Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żylaki na nogach

16 kwi 2013 - 09:57:15

Dziewczyny pod koniec ciaży pojawiły mi sie na nogach żylaki , po porodzie znikły . Teraz prawie 4 miesiące od urodzenia dziecka pojawiają sie znowu . . mało widoczne ale z czasem napewno będą bardziej . Miała któraś z Was ten sam problem ? Jak sobie z tym poradziłyście ?

Żylaki na nogach

16 kwi 2013 - 10:03:00

Jestem 4 miesiące po porodzie i mam ten sam problem. Jeśli nie są rozległe spróbuj doraźnie czyli Diosmina jakaś, żele chłodzące i odpoczynek z nogami w górze. Kiedyś lekarze stosowali owijanie bandażem elastycznym ale teraz w sklepach medycznych są do kupienia specjalne rajstopy uciskowe. To wszystko powinno pomóc ale jeśli będzie się pogarszać idź do lekarza bo możesz nabawić się zapalenia żył. I powodzenia :)

Żylaki na nogach

16 kwi 2013 - 10:04:31

Ja mam. Noszę podkolanka uciskowe, takie specjalne przepisane przez lekarza. proponował mi skleroterapie ale dopiero jak urodzę ostatnie dziecko bo każda ciąża pogarsza sprawę i może zniszczyc efekty zabiegu. Teraz po drugim dziecku chyba się juz zdecyduję na zabieg, rózne sa o nim opinie, niektórzy mówia, ze nic nie daje i się odnawiają...

Żylaki na nogach

16 kwi 2013 - 10:05:28

Dzięki za odp :) a mam jeszcze pytanko , stosujesz te żele i wgl ? przynosi to jakis efekt ? moje nie sa bardzo widoczne , w czasie ciąży były naprawde o wiele większe . ale martwie sie bo jednak mam dopiero 21 lat i nie chce chodzić z żylakami :(
Ciocia moja miała zabieg 10 lat temu :) i wszystko było ok , ale ostatnio znowu sie pojawiły faktycznie . . . poszłą do lekarza , dostała skierowanie na kolejny zabieg :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 10:09 przez Madzia12345621.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze fobie