Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:02:37

Witajcie,
jestem tegoroczną maturzystką. Mimo iż, zostały jeszcze dwa tygodnie, ja już cała się trzęse. A co dopiero będzie na maturce ustnej? nie wyobrażam sobie.
Dlatego podpowiedzcie, co dobrego na uspokojenie polecacie?
Z góry dziękuje!

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:04:07

czekoladę:)

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:05:23

troche meliski, magnezu, czekolady i głowa do góry. Każdy z nas to przeżył:)

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:08:33

Pudełko waniliowych albo śmietankowych lodów grycan - mój sposób. Chociaż i tak pewnie pogryzę palce ze stresu.

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:11:55

ja na odstresowanie przed maturą pojechałam na majówkową popijawę. pomogło.
i zdałam dobrze ;p

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:19:03

Pamiętam moją maturę ustną z angielskiego :) Ponieważ stres mnie nie motywuje, wręcz przeciwnie - paraliżuje, wzięłam jakąś tabletkę na uspokojenie, która nie otumania. Zdawało mi się świetnie:) Żałowałam, że na polski ustny nie wzięłam. Przez pierwsza minutę nie mogłam wydobyć z siebie głosu, a minuta na ustnym do sporo czasu:P

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:20:33

Broń boże żadnych tabletek! Wypróbuj naturalne metody: lody, czekolada. Odpręż się, zrób coś dla siebie. Przecież wszystko umiesz, uczyłaś się 3 (4?) lata! :)

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:24:21

Bez recepty to Sedatif PC, na mnie nie działa na duże stresy i nerwy ale niektórzy mówią że jest super :-) Do ssania.

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:24:49

MELISA - przed egzaminem na prawo jazdy zaparzyłam 2 torebki i pomogło! czułam się spokojniej i napięcie spadło ;) a tabletek nie polecam- raz na wypróbowanie (też przez egzaminem) wziełam dzień wcześniej żeby sprawdzić czy działa - CAŁY DZIEŃ CHODZIŁAM OTĘPIONA I CHCIAŁO MI SIĘ SPAĆ WIĘC W ŻADNYM WYPADKU NIE POLECAM!

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:27:28

ooo jak ja się stresowałam! na pisemnych było spoko, ale ustne strasznie dużo nerwów mnie kosztowały na dodatek byłam na końcówce listy i musiałam taaak długo czekać na swoją kolej :/ ale dobre nastawienie to podstawa + relaks na majówce :) powodzenia ;)

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:36:11

dla mnie najgorszy był ustny polski :P
proponuje takie cukierki z meliską - mi pomagają z lekka ;-)

a co do 'maturalnego stresu' to uwierz mi - matura w porównaniu do innych egzaminow to pestka :P

Stres! Co na uspokojenie?

22 kwi 2013 - 23:44:17

Syrop neospazmina jest delikatny, ziołowy i bez recepty. Z tabletkami na receptę raczej nie kombinuj. :) Nie stresuj się matura teraz jest łatwa. :)

Stres! Co na uspokojenie?

10 cze 2013 - 23:27:08

Ja też bym poleciła wspomniany Sedatif PC, bo nie ogłupia i dobrze wycisza stres. Zwłaszcza jak się ma "gulkę" w środku i problemy ze snem. On dobrze działa i na psychikę i na objawy fizyczne. No i bez recepty jest.

Stres! Co na uspokojenie?

10 cze 2013 - 23:32:12

Tak wtrącę do wątku-żeby melisa zadziałala, trzeba pić jej caly dzban przez mniej więcej tydzień:) Także po dwoch torebkach mysle ze to raczej efekt placebo był:) ale super że zadziałało :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odtworzenie błony dziewiczej