Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny z Poznania proszę was o pomoc. W poniedziałek 25marca jadę z mężem na zabieg do szpitala w Poznaniu na ulicą Szwajcarską 3 z tego co wiem niedaleko jest centrum handlowe M1 ale mam problem:( Mąż zostaje w szpitalu ja muszę pod wieczór wracać z powrotem do swojego miasta i tu mój problem czy dojadę z pod szpitala autobusem na dworzec główny? Jak tak to może któraś wie jaką linią i czy daleko jest przystanek? Nie miałam pojęcia gdzie dodać wątek więc gdyby był źle umieszczony proszę o przeniesienie.

Nie znam w ogóle zagospodarowania przestrzennego Poznania. Może na google maps sprawdź.

może ktoś pomoże :) a jak nie to na mapie znajdź ten szpital, potem wejdź na stronę poznańskiego przewoźnika (jakies zkm czy coś) i tam pewnie będzie mapa z liniami autobusowymi :) wtedy znajdziesz na mapie szpital, przystanek najbliższy i bedzie tam spis autobusów które stamtąd odjeżdżają :)

Cytat
kiciek1985
Nie znam w ogóle zagospodarowania przestrzennego Poznania. Może na google maps sprawdź.
Właśnie o to chodzi że szukam cały ranek i nie mogę się doszukać żadnych autobusów:( Z w dworca do szpitala są na stronie szpitala podane ale ze szpitala na dworzec ani słowa. Zresztą do szpitala pojedziemy autem ale ono zostaje w poznaniu a ja muszę wrócić:(

zazwyczaj jest tam, że jak jakaś linia jedzie daną trasą to tą samą trasa wraca. Więc pewnie te co do szpitala, pewnie jadą też ze szpitala :)

Od tego szpitala do dworca jest daleko, trzeba będzie jechać z przesiadką.
Nie łatwiej będzie wziąć taksówkę, nie zapłacisz dużo, a czas zaoszczędzisz.

Autobus nr 66 jedziesz do dworca autobusowego Rataje, tam przesiadasz się w tramwaj nr 6 i dojeżdżasz do dworca, wysiadasz przy targach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 12:07 przez Sacrum.

jakdojade.pl Na pewno znajdziesz tam jak dojechać

Spokojnie, wpisz w google 'jakdojade' i po otwarciu tej stronki wybierz Poznań, wpisz trasę skąd do i wszystko masz podane :) Jakie autobusy/tramwaje, przesiadki :) Zapisz sobie na kartce i bez stresu :) Pozdrawiam !

Niedaleko szpitala masz przystanek. O 19:11 Wsiadasz w busa nr 81, jedziesz w kierunku dworca na ratajach- tam tez wysiadasz ( 9 przystanek).
Przy rondzie na ratajach (niedaleko jest dworzec MPK gdzie wcześniej wysiądziesz) masz przystanek, tam wsiądziesz w tramwaj nr 15 i dojedziesz na Most Dworcowy, a stamtąd już pieszo- jeżeli nie będziesz wiedzieć co jak i gdzie, zawsze pytaj :)
AHA... kup sobie bilet 30minutowy w biletomacie.
W razie co, zapraszam na priv :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 12:14 przez hessa.

Ok a powiedzcie mi dziewczyny co do biletów u kierowcy kupie?

Cytat
anta83
Ok a powiedzcie mi dziewczyny co do biletów u kierowcy kupie?

Oj nie... w biletomacie lub w co niektórych kioskach.

Dziękuję dziewczyny denerwuje się zabiegiem męża cały dzień będę siedzieć z nim a później się będę denerwować jak się dostać do domu:( Mąż jest przeciwny żeby z nim jechała chyba się boi że gdzieś zaginę:) ale ja go samego nie zostawię w tym dniu. Właśnie spisuje sobie z jakdojade wszystkie autobusy i tramwaje szkoda że są z przesiadką ale ważne żebym dojechała bo okolice targów i w sumie już starego browaru czy pks kojarzę dobrze więc nawet pieszo dojdę jak co tylko ten szpital jest na kompletnym wypuczajewie:)

Cytat
anta83
Dziękuję dziewczyny denerwuje się zabiegiem męża cały dzień będę siedzieć z nim a później się będę denerwować jak się dostać do domu:( Mąż jest przeciwny żeby z nim jechała chyba się boi że gdzieś zaginę:) ale ja go samego nie zostawię w tym dniu. Właśnie spisuje sobie z jakdojade wszystkie autobusy i tramwaje szkoda że są z przesiadką ale ważne żebym dojechała bo okolice targów i w sumie już starego browaru czy pks kojarzę dobrze więc nawet pieszo dojdę jak co tylko ten szpital jest na kompletnym wypuczajewie:)

To może lepiej zastanów się nad taksówką, tak jak koleżanka wyżej zaproponowała? Koszt ok 20-25zl a oszczędzisz mężowi i sobie dodatkowego stresu. Zawiezie Cię i odwiezie na miejsce :)

To może lepiej zastanów się nad taksówką, tak jak koleżanka wyżej zaproponowała? Koszt ok 20-25zl a oszczędzisz mężowi i sobie dodatkowego stresu. Zawiezie Cię i odwiezie na miejsce :)[/quote]


Wiesz co do taksówki to wydaje mi się że to by było minimum z 50-70zł bo to kawał drogi a my na zabieg musieliśmy uzbierać 3500tysiąca:( więc taksówka to w tej chwili zbędny wydatek jak dla mnie. Muszę poradzić sobie autobusem a później tramwajem spisałam sobie wszystkie i dam radę muszę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 14:16 przez anta83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uczulenie na farbę do włosów