Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna swędząca plama na zgięciu

17 mar 2013 - 19:39:35

mialam swego czasu takie plamy. pojawialy sie co jakis czas na skorze w roznych miejscach. przypominaja troche malinke, z takich kilkunastu kropeczek. Zauwazylam ze mam je tylko w miesiacach slonecznych. od dwoch lat cisza. nie leczylam , znikaly same , choc czasami utrzymywaly sie dlugo

Dziwna swędząca plama na zgięciu

17 mar 2013 - 19:40:13

dziewczyno, mialam to samo ! zgięcia na rękach i na nogach- od tego sie zaczeło ! Bylam u dermatologa, mam alergie żywieniową, musze wykluczać niektore produkty> maści sterydowe pomogly, tylko ze mi sie przerodzilo w cholernie wielką rane ropną.. a teraz mi sie na twarz przenioslo, także wyglądam jak by mnie ktos olejem poparzyl, suche czerwone plamy i nie wiem do konca od czego mi sie to robi, nic nie jem z alergenów, a dalej to jest. I znów kolejna wizyta u dermatologa... Skóra atopowa... jak posmaruje kremem do skóry atopowej, bez barwników , bez zapachowy itp, robi sie jeszcze gorzej. Lekarze sami nie wiedzą co mi jest. DOdam jeszcze ze wieczorem zawsze sie nasila.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-17 19:56 przez kla20.

Dziwna swędząca plama na zgięciu

17 mar 2013 - 19:48:36

Cytat
kla20
dziewczyno, mialam to samo ! zgięcia na rękach i na nogach- od tego sie zaczeło ! Bylam u dermatologa, mam alergie żywieniową, musze wykluczać niektore produkty> maści sterydowe pomogly, tylko ze mi sie przerodzilo w cholernie wielką rane ropną.. a teraz mi sie na twarz przenioslo, także wyglądam jak by mnie ktos olejem poparzyl, suche czerwone plamy i nie wiem do konca od czego mi sie to robi, nic nie jem z alergenów, a dalej to jest. I znów kolejna wizyta u dermatologa... Skóra atopowa... jak posmaruje kremem do skóry atopowej, bez barwników , bez zapachowy itp, robi sie jeszcze gorzej. Lekarze sami nie wiedzą co mi jest. Dodaje zdjecie zrobione przed chwilą...
Hmm, ale czy rany Cię swędziały?? Ja mam ogólnie skórę mieszaną, nigdy nie miałam problemów z cerą. Skóra zaczęła mi się przesuszać od tabletek anty (yasm......), które ginekolog wypisał mi bez wywiadu i bez badań... Teraz jestem 3 tyg po odstawieniu tych tabletek (brałam je przez 3,5 roku!), cera zaczyna się powoli nawilżać, a podczas brania miałam takie przesuszone miejsca jak Ty! Teraz już tego nie mam, ale pojawiła się ta cholernie swędząca plamka...

Dziwna swędząca plama na zgięciu

17 mar 2013 - 19:53:51

tak. Wszystko swędzi.Najgorzej jest jak mam te plamy, i spoce sie troche na twarzy, piecze cholernie, a skóra wyląda jak żywy ogień, Teraz to jeszcze nic. Myslę ze powinnas zrobić badania na różne alergie( ja mam na jabłka( jabłonie tez mam omijać z daleka, a najlepiej nie dotykać jabłek ), soje, fasole( warzywa strączkowe ) i kilka innych.Najbardziej musze unikac SOJI ale jak wiadomo, soja jest we wszystkim prawie. Ewentualnie własnie od hormonów moze byc, musze sie zbadac pod tym kierunkiem, bo nigdy problemów nie mialam z tymi sprawami, ale jednak cos moze w tym być.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-17 19:57 przez kla20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łuszczyca pomocy!!!