Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaburzenia czucia

06 lut 2013 - 15:44:07

Jakiś czas temu zaczęła boleć mnie lewa ręka, podejrzewam, że od noszenia torby. Później poczułam drętwienie lewej dłoni, mrowienie, mam odruch ściskania dłoni. Później zaczęła boleć lewa noga, co również doprowadziło do dziwnego czucia. Dodatkowo boli mnie głowa w okolicy zatok najczęściej oraz bóle w klatce piersiowej. Dodam, że przeżyłam ostatnio dużo stresujących wydarzeń.
Byłam u lekarza, w poniedziałek idę do neurologa jednak może ktoś miał podobne objawy i mógłby mnie na coś naprowadzić, bo nie daje mi to spokoju.

Zaburzenia czucia

06 lut 2013 - 22:03:17

woow dziewczyno mam identyczne objawy, szukałam gdzies o tym wiadomosci i nic, i tez przezywałam ostatnio sporo stresów. Napisz mi co Ci powiedział neurolog. Ja ide 12 stego do swojego. Pozdrawiam
powiem Ci , ze mi po trochu przeszło, kiedy skonczyła sie sesja, chłopak wrócił bo wyjechał i nie jestem juz sama w mieskzaniu. Miałam wrazenie , ze moja lewa strona ciała jest słabsza, jestem fizjoteraputka wiec miałam juz natłok róznych dziwnych mysli :):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 22:05 przez lidek_.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Zaburzenia czucia

06 lut 2013 - 22:06:01

Przyjmujesz antykoncepcje hormonalna ?? "pigułki" ?? moja kolezanka miala takie cos z tego :) nie mogła po prostu ich brac, przeszla na inna metode.

Zaburzenia czucia

06 lut 2013 - 22:11:34

witam ;)

Niestety ale znam mozliwa przyczyne takiego dretwienia palcow a pozniej calej reki

Moja mama ma podobnie , poszla do zwyklego lekarza internisty dostala skierowanie na morfologie i nic nie wyszlo pozniej dostala skierowanie na przeswietlenie kregoslupa - odcinka szyjnego

Okazalo sie ze ma wykrzywione kregi , dokladnie nie wiem jak w kazdym razie kregi sa w niektorych miejscach bardziej zacisniete i uciskaja nerwy co wlasnie powoduje poczatkowe dretiwenie i bol

Teraz jest na terapi lekami , jakies leki rozluzniajace miesnie , oczywiscie do tego takze ketanol na bol

Wiem ze 2 etapem jest chyba kolniez na szyje , rehabilitacja w skrajnych przypadkach operacja.

Mam nadzieje ze Cie nie wystraszylam

Miejmy nadzieje ze to cos innego , ale niestety choroby kregoslupa to coraz czestsza choroba, powiedzialabym nawet choroba cywilizacyjna

Napisz koniecznie jak po wizycie

Pozdrawiam :)

Zaburzenia czucia

06 lut 2013 - 22:26:06

tez mysałam o kregach szyjnych poniewaz u mnie przeskakuja , i sa nardzo napiete miesnie szyi. Przez ten okres przed pójsciem do leakrza zrelaksuj se, masaz ciepła kapiel to na pewno nie zaszkodzi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krople do nosa na bol ucha