Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:26:58

Cytat
19ania90
Lekarz-psycholog i terapia.
dokladnie
kochane , choroby dysmorfofobię Wy nie uleczycie! naprawde.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:27:45

Dostałaś odpowiedź na poziomie, to ją olałaś, zatem teraz dostajesz adekwatne do Twojego wątku.
Jak ktoś widzi, że ma problem, to szuka rozwiązania, a nie użala się nad sobą na forum.
No chyba, że to jakaś chęć dowartościowania się albo zwykła prowokacja.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:27:50

czyzby prowokacja?

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:28:46

Brzydkim się rodzi, a nie brzydotę nabywa.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:28:52

Nie miałam zamiaru użalania się nad sobą, a jedynie wygadania się komuś, bo wstydzę się o tym rozmawiać z kimś z mojego otoczenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 22:29 przez natural123.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:31:31

Cytat
natural123
Nie miałam zamiaru użalania się nad sobą, a jedynie wygadania się komuś, bo wstydzę się o tym rozmawiać z kimś z mojego otoczenia.

A widzisz jakie zadałaś pytanie?
Mam zapytać kuli zgaduli, co o tym sądzi, czy jak?

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:33:23

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
natural123
Nie miałam zamiaru użalania się nad sobą, a jedynie wygadania się komuś, bo wstydzę się o tym rozmawiać z kimś z mojego otoczenia.

A widzisz jakie zadałaś pytanie?
Mam zapytać kuli zgaduli, co o tym sądzi, czy jak?
Startuj w zawodach na najbardziej "bystrą" odpowiedź, może coś wygrasz. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia w tym wątku, nie pisz, bo nie pomagasz.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:34:53

Ok, zatem odpowiadam na pytanie:
Nie mam pojęcia, czy masz dysmorfofobię, czy jakoś tak, ale sądząc po Twoich wypowiedziach zakładam, że nic Ci nie jest, a jedynie strasznie się nudzisz.

Pomogłam?
You're welcome :>

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:36:36

Z tym to musisz isc naprawde do specjalisty-ja mam33 lata 1,67 i waze 61 kg -fakt,ze przytylam ale za to piersi sie powiekszyly i nabralam ksztaltow bo zawyczaj ważyłam 52-53 kg .Ty masz niedowage. Co do urody to wszystko mozna zmienic-dobry makijaz,fryz zdziala cuda.Trzeba też miec troche wiary w siebie i byc dowartosciowanym-jesli tak sie nie czujesz radze isc do specjalisty-psycholog lub psychiatra -to nie wstyd!Ja akurat jestem przeciwniczka makijaży i rzadko sie maluję ale jak jest jakas specjalna impreza to czasem cos podkresle w swoim wygladzie i to wszystko


Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:37:16

myślę, że masz duży problem, ale to jest problem do rozwiązania u specjalisty.

uważam też , że niepotrzebnie prosisz o poradę na forum ponieważ tutaj nikt Ci nie pomoże, niektóre dziewczyny tylko Cię wyśmieją, a Ty popadniesz w jeszcze większe kompleksy.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:37:34

chyba przesadzasz

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:40:54

ty masz to w głowie, a z tego powinno się leczyć.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:44:12

jedno jest pewne- z taką wagą na pewno nie jesteś gruba. Wręcz przeciwnie.

co do reszty- powinnaś iśc do psychoterapeuty.

Dysmorfofobia ?

21 sty 2013 - 22:48:33

Cytat
milusss
moim zdaniem to wszystko niestety wina mass-mediów, kreujących bzdurne ideały kobiecej urody, każda nastolatka chce być jak dziewczyna z okładki, mieć wymiary 90/60/60 i tak dalej i tak dalej;)

ja też mam czasem takie dni, kiedy zwijam się w kłębek i myślę o sobie, jak o jednym wielkim kłębku kompleksów, ale, obiektywnie patrząc, co nam to da? Jeśli rzeczywiście masz problemy z psychiką, to poszukaj pomocy u specjalisty.
Szkoda życia na takie pesymistyczne myślenie:)
AMEN

Dysmorfofobia ?

17 mar 2013 - 01:05:33

Wg mnie coś jest nie tak. Również leczę się na to zaburzenie i dostrzegam pewną analogię w opisie. Jeżeli chodzi o wstręt do fotografii, to ja swojego zdjęcia z dowodu do dnia dzisiejszego nie widziałam, mimo że mam 22 lata, a wyciągam dowód tylko wtedy, gdy jestem naprawdę do tego zmuszona i nie patrząc przy tym na zdjęcie...
Wg mnie powinnaś koniecznie o tym z kimś zaufanym porozmawiać i zasięgnąć pomocy specjalisty. Tylko ostrzegam Cię przed terapeutami, wielu z nich prawdopodobnie nawet nie zna tego zaburzenia.
Nie mogę się nadziwić, jak wstrętne są niektóre dziewczyny, które odpowiadają tu na pytania. Jak brakuje Wam delikatności i empatii, nie znacie się kompletnie na temacie to się najlepiej nie odzywajcie:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antybiotyk czy mam coś z tym robic?