Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:11:29

Cześć dziewczyny.
Zastanawiam się nad wyrwaniem swoich 2 zębów (jedynki) i wstawieniu zębów porcelanowych.

Czy któraś z Was miała może robiony taki zabieg i może podzielić się wrażeniami??

Może jest ktoś z kim można na priv o tym porozmawiać?? Proszę o kontakt i wypowiedzi.

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:13:12

po co chcesz wstawiac nowe zeby?

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:15:12

moje mają zdarte szkliwo i mają lekką wadę zgryzu, a to podobno działa na zasadzie implantów tyle że jest mniej trwałe i bardziej trzeba dbać. Póki co rozeznaję się w temacie. Koleżanka mojej siostry ostatnio poddała sie temu zabiegowi i jest zadowolona a że nie mam z nią kontaktu -sama próbuję się dowiedzieć czegoś na ten temat.

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:22:45

a nie lepiej zrobić licówki? niż od razu wyrywać swoje zęby?
trzeba ratować póki się da

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:24:55

tyle że chodzi mi również o usunięcie wady zgryzu. Ta koleżankia właśnie po to sobie je zrobiła. I efekt ponoć super.

Trochę właśnie waham się z tego względu iż swoje to swoje....

Korony porcelanowe- zęby

29 mar 2013 - 19:29:20

Matko święta..... wyrwać coś co można leczyć. Sorry, ale to głupota.
Implant jak każde obce ciało może zostac odrzucone nawet po kilku latach.
Kolor zębów zawsze można skorygować tak samo jak zgryz.
A na takie ekstremalne poczynania zawsze jest czas. Brrr....

Korony porcelanowe- zęby

09 lip 2013 - 14:58:09

Ja miałam podobnym, zabieg tylko inne zęby wstawiałam. Wrażenia ogólnie nie najlepsze, jak to podczas wizyty u dentysty. Za to po, jak najbardziej byłam bardzo zadowolona. Zęby wyglądają, jak prawdziwe, nie ma opcji dopatrzeć się, że są wstawione. Może to zasługa, że trafiłam do bardzo dobrej kliniki http://www.hercka.pl , gdzie trafiłam na dobrych specjalistów. Sam zabieg nie był jakoś bardzo drogi. Ogólnie jeżeli jesteś zdecydowana, to nie ma co czekać. Na pewno wyprostujesz wadę zgryzu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aparat LINGWALNY