Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 16:44:55

Czesc dziewczyny, od dwoch dni okropnie boli mnie ucho i dzisiaj rano bylam u lekarza. Spodziewalam sie antybiotyku, bo pomyslalam,ze taki bol,to tylko stan zapalny... Lekarz jednak stwierdzil,ze nie widzi u mnie stanu zapalnego i przepisal mi...krople do nosa. Powiedzial,ze najprawdopodobniej przewlekly katar lub nawet nieleczone zapalenie zatok spowodowalo splyniecie wydzieliny do ucha i stad ten bol wedlug niego. Tylko czy same krople dadza rade? Bol jest przeokropny, w nocy nie moge spac. Miala ktoras z Was kiedys taki przypadek, ze bol/zapalenie ucha wyleczylyscie przy pomocy tylko kropli do nosa? Nie jestem przekonana...

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 16:51:19

a może zaufaj lekarzowi bardziej niż laskom z forum?

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 16:55:03

Cytat
corkachaosu
a może zaufaj lekarzowi bardziej niż laskom z forum?

Gdyby nie to,ze juz wiele razy mnie zawiodl (mieszkam w Anglii) i zle zdiagnozowal, to nie pytalabym.

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 16:57:44

Chyba pora zmienić lekarza. ;) Możesz spróbować z tymi kroplami, albo idź prywatnie do innego.

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 17:04:37

Ja miałam. Kilka razy w roku bolało mnie ucho i potem gardło , ale zawsze zaczynało sie od tego samego ucha. Wiem nawet chyba jakie krople dostałaś. Na początek zawsze przepisują krople,zwłaszcza jak nie ma gorączki, bo antybiotyk zawsze jest czas włączyć, ale jak to jest przewlekłe i być może związane z nieleczonymi zatokami,to raczej tez antybiotyku nie da rady. Kilka lat temu miałam podobnie i dopiero po przeleczeniu antybiotykiem był spokój...do teraz,bo znowu cos mnie w uchu pika. Najlepiej znaleźć dobrego laryngologa i iśc na badanie zatok, najlepiej tomografia , bo z prześwietlenia to mało kiedy wychodzi jesli są to sprawy przewlekle i wtedy wiadomo jak to leczyć. Powodzenia.

Krople do nosa na bol ucha

06 lut 2013 - 17:51:29

Tutaj jest problem... bo antybiotyk przepisuja,jak ktos sie slania na nogach... Mojej corce nie potrafili zdiagnozowac infekcji grzybiczej w gardle, jeden powiedzial,ze to CYSTA i mnie wyslal do szpitala do innego miasta, gdzie powiedzieli,ze to jednak nic groznego i samo zejdzie. I rzeczywiscie zeszlo po chyba 3 miesiacach, dopiero lekarz w Polsce mi powiedzial co to naprawde bylo. Wiec mam prawo byc nieufna wobec lekarzy:/ laryngolog? a kto to taki?tutaj lekarz pierwszego kontaktu ''zna sie'' na wszystkim. Ucho mnie tak nawala,ze nie wiem co robic, nie moge go nawet dotknac, wiec czy krople pomoga... nie wspominajac o powiklaniach po nieleczonym zapaleniu ucha.. strach sie bac. P.S. Te krople nazywaja sie Nasofan Aqueous.
Dodatkowym problemem jest to,ze jestem tuz przed przeprowadzka, w sobote czeka mnie 3-godzinna jazda samochodem, na miejscu musze sie zarejestrowac w nowej przychodni i dopiero ewentualnie isc do nowego lekarza, co najwczesniej moze nastapic w poniedzialek. Dzis jest sroda:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 17:55 przez dakota_aa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nerwica natręctw:(