Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 07:45:52

zapomniałam jeszcze dodać że kleszcze i wszy to też moja zmora. Wychodząc z lasu jestem święcie przekonana że mam ich całe mnóstwo, a jeśli ktoś mówi o wszach to zaczyna mnie swędzieć głowa.

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 07:47:10

Cytat
anusiak92
Cytat
bozenka9996
a no i boje sie sciereczek z mikrofibry ..
serio? ale że co? ożyje, wskoczy Ci na twarz i udusi? czemu się ich boisz? dotyk cię brzydzi, wygląd?

ahahah, aż się uśmiałam

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 08:08:17

Pająki, i boję się że mi kości wyjdą, tzn, mam dość wystające kości miednicy w miejscu gdzie ma się pas i dość cienką skórę tam, i zawsze się boję że mi się ta skóra przetrze i mi kości będzie widać, nikomu nie pozwalam się tam dotykać, i jeszcze nie nawidzę żył na rękach, nie którzy faceci mają takie strasznie wystające żyła na rękach, nie dotknę takiego gościa choćby nie wiem co wydaje mi się że za chwilę mu skóra pęknie i ta krew będzie sikać wszędzie na około.

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 10:43:21

Dziewczyny, słuchajcie... Sama nie wiem co mam o tym myśleć, ale ja się boję spotkań z ludźmi, nie chodzi tylko o obce osoby, ale także o te które chociaż trochę znam... Staram się jak mogę unikać jakiś imprez, spotkań.. Po prostu zaczynam się denerwować i czasami ściska aż mnie coś w środku. Nie umiem się odnaleźć w takich sytuacjach, najczęściej do nikogo się nie odzywam prócz mojego chłopaka.. Niestety On tego też za bardzo nie rozumie, denerwuję się czasami jak nigdzie nie chcę iść, albo później gada, że jak zwykle się do nikogo nie odzywam.. :((

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 10:52:08

ja boje sie ślimaków;/ nie wiem czemu;/ przerażają mnie;/ pająków i niczego innego sie nie boje tylko ślimaków eh brrrr

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 10:55:05

pająki, wyokość ale bez przesady, głebokiej wody i ludzi niekiedy

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 11:02:15

Cytat
Neytirii
Dziewczyny, słuchajcie... Sama nie wiem co mam o tym myśleć, ale ja się boję spotkań z ludźmi, nie chodzi tylko o obce osoby, ale także o te które chociaż trochę znam... Staram się jak mogę unikać jakiś imprez, spotkań.. Po prostu zaczynam się denerwować i czasami ściska aż mnie coś w środku. Nie umiem się odnaleźć w takich sytuacjach, najczęściej do nikogo się nie odzywam prócz mojego chłopaka.. Niestety On tego też za bardzo nie rozumie, denerwuję się czasami jak nigdzie nie chcę iść, albo później gada, że jak zwykle się do nikogo nie odzywam.. :((

Być może to fobia społeczna :/

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 11:05:40

chrzaszcze te ktore zaczynaja latac w maju...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
slabo mi w 3 sekundy!

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 11:08:25

koniki polne... a najbardziej swierszcze brrrr obrzydliwe zielone
a takze zaby, pajaki, motyli tez sie boje

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 12:59:12

Zapomniałam jeszcze o jednym-boję się wirującej na pełnych obrotach pralki :D mam jakąś obsesję że wyleci w powietrze czy coś o.O

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 21:08:53

Cytat
Neytirii
Dziewczyny, słuchajcie... Sama nie wiem co mam o tym myśleć, ale ja się boję spotkań z ludźmi, nie chodzi tylko o obce osoby, ale także o te które chociaż trochę znam... Staram się jak mogę unikać jakiś imprez, spotkań.. Po prostu zaczynam się denerwować i czasami ściska aż mnie coś w środku. Nie umiem się odnaleźć w takich sytuacjach, najczęściej do nikogo się nie odzywam prócz mojego chłopaka.. Niestety On tego też za bardzo nie rozumie, denerwuję się czasami jak nigdzie nie chcę iść, albo później gada, że jak zwykle się do nikogo nie odzywam.. :((
Tak jak pisała droga Evans to może być fobia społeczna. Dzisiaj widziałam się z dziewczyną, która przeżywa to samo- dostała ataku duszności po tym jak odwiedzili ją niespodziewnie znajomi. Mąż wezwał karetkę, a lekarz poradził wizytę u psychologa bo on nic tu nie zdziała. Nie dosć, że nie wychodzi do ludzi to jeszcze dziecka na dwór nie wypuszcza (akurat byłam z córką i chciałam żeby sie poznały) masakra i współczuję.

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 21:12:27

Nienawidzę robaków wszelkiego rodzaju od małej muszki po wielkie paskudztwa. Jak widzę jakiegoś pełzającego po podłodze w domu nie daj boże to jest masakra, lęk wysokości też mam

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 21:12:47

Cytat
zapomniałam jeszcze dodać że kleszcze i wszy to też moja zmora. Wychodząc z lasu jestem święcie przekonana że mam ich całe mnóstwo, a jeśli ktoś mówi o wszach to zaczyna mnie swędzieć głowa.

mam tak samo :)

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 21:14:24

a ja się strasznie boję pająków:(
Przez całą zimę nie widziałam ani jednego, niestety zrobiło się ciepło i powyłaziły już:(:(
Strasznie się ich boję.....
Do tego dochodzą jeszcze chrabąszcze w maju:(:(
A jeszcze przypomnialo mi się,że przerażają mnie duże pojazdy nocą....np. boję sie patrzeć na pociągi jak jadą, samoloty. Jakoś mnie to przeraża...
Może to głupie, a jednak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 21:21 przez AngelsHall.

Nasze fobie

18 kwi 2013 - 21:17:06

a ja nie mam na nic fobii :D tak mi się bynajmniej wydaje :D
wspólczuje Wam bo takie fobie mecza;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie