. Niemiłe przeżycie. No ale wiele osob ma z zębami madrości problemy, bo albo nie mogą się przebić i wyrosnąć, albo wyrosną i przekrzywią resztę. MASAKRA, że też człowiek ma te ósemki.... :/ Jeśli chodzi o dentystów w Łodzi, to szczerze poleciłabym gabinet na Zamenhofa. Miałam robione tam kanałowe i muszę przyznać że myślałam, ze gorzej to zniosę, a w gruncie rzeczy nie było tak źle.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

06 mar 2014 - 15:07:56

ja też zaglądam do Bamedu, bardzo lubię panią dr Kosowską, jest naprawdę świetną specjalistką, a poza tym wielki plus dla niej za podejście do pacjentów. Dzięki niej już się tak bardzo nie boję dentystów.

Stomatolog Łódź/Zgierz

07 kwi 2014 - 13:39:43

o ja też jakoś nie bardzo lubię chodzić do gabinetu więc jak mam się wybrać do dentysty, szukam takiego, co będzie najbardziej miły, żebym nie chciała uciekać. Więc skoro mówicie, ze dr Kosowska jest miła to pewnie odwiedzę ten gabinet.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

30 kwi 2014 - 17:04:44

Polecam sympatyczną Panią doktor z Centrum Stomatologicznego Novadentica Osobiście jestem bardzo zadowolona z jej usług i nie skrzywdziło to za bardzo mojego portfela. Polecam zajrzeć na stronę <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-29 13:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

25 cze 2014 - 20:08:29

koniecznie się wybierz do Bamedu, bardzo mili dentyści plus to, że dobrze zęby robią. Moim zdaniem jeden z lepszych gabinetów

Stomatolog Łódź/Zgierz

04 paź 2014 - 10:56:13

tez miałam pisać o Bamedzie i dr Kosowskiej. Bardzo dobra i miła. A jak dentysta ma fajne podejście do pacjenta to chętnie wracam do niego.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

04 gru 2014 - 19:07:49

bo to jest bardzo dobry gabinet, fajna atmosfera i bardzo wysoka jakość usług. A więcej mi nie trzeba, tylko, żeby mieć dobrze wyleczone zęby i dobrze się czuć podczas wizyty.

Stomatolog Łódź/Zgierz

04 gru 2014 - 19:20:19

a gdzie ta stomatolog przyjmuje ale dokładniej .

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

26 gru 2014 - 21:52:03

Polecam klinikę stomatologiczną z kontraktem na NFZ MaK-Laser Łososiowa na Radogoszczu Wschodzie mają jeszcze 3 inne kliniki w mieście wpisz sobie w Google wiadomo że nie wszystko jest na fundusz Ale to co da się zrobić to się zrobi a co nie to trzeba będzie zapłacić co do 8 to na pewno polecam dr Splita. Właśnie w tej klinice

O do Bamed też teraz z chłopakiem chodzę Ale na teo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-26 21:54 przez Emileczkaa92.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Stomatolog Łódź/Zgierz

05 lip 2015 - 16:34:23

Moim zdaniem Bamed to najlepsze miejsce, gdzie można leczyć zęby. Bardzo dobra jakość usług no i też świetna atmosfera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zatrzymywanie wody w organiźmie