Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Implanty zębów w Poznaniu

16 kwi 2013 - 09:40:19

No niestety implanty nie są najtańszym rozwiązaniem... Ale zrobione dobrze będą słuzyć lata, a nie zniszczą zębów tak, jak mosty - w młodym wieku to chyba najlepsze rozwiązanie, bo przecież jeszcze całe życie przed nami. Ceny samych implantów w Candeo są od ok. 2 tys. zł, ja jeszcze nie wiem, jaki rodzaj będę mieć. Do tego dochodzi korona, też ponad tysiąc. Ja będę bliżej, to dam znać, ile to wyszło, gdyby kogoś to interesowało, choć nie życze nikomu oczywiście konieczności uzupełniania zębów :)

Implanty zębów w Poznaniu

17 cze 2013 - 11:13:59

Truskawko, a zaczęłaś już leczenie w Candeo? Możesz napisać coś więcej o kosztach, samym leczeniu, jak przebiega itd.? Jestem ciekawa tego tematu i czekam na opinie.

Implanty zębów w Poznaniu

28 cze 2013 - 10:20:01

Na razie jestem po konsultacjach, zdjęciach rtg, a na wstawienie implantu umówiłam się jakoś w sierpniu - wtedy będę mniej zabiegana i będę mogła spokojnie odpocząć, bo wtedy czeka mnie do zdjęcia szwów płynna dieta. Jeśli chcesz wiedzieć, jak w Candeo wygląda takie leczenie, to możesz poczytać tutaj: http://www.candeo.pl/pl/nasza-oferta/implantologia W moim przypadku tak to mniej więcej będzie wyglądać, choć przy bardziej skomplikowanych przypadkach taki plan może ulec zmianie. Ale jestem w dobrych rękach i myślę, że wszystko będzie ok :)

Implanty zębów w Poznaniu

30 lip 2013 - 11:08:56

Spojrzałam też w cennik tego Candeo i implanty mają od 2 tys. zł - ja zawsze myślałam, że takie rzeczy są 2,3 razy droższe... No, ale jak jesteś pewna tej przychodni, to fajnie, że są takie miejsca, gdzie nie zdzierają 200% :) Trzymam kciuki za udane leczenie.

Implanty zębów w Poznaniu

01 mar 2018 - 00:23:08

warto poszukać lekarza przez implant masters poland, to jest takie stowarzyszenie implantologów. ja tam znalazłam lekarza w szczecinie - cegielskiego. wiem, że w poznaniu chyba jest dwóch dentystów z imp

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

Implanty zębów w Poznaniu

21 lut 2019 - 08:15:01

No tak, dobrze jest poczytać sobie na temat doświadczenia poszczególnych lekarzy, tak aby wybrać dobrego lekarza. No i nie kierujcie się tutaj jedynie tym czy lekarz mieszka w Waszym mieście czy nie.... Implanty to poważna sprawa i czasami naprawdę o wiele lepiej jest wybrać się do innego miasta. Szczególnie,ze wstawienie implantu to jedynie 2-3 wizyty....
Sama mialam wstawiany implant w miejsce 6 z uwagi na to, ze mi sie dość szybko popsuła a nie chciałam aby po wyrwaniu poprzesuwały mi sie zęby. Mam go już kilka lat i nic się z nim na szczęście nie dzieje.
https://moj-dentysta.pl/sposoby-na-snieznobialy-usmiech/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:13 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żylaki na nogach