Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:29:50

Cytat
bozenka9996
a no i boje sie sciereczek z mikrofibry ..
serio? ale że co? ożyje, wskoczy Ci na twarz i udusi? czemu się ich boisz? dotyk cię brzydzi, wygląd?

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:31:40

Ja się strasznie boje pająków ale nie tych z chudymi nóżkami i takich malutkich, tylko tych większych.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:31:43

Wszystkie istniejące owady mnie po prostu przerażają, obrzydzają. Np. pająki, a nawet biedronki ;o Ale okropnie uciążliwa jest dla mnie ta fobia ;> Panicznie boję się meduz, przez które zostałam poważnie poparzona w ubiegłoroczne wakacje. To było straszne ;o Dlatego w tym roku dokładnie dowiaduję się, czy przypadkiem w miejscu, gdzie się wybieram ich nie ma. Dorzucę do moich fobii również myszy. ;d Żaby również mnie obrzydzają. I na pewno się jeszcze coś znajdzie. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 18:34 przez Asik121.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:32:51

Ja się boję myszy

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:33:45

Cytat
anusiak92
a ja panicznie boję się niedźwiedzi, wilków, lwow- i wszystkich ogromych zmierząt z kotowatych. No po prostu umieram ze strachu. Byłam kiedyś na ognisku, to jak się ściemniło to z wiskiem zwiałam bo myślałam że gdzieś niedźwiedź grasuje

A gdybyś poszła do zoo i zobaczyłabyś te zwierzęta w klatce lub przez szybę? Bo ja nie dotknęłabym nawet słoika, w którym byłaby żaba.
Cytat
wiedzma_84
Ja się strasznie boje pająków ale nie tych z chudymi nóżkami i takich malutkich, tylko tych większych.

O to to! Zapomniałam o tym wspomnieć. Małe to jeszcze wezmę na rękę i wypuszczę przez okno pod warunkiem, że mają cienkie nóżki. Innych nie tknę nawet kijem, małe czy duże to nie ma znaczenia jeśli pająk jest owłosiony. O zabiciu też nie ma mowy. Zawsze wołam tatę żeby to zrobił, ja nie chcę tego widzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 18:36 przez sowinska.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:34:25

Cytat
Toeris
Przerażają mnie zdjęcia satelitarne, najgorsze są oceany :-/

ale że jak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 18:41 przez PijanyMop.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:35:52

Cytat
anusiak92
Cytat
bozenka9996
a no i boje sie sciereczek z mikrofibry ..
serio? ale że co? ożyje, wskoczy Ci na twarz i udusi? czemu się ich boisz? dotyk cię brzydzi, wygląd?
wlasnie chodzi o dotyk ... nawet jak o tym pomysle mam ciary

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:37:29

A ja mam taką fobię,którą na własny użytek nazywam drabinofobią-panicznie boję się schodzić z drabin(bo z wejściem nie mam problemu),choć kilka miesięcy temu wlazłam i złazłam z takiej wysokiej platformy widokowej,na którą się wchodziło po bardzo wysokich drabinach.Do dziś nie wiem,jak ja z tych drabin zlazłam.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:38:19

sowinska, za kratami może jakoś by przeszło,ale to też straszne, na szczęście nie chodze do zoo

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:40:05

ja boje się Dżdżownic. Jak wyłażą po deszczu to musze uważać na każdym kroku. I boje się zdechłych zwierząt. Jak gdzieś zobacze zdechłego kreta mysz iczy pisklaka to odruchowo uciekam. Ostatnio na ulicy jak zobaczyłam zdechłego kota to zaczełam krzyczeć i uciekłam na drugą stronę.

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:40:31

A tak żartem,wielu pijaków powinno nabawić się dipsofobii(strach przed piciem).

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:41:45

Winda,pająki i wszelkiej maści robale,mam lęk wysokości i klaustrofobię,boję się też wypadków samochodowych :(

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:41:55

ja mam klaustrofobie..
a poza tym też mam cos z jazdą komunikacją publiczną, jak jest tramwaj/ autobus bardzo zapchany to od razu wychodzę i niczego nie dotykam! więc czsami sobie latam tak po całym tramwaju ale bez rekawiczki niczego nie dotknę.
No cóż " każdy ma jakiegoś bzika" w końcu :D

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:44:38

ja mam taką masę na ptaki :D

Nasze fobie

16 kwi 2013 - 18:45:50

ja się boje kuchenek gazowych ( odpalać szczególnie, albo ze gaz się ulatnia z nich) i junkersów ( że wybuchną podczas kąpieli, albo że zgasnie i się zaczadzę)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z soczewkami