Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Implanty zębów w Poznaniu

09 sty 2013 - 12:32:36

Dziewczyny, chciałam zapytać o polecanych lekarzy lub kliniki w Poznaniu, które specjalizują się w implantach zębów. Mam dopiero 25 lat, ale w najbliższym czasie czeka mnie wstawienie 2 implantow :( jednego zęba już w ogóle nie mam... Kasy już mam trochę odłozone, szukam teraz sprawdzonego miejsca, bo z tego, co wiem, to nie takie hop-siup, implant się mże nie przyjąć, boję się trochę... :( Interesują mnie głownie opinie o Candeo, bo tam mam najbliżej na piechotę, a wolałabym nie musieć dojeżdżać przez nasze rozkopane miasto, bo to pewnie nie będzie kilka wizyt. Tak że okolice Przybszewskiego najlepiej. Dzięki za odp. :)

Implanty zębów w Poznaniu

09 sty 2013 - 12:36:24

candeo z tego co widze po reklamach maja fajne ceny teraz
a musisz odrazu implant? moze starczy koronka?

Implanty zębów w Poznaniu

10 sty 2013 - 10:54:53

No właśnie z tego, co wcześniej rozmawiałam ze swoją dentystką, to nie ma inego wyjścia :( A masz porównanie w cenach takiego leczenia? Bo akurat na Candeo jest cennik, ale ja się nie znam, czy to dużo, czy nie, a w innych miejscach tego nie ma i jak nawet pytałam kiedyś w jednej klinice, to mi powiedzieli "Proszę przyjść na wizytę, to porozmawiamy i ocenimy", a sama taka wizyta to też koszt :/

Implanty zębów w Poznaniu

14 sty 2013 - 13:21:03

W Candeo pracuje profesor ze stomatologii z uniwerku medycznego - może udałoby Ci się dostać do niego na wizytę? Implanty nie zawsze są konieczne, może zaproponuje Ci inne rozwiązanie, bo o ile ten jeden ząb rozumiem, bo może z drugim da się coś jeszcze zrobić. Ja bym szukała specjalisty, który się na tym zna, bo zwykłemu dentyście to wiadomo, najłątwiej wyrwać :P

Implanty zębów w Poznaniu

14 sty 2013 - 13:25:16

dokladnie, zobacz glupich fotkach w google na jakich zebach nawet mozna zrobic koronki :) i wygladaja cudnie

Implanty zębów w Poznaniu

15 sty 2013 - 13:31:40

No właśnie, najlepiej sobie najpierw poczytaj, choćby tu http://www.candeo.pl/nasza-oferta/implantologia , jak się instaluje implanty i koronki, bo może dwa nie będą Ci potrzebne :) Ale i tak warto znaleźć miejsce, gdzie zrobią Ci to kompleksowo, tzn. dwa zęby, czy to implant, czy koronka.

Implanty zębów w Poznaniu

17 sty 2013 - 10:49:57

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) A myślicie, że trudno dostać się do tego profesora w Candeo? Byłyście tam? U mnie te dwa zęby nie sa koło siebie, więc jeden implant na pewno musi być, a ten drugi to może faktycznie jeszcze popytam.

Implanty zębów w Poznaniu

21 sty 2013 - 12:28:44

Ja na szczęście - tfu, tfu! ;) - nie byłam, znam opinie znajmych osób. Podejrzewam, że nie ma problemu z wizytą, w końcu to prywtna placówka, gdzie i tak płacisz dobrym specjalistom i zostajesz fachowo obsłuzona.

Implanty zębów w Poznaniu

21 sty 2013 - 12:30:16

Cytat
sowica1
candeo z tego co widze po reklamach maja fajne ceny teraz
a musisz odrazu implant? moze starczy koronka?

implant troche ryzykowny. moze się nie przyjąć a jest dosc kosztowny

Implanty zębów w Poznaniu

21 sty 2013 - 12:32:29

Cytat
SwiezaTruskawka
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) A myślicie, że trudno dostać się do tego profesora w Candeo? Byłyście tam? U mnie te dwa zęby nie sa koło siebie, więc jeden implant na pewno musi być, a ten drugi to może faktycznie jeszcze popytam.

implanty sie robi przy paradontozie np.... jesli masz korzen to mozna znalezc inne rozwiazanie, bo jak ci sie implant nie przyjmie to co? proteza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 12:34 przez Ajjc.

Implanty zębów w Poznaniu

21 sty 2013 - 13:00:12

Implanty robi się nie tylko przy parodontozie. Robi się je także wtedy,gdy np zęby sąsiadujące z brakiem zęba są zdrowe i nie ma wskazań, by je szlifować pod mosty.Nie zawsze jest miejsce na implant,więc to również ma znaczenie.Doświadczony doktor na pewno powie CI,co jest najlepsze dla Ciebie:) A co do drugiego ząbka,którego jeszcze posiadasz,to może udałoby się go przeleczyć kanałowo i faktycznie zrobić na niego koronę podpartą ćwiekiem metalowym lub z włókna szklanego-w zależności,który to ząb:) niestety,ja jestem z południa Polski,więc w Poznaniu nie bardzo się orientuję,który gabinet byłby najbardziej pewny w tych kwestiach:)

Implanty zębów w Poznaniu

21 sty 2013 - 13:11:29

Czasami tego typu konsultacje są bezpłatne więc musisz zadzwonić i się zapytać. Ja za pierwszą wizytę, konsultacje nic nie płaciłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 13:12 przez colin225.

Implanty zębów w Poznaniu

29 sty 2013 - 11:03:39

Dzięki za odp :) No właśnie przy paradontozie się podobo nie robi implantów? A mostów bym nie chciała, szkoda mi sąsiednich zębów... W lutym mam juz umówioną wizytę, tak że zobaczymy, co mi zaproponują.

Implanty zębów w Poznaniu

29 sty 2013 - 14:14:41

Podpinam się pod temat, żeby nie zakładać podobnego :) szukam specjalisty od implantów w Warszawy lub okolic. Zależy mi przede wszystkim na jakości, chociaż miło by było gdyby nie był najdroższy w stolicy ;) Możecie kogoś polecić?

Implanty zębów w Poznaniu

31 sty 2013 - 09:39:01

w warszawie akurat bedziesz miala zatrzesienie takich miejsc. z jakoscia i cenowo roznie. ja lecze sie pod warszawa w klinice dormed, tam wszystko mozna zrobic na miejscu, maja wlasnie tez wlasna pracownie protetyczna. wiem, ze implanty spod ich reki sa wysokiej jakosci, ale zapewne grzebiac na forach znajdziesz tez inne polecane miejsca. powodzenia ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciężko chora - niewiadomo na co :(