Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Leczenie kanałowe

27 cze 2013 - 17:49:59

Cytat
malgina
Dziewczyno - nie pisz bzdur, nikt ci nie każe się nią interesować, ja podaję własne doświadczenia. Jesteś bardzo obrotna - ja czekam na wizytę po 3 tygodnie, a ty już opinii dentysty zasięgnęłaś - brawo ;-) Gdybym słuchała dentysty to bym chodziła na prywatne wizyty i zawsze brała wypełnienia płatne. Rób co chcesz? Kto cię tutaj krytykował? Poczytaj skąd się może brać kanałowe i prośba gorąca - nie pisz więcej bzdur.

3 tygodnie do prywatnego?? No w takim razie jestem mega obrotna. Właśnie, Ty podajesz swoje doświadczenia! I fajnie, że chciałaś doradzić, ale nie narzucaj wszystkim swojego zdania, bo nie zawsze masz rację. Wiem doskonale skąd bierze się kanałówka, ale od tego się nie umiera. Co najwyżej mam nauczkę na przyszłość. Fajnie wiedzieć, że jesteś taka idealna i nie masz i nie miałaś problemów z zębami, ciesz się z tego:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Leczenie kanałowe

28 cze 2013 - 07:53:06

Jako, że nie widzę sensu komentowania napiszę jedynie - ;-) Do ideału mi daleko. Powodzenia życzę ;-)

Leczenie kanałowe

29 cze 2013 - 00:58:26

Wzajemnie:)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Leczenie kanałowe

02 lut 2014 - 18:20:09

wiecie cena ceną, ale ważniejsze jest to, żeby wszystko było dobrze zrobione, dlatego jak ja musiałam iść na kanałowe to się wybrałam do Dental services, jakość usług bardzo wysoka i lekarze bardzo mili.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprawdzone sposoby