Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Implanty zębów w Poznaniu

12 lut 2013 - 12:56:44

Truskawko, bylaś już w Candeo? Jak wrażenia? I jaka w końcu cena? Pytam o opinie, bo okazało się, moja dentystka w mieście rodzinnym jest na urlopie zdrowotnym, a coś zaczyna mnie ząb pobolewać i chyba muszę kogoś na miejscu znaleźć :/ Myślicie, że jak jest bół przy jedzeniu słodkich rzeczy, to mam jakąs dziurę? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 12:57 przez aprikosa.

Implanty zębów w Poznaniu

12 lut 2013 - 13:07:00

Cytat
aprikosa
Truskawko, bylaś już w Candeo? Jak wrażenia? I jaka w końcu cena? Pytam o opinie, bo okazało się, moja dentystka w mieście rodzinnym jest na urlopie zdrowotnym, a coś zaczyna mnie ząb pobolewać i chyba muszę kogoś na miejscu znaleźć :/ Myślicie, że jak jest bół przy jedzeniu słodkich rzeczy, to mam jakąs dziurę? :(

idź zrób zdjęcie zęba będziesz wiedziała bo ja z zewnątrz ząb zdrowy a w środku się zepsuł i też bolało jak jadłam słodkie...w instytucie tak mi babka zrobiła zęba,że już go nie mam :( a drugiego udało się uratować-kanałowe niestety drogie ale lepsze to niż brak kolejnego zęba:/ale musiałam trafić do prywatnego stomatologa żeby zrobiła jak należy:)

Implanty zębów w Poznaniu

13 lut 2013 - 12:20:33

Na wierzchu nic nie widać, ale mam tam plomby, więc podejrzewam, że i tak trzeba je wydłubać, żeby zobaczyć, co tam się dzieje. A zdjęcie mogę zrobić bez skierowania? Żeby od razu z nim iśc do lekarza? A o jakim instytucie piszesz? O tym Candeo? Bo to właśnie prywatna przychodnia jest, nawet nie próbuję się umawiać publicznie, bo bym się chyba nie doczekała, a historie na forum czyatłam różne... :P

Implanty zębów w Poznaniu

13 lut 2013 - 12:27:06

Lepiej implanty zrobić w innych miastach. Wyjdzie to zdecydowanie taniej. Na przykład w Łodzi w tym gabinecie: http://www.stomatologia-mmk.pl/ można znaleźć konkurencyjne ceny.

Implanty zębów w Poznaniu

13 lut 2013 - 14:38:27


aprikosa
instytut stomatologii na bukowskiej terminy maja krótkie 2-3 dniowe ale no właśnie ale....jestem niezadowolona:/ zdjęcie możesz zrobić bez skierowania koszt zależy gdzie od 10zł w górę:)

Implanty zębów w Poznaniu

15 lut 2013 - 12:39:21

Cytat
aprikosa
Na wierzchu nic nie widać, ale mam tam plomby, więc podejrzewam, że i tak trzeba je wydłubać, żeby zobaczyć, co tam się dzieje. A zdjęcie mogę zrobić bez skierowania? Żeby od razu z nim iśc do lekarza? A o jakim instytucie piszesz? O tym Candeo? Bo to właśnie prywatna przychodnia jest, nawet nie próbuję się umawiać publicznie, bo bym się chyba nie doczekała, a historie na forum czyatłam różne... :P

A to może idź w miejsce, gdzie od razu obok gabinetu zrobią Ci prześwietlenie? Ja tak kiedyś miałam - poszłam na wizytę, lekarka kazała mi iść do punktu prześwietle obok i za 2 h wrócić ze zdjeciem, tak że wszystko załatwiłam w szybkim czasie. Nie wiem, czy tam, gdzie planujesz iśc, robią też zdjęcia, ale jest to dobre rozwiązanie.

Implanty zębów w Poznaniu

19 lut 2013 - 12:43:52

Aaa, to jak już wiem, o co chodzi, ale słyszałam rózne opinie i jednak woałabym iść w inne miejsce, chyba zapiszę się na wizyte w Candeo, zobaczymy, pasuje mi w miarę lokalizacja i ceny na stronie mają chyba standardowe w Poznaniu?

Implanty zębów w Poznaniu

21 lut 2013 - 10:05:09

Mogę się przyłączyć z pytaniem? Gdzie w Poznaniu można w miarę tanio i bezboleśnie wybielić zęby? W tej przychodni Candeo tez jest taka opcja?

Implanty zębów w Poznaniu

26 lut 2013 - 10:27:44

Byłam w Candeo i już wszystko jase, obeszło się bez kanałowego, miałam mały ubytek w plombie i tam się coś zaczęło wykluwać, ale zdązyliśmy :) Zapłaciłam niedużo, mile mnie obsłużono i bardzo profesjonalnie. Rozmiawiałam też o ewentualnym wybielaniu, a Ty Samisweet o jakie pytasz? Bo mają opcję nakładkowa i gabinetową, oprócz tego takie zwykłe czyszczenia np. piaskowanie, ja pytalam o te 2 pierwsze metody, tak e moge tylko o nich coś napisac.

Implanty zębów w Poznaniu

04 mar 2013 - 11:32:24

Piaskowanie z tego, co wiem, usuwa kamień i niekoniecznie az tak wybiela, mnie właśnie wybielanie jako takie interesuje :) Możesz powiedzieć, ile kosztuje wybiealnie którąś z tych metod w tym Candeo? Ile wizyt jest koniecznych?

Implanty zębów w Poznaniu

07 mar 2013 - 10:04:18

Cytat
SamiSweet
Możesz powiedzieć, ile kosztuje wybiealnie którąś z tych metod w tym Candeo? Ile wizyt jest koniecznych?

Ceny dokładne są na stronie, z tego, co pamiętam, to wybielanie gabinetowe jest tańsze i może zamknąć się w jednej, ale długiej wizycie, zaś wybielanie nakładkowe wymaga 2 wizyt - na 1. zęby są czyszczone i pobiera się wycisk, a na 2. dostajesz nakładkę, która przez pare nocy stosujesz w domu.

Implanty zębów w Poznaniu

13 mar 2013 - 09:45:33

Cytat
aprikosa
Truskawko, bylaś już w Candeo? Jak wrażenia? I jaka w końcu cena? Pytam o opinie, bo okazało się, moja dentystka w mieście rodzinnym jest na urlopie zdrowotnym, a coś zaczyna mnie ząb pobolewać i chyba muszę kogoś na miejscu znaleźć :/ Myślicie, że jak jest bół przy jedzeniu słodkich rzeczy, to mam jakąs dziurę? :(

Przepraszam, że nie odp., ostatnio brakuje mi czasu na wszystko, na forum zwłaszcza :( Ale widzę, że już byłaś :) U mnie też pozytywnie i da się nawet chyba wyleczyć ten drugi ząb :) A implant powinnam mieć jeszcze przed wakacjami.

Implanty zębów w Poznaniu

28 mar 2013 - 10:26:10

Cytat
aprikosa
Cytat
SamiSweet
Możesz powiedzieć, ile kosztuje wybiealnie którąś z tych metod w tym Candeo? Ile wizyt jest koniecznych?

Ceny dokładne są na stronie, z tego, co pamiętam, to wybielanie gabinetowe jest tańsze i może zamknąć się w jednej, ale długiej wizycie, zaś wybielanie nakładkowe wymaga 2 wizyt - na 1. zęby są czyszczone i pobiera się wycisk, a na 2. dostajesz nakładkę, która przez pare nocy stosujesz w domu.

A Ty w ogole mialaś robione takie wybielanie? :> A takie nakładkowe nie opłaca się bardziej, skoro dostaje się takie nakladki? Można je uzywać wielokrotnie? Bo cena jest niezla w sumie...

Implanty zębów w Poznaniu

05 kwi 2013 - 10:24:03

Nieee, ja na razie w Candeo rozmawiałam o wybielaniu :) Mam się zastanowić i wtedy przyjdę z decyzją, czy gabinetowe, czy nakładkowe. Trafiłam na takiego lekarza, który szczerze przedstawił mi zalety i wady obu i teraz ode mnie zalezy decyzja. Nie było tak, że mnie naciągał na droższe czy coś :P W ogóle miły był, w przystępny sposób mi wszystko opisał, tak że jak wrócę, to na pewno do niego :) Wychodzę z zasady, że jak już się trafi na dobrego lekarza, to trzeba się go trzymać, tak mam też np. z ginekologiem.

Implanty zębów w Poznaniu

09 kwi 2013 - 12:59:20

Cytat
SwiezaTruskawka
Cytat
aprikosa
Truskawko, bylaś już w Candeo? Jak wrażenia? I jaka w końcu cena? Pytam o opinie, bo okazało się, moja dentystka w mieście rodzinnym jest na urlopie zdrowotnym, a coś zaczyna mnie ząb pobolewać i chyba muszę kogoś na miejscu znaleźć :/ Myślicie, że jak jest bół przy jedzeniu słodkich rzeczy, to mam jakąs dziurę? :(

Przepraszam, że nie odp., ostatnio brakuje mi czasu na wszystko, na forum zwłaszcza :( Ale widzę, że już byłaś :) U mnie też pozytywnie i da się nawet chyba wyleczyć ten drugi ząb :) A implant powinnam mieć jeszcze przed wakacjami.

To widzę, że od decyzji do realizacji nie taka długa droga :) A możesz zdradzic, ile Cię ta (nie)przyjemność będzie kosztować? Słyszałam, że implanty kosztują nawet 6-8 tys. - mojemu znajomemu w zeszłym tygodniu na billardzie wybili jedynkę i dwójkę, słabo mi się robi na samą myśl... :/ Ale z drugiej strony - przecież ze szparą nikt nie będzie chodził?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co bardziej polecicie??