Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 -->

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:39:30

Strasznie boję się pszczół. Kiedy jestem sama w domu i wleci pszczoła potrafie zamknąć ten pokój aż do przyjścia mamy. Masakrycznie się ich boję, gdy widzę pszczołę zaczynam krzyczeć i uciekać. I nie tyle co się boję, ale brzydzę się jelita, na dźwięk tego słowa zbiera mi się na wymioty : /



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 21:43 przez HardFable.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:43:20

Cytat
chomiczek_
arachnofobia ;/
drę ryja tak długo aż ktoś pozbędzie się pająka z pokoju.
w życiu nie wciągnę go odkurzaczem - a co jak wyjdzie ?
NO TO WTEDY ZAKLEJA SIE OTWOR IZOLACJA, WYSTAWIA ODKURZACZ NA DWOR I CZEKA AZ PRZYJDZIE KTOS ODWAZNY

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:44:44

Ja się boję odbierać telefon. Chodzi mi o stacjonarny, kiedy nie wiem kto dzwoni, albo jeśli na komórkę dzwoni nieznany nr. Czasami w ogóle nie odbieram i udaję, że nie słyszę.

Brat mojej przyjaciółki natomiast nigdy nie dotyka klamek :D

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:48:51

Cytat
sowinska
Cytat
Evans18
Autobusy, boże jak ja nienawidzę jeździć autobusem - dla mnie to męka :/

Co Cię przeraża w jeździe autobusem? Mało przestrzeni? Tłum? Bardzo dziwny przypadek i pierwszy raz słyszę :D Ale Tobie współczuję ;/

Podejrzewam, że ludzie :) Jak robi się cieplej i można nosić mniej ubrań na sobie, to po prostu często czuje się innych ludzi. Nosem.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:51:20

Cytat
patrycja2468
Ja się boję odbierać telefon. Chodzi mi o stacjonarny, kiedy nie wiem kto dzwoni, albo jeśli na komórkę dzwoni nieznany nr. Czasami w ogóle nie odbieram i udaję, że nie słyszę.

Brat mojej przyjaciółki natomiast nigdy nie dotyka klamek :D
oo to ja nikomu nie otworze drzwi po zmroku :(

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:52:45

Cytat
anusiak92

Kanapki- robię jedną 15 min. Nie zjem, dopóki nie będzie idealna- tzn masło smaruję parę min dopóki nie będzie równo, szynka, masło, wszystko dokrajam i ukladam do chleba. A nie daj Boże, masło jest twarde i jak rozsmarowuje to chleb się pokruszy. Nie zjem

Nerwica natręctw. Ja ciągle liczę, liczę i liczę...
Cytat
ProszeKawe
Cytat
sowinska
Cytat
Evans18
Autobusy, boże jak ja nienawidzę jeździć autobusem - dla mnie to męka :/

Co Cię przeraża w jeździe autobusem? Mało przestrzeni? Tłum? Bardzo dziwny przypadek i pierwszy raz słyszę :D Ale Tobie współczuję ;/

Podejrzewam, że ludzie :) Jak robi się cieplej i można nosić mniej ubrań na sobie, to po prostu często czuje się innych ludzi. Nosem.

Napisałam już że mam nerwicę z fobią i akurat odbija się na tym punkcie. Mam jeszcze inne fobie, ale przyczyny tego nie są takie proste jak się wydaje. Tak naprawdę pod naszymi fobiami kryją się inne lęki, przeżycia których często sobie nawet nie uświadamiamy.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 21:57 przez Evans18.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:53:30

Cytat
bozenka9996
Cytat
chomiczek_
arachnofobia ;/
drę ryja tak długo aż ktoś pozbędzie się pająka z pokoju.
w życiu nie wciągnę go odkurzaczem - a co jak wyjdzie ?
NO TO WTEDY ZAKLEJA SIE OTWOR IZOLACJA, WYSTAWIA ODKURZACZ NA DWOR I CZEKA AZ PRZYJDZIE KTOS ODWAZNY


tyle że najczęściej do późna jestem sama w domu :P
wolę się podrzeć i rzucić papciem w łajzę ;)

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:54:36

Jeszcze sobie przypomniałam, panicznie boję się (chociaż to nie istnieje) Zombie. Od zawsze lubiłam oglądać Resident Evil, a teraz chyba mi to bokiem wychodzi, po nocach śni mi sie atak umarlaków :(

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 21:55:56

1.Ciemnośc, boję się ciemności kiedy jestem sama, najgorzej kiedy w całym domu wszystko pogasnie bo korek wystrzeli i muszę się przedostać na koniec mieszkania, żeby spowrotem powłączyc wszystko, wtedy zawsze sikam w gacie.

2. Nie lubie rozmowiac przez telefon-
nie ważne kto do mnie dzwoni, zawsze wywołuje to u mnie napiecie i zastanawiam sie 5 sekund czy odebrać połączenie czy odrzucic.

3.Także wywołują u mnie niesamowite napięcie puste przestrzenie.
Zawsze jak wchodzę do pustego pomieszczenia/działu/uliczki to mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje albo stoi gdzies za mna.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 22:29:33

Cytat
kaska8760
A ja czuję straszny lęk jak muszę do kogoś zadzwonić. Na żywo mogę rozmawiać z każdym, załatwiać wszystkie sprawy, jestem bardzo wygadana, ale przez telefon to jest koszmar dla mnie.
Mam tak samo!!! Telefon to coś okropnego.
Cytat
ouuuu

3.Także wywołują u mnie niesamowite napięcie puste przestrzenie.
Zawsze jak wchodzę do pustego pomieszczenia/działu/uliczki to mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje albo stoi gdzies za mna.
o właśnie :) A najgorzej, jeśli pustą przestrzeń mam za plecami, lub gdy za plecami mam otwarte drzwi - brrr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 22:50 przez patrycja2468.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 23:00:55

Ja wejde do wody tylko gdy czuje grunt pod nogami. Oprocz tego boje sie wszystkiego co znajduje sie w wodzie, czyli glonow, raf koralowych itp. Aha i zywej ryby nigdy nie dotkne, bo boje sie, ze mnie odgryzie reke, chociaz wiem, ze nie ma zebow :)

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 23:02:56

ptaki i kury - PANICZNIE ,obłędnie się ich boję

jakby kura stała obok mnie to bym ryczała jak BÓBR!
a no i ciasne pomieszczenia :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 23:04 przez buyxme.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 23:08:57

Pająki i biedronki . Biedronek nie dotknę a jak jakaś wpadnie do pokoju to zaraz kogoś wołam , żeby ją wyniósł. Gorzej jak w lato jakaś na mnie usiądzie, po prostu koszmar nie zdejmę jej sama . Fu.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 23:09:20

ja się boję ludzi na szczudłach, czasami w rynku ludzie na szczudłach jakieś tam ulotki rozdają jak to widzę to omijam z daleka ... Jakaś panika mnie ogarnia :)
o i z rozmową przez telefon mam to samo...ale powoli z tym walczę...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 23:11 przez bolubie2.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 23:11:49

pajaki i przeróżne owady typu ćmy :C

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z soczewkami