Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:29:16

Hej , chciałam zapytać was co bardziej byście mi poleciły do wybielania ząbków.
Czy paski wybielające crest whitestrips czy żel biała perła ?? Dodam że już wybielałam biała perła ale szału nie ma . Dlatego zastanawiam się czy dokupić biała perłę czy zainwestować w te paski ? i ile utrzymuje się efekt po paskach ponieważ czytałam ze nieraz po 2 tyg już powraca nalot na zęby ...używała któraś żeby mi doradzić ?:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 19:30 przez gozja.

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:38:56

niestety nie doradzę bo nie wiem

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:38:59

używałam białej perły systematycznie tak jak zalecają i zeby mi wybielila bardzo. nawet kły które z natury miałam dużo żółtsze niż inne teraz są białe. wybielalam w sierpniu i nadal mam takie jak po zakończeniu stosowania żelu. ale nie pije wogóle herbaty,kawy ,wina,nie pale, po jedzeniu myje zeby pasta z perły dla palaczy (profilaktycznie) ,nie mialam żadnych skutków ubocznych w postaci nadwrażliwości( po innych eksperymentach miałam) mi ten żel zdziałał cuda ,teraz nie mogę przestać się uśmiechać :) planuje powtórzyć kurację przed wakacjami.

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:42:51

może ja zaczne stosować :)

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:46:21

biała perła, tylko trzeba uważać bo pełna podróbek na all, lepiej kupować w sprawdzonych miejscach

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:46:59

wszędzie widzę opinie, że biała perła jest dobra i warto kupić. Sama nie próbowałam ale też się zastanawiam

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:47:54

stosuje biala perle ale przyznam ze nie systematycznie. nie moge nic w tym mowic i to mnie wkurza ;D nudze sie. POL GODZINY BEZ MOWIENIA?! ;D hehe- jak jestem sama to uzywam.

dlatego po bialej perle- efekty marne.

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:48:19

Ja stosowałam paski z blenda-med (niestety słyszałam, ze ostatnio je wycofali ;( ) i z efektu byłam bardzo zadowolona ;)Utrzymywał się kilka miesięcy i był naprawdę zauważalny ;) Moi znajomi również sobie je chwalili. Wydaje mi się, ze paski z pewnością szybciej wybielą Ci zęby niż pasta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 19:53 przez janex_90.

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:52:13

Stosowałam białą perłę.
Efekt był zadowalający, nawet bardzo.
Cieszyłam się jak głupia, kiedy moje zęby wreszcie były śnieżnobiałe.
Niestety...
Teraz mam efekt odwrotny. Zęby są słabe, kruszą się, stały się strasznie nadwrażliwe...


Każdy jednak reaguje inaczej, może akurat tylko ja jestem takim pechowcem :))

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 19:55:17

Cytat
aszek46
Stosowałam białą perłę.
Efekt był zadowalający, nawet bardzo.
Cieszyłam się jak głupia, kiedy moje zęby wreszcie były śnieżnobiałe.
Niestety...
Teraz mam efekt odwrotny. Zęby są słabe, kruszą się, stały się strasznie nadwrażliwe...


Każdy jednak reaguje inaczej, może akurat tylko ja jestem takim pechowcem :))

ja już używałam biała perłę ale aż takich efektów wielkich nie widzę i właśnie nie wiem czy dokupić czy zainwestować w paski

co bardziej polecicie??

12 lut 2013 - 20:09:42

aktualnie stosuję sensodyne wybielającą, jestem zadowolona
kiedyś stosowałam też pastę blenda med pearl, też efekt był dobry

jednakże ja mam troszkę bielszą kość z natury, może dlatego wystarczyły mi zwykłe pasty wybielające,a biała perła po prostu zaszkodziła

co bardziej polecicie??

01 mar 2013 - 16:13:51

Ja używałam białą perłę w żelu którą kupiłam w aptece .Może i zęby były bielsze ale szkliwo mi popękało. Nie polecam!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

operacje plastyczne czechy...