Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

Urlop w górach

33 minut temu

Domek w górach

38 minut temu

Rewelacyjne okna

42 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:24:47

Ostatnio w telewizji widziałam reklamę leku na wypadnie włosów. Niestety nie zapisałam sobie nazwy i jak na złość w aptece już nie pamiętałam nazwy.:( Czy znacie jakis lek (a nie suplement diety) na wypadanie włosów? Czytałam na forum i każda mówi tylko o suplementach, które nic mi nie pomagają.:(
nikt nie zna?:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 20:40 przez dzizabella.

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:43:11

Też szukam czegoś sprawdzonego na wypadanie włosów i mam nadzieje, że ktoś sie wypowie na ten tema ;)

Koleżanka poleciłą mi saszetki Gelacet ale średnie ma opinie na forach i jest drogi...;/

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:47:03

Gelacet to też niestety tylko suplement diety...

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:50:20

wiem:( nie wiem juz co ma z tymi wlosami zroobic...;/

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:51:00

Też się chętnie dowiem, nie mam już siły na swoje włosy. Byłam u lekarza, na początku powiedział że winne są słabe wyniki, wyniki się poprawiły, zaczęłam zdrowiej jeść itd, a włosy jak wypadały tak wypadają. Poszłam drugi raz, wysłał mnie do endokrynologa (tym razem sądził, że winna jest tarczyca), jednak z tarczycą wszystko okej. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, więć chętnie wypróbuję czegoś sprawdzonego ;)

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:51:43

A czy któraś z Was piła drożdże bądź spożywała te piwne w tabletkach? Mają witaminy które są bardzo potrzebne dla zdrowia włosow.
A tak poza tym może dobrze by było pójść do dermatologa (lub trychologa jeżeli u Ciebie w mieście jest) aby zbadać przyczynę wypadania włosów, bo mogą być związane z problemami hormonalnymi, łuszczycą, łojotokiem, jakimś typem łysienia, anemią, złą dietą, stresem.... należałoby najpierw ustalić przyczynę wypadania a potem przyjmować leki zapisane przez lekarza. Ja bym nie eksperymentowałą z lekami których nie przepisze doktor.
Powodzenia!

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:53:16

Chodzi Ci o Asystor?

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:53:23

Grzebie w necie po różnych forach,jak znajde coś ciekawego to podziele się tym z wami, prosiła bym o to samo jc ;D

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:55:15

Cytat
dzemki123
Też się chętnie dowiem, nie mam już siły na swoje włosy. Byłam u lekarza, na początku powiedział że winne są słabe wyniki, wyniki się poprawiły, zaczęłam zdrowiej jeść itd, a włosy jak wypadały tak wypadają. Poszłam drugi raz, wysłał mnie do endokrynologa (tym razem sądził, że winna jest tarczyca), jednak z tarczycą wszystko okej. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, więć chętnie wypróbuję czegoś sprawdzonego ;)
ja miałam tak samo, z tym że u mnie faktycznie okazało się, że problemem jest tarczyca. biorę hormony, ale kondycja moich włosów nie jest najlepsza. ostatnio na forum wyczytałam żeby pić pokrzywę, dopiero zaczęłam - może akurat coś pomoże. :)

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:56:04

Najlepiej wybrać się do dobrego dermatologa. :)
Zawsze może zapisać coś niekoniecznie reklamowanego, ale przede wszystkim skutecznego np. na receptę. :)

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:57:09

moja babcia polecała mi ostatnio płyn z brzozy do wcierania ale nie testowałam więc nie wiem ;/

Cytat
margo_205
moja babcia polecała mi ostatnio płyn z brzozy do wcierania ale nie testowałam więc nie wiem ;/

aha i o płukaniu włosów naparem z pokrzywy też mówiła..pewnie pomaga ale komu by się chciało to parzyć?? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 20:59 przez margo_205.

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:59:17

Jeżeli pytacie o LEKI to alpicort e i loxon 5% - płyny do wcierania w skórę głowy, ale oba są na recepte (bo to w końcu leki) i moga mieć sporo skutków uboczych.

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 20:59:37

Robiłam badania krwi, wszystko ok...Przejdę się niedługo do dermatologa. Do tej pory tego nie robiłam, bo każdy mi mówił, że to może przejściowe i tak biorę już suplementy 4 miesiąc a stan przejściowy nie minął. Brałam asystor hair, kiedyś belissę i skrzyp- nic nie pomogło. Piłam też pokrzywę, ktora mi nic nie dała. Teraz biorę Vitapil, ale jak skończę planuję trochę przerwy i przyjmować samą biotynę. Ale po tej przerwie jeśli wlosy nadal będą wypadać chciałabym zacząć stosować coś co mi pomoże.

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 21:01:36

Lekiem jest m.in Biotebal - jeszcze nie próbowałam,,ale mam zamiar;)bo mam włosy jak mysz cienkie;p

Lek na włosy.

01 kwi 2013 - 21:02:39

Wypadanie włosów jest naturalne, powinno martwić kiedy znajdujemy włosy w odpływie wanny, brodzika lub na ubraniach.
Polecam blogi włosomaniaczek anwen.pl i blondhaircare.com, tam wszystko o włosach i naturalnych sposobach, ja polecam wcierkę jantar na porost nowych włosów i jeśli jakiś suplement to Humavit skrzyp i pokrzywa dużo tabletek i korzystna cena, a ten Asystor to nic specjalnego, magia reklamy, a ostatnio reklamowali preparaty z Vichy, ale to na pewno tania nie jest taka kuracja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak sobie pomóc?