Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

zakupy internetowe

16 minut temu

Budowa domu

20 minut temu

Projekt wnętrza

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

f



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:50 przez nowakmadzia.

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

nie wiem ale podbijam też chetnie sie dowiem

Eee, ale że chcesz zrobić operację przed majem, a zapłacić w lipcu? Żartujesz sobie? O_o


Hmm, teraz w sumie widzę, że są takie zabiegi na raty, ale jaja, nie wiedziałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:02 przez D-Rut.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

dlacego mówisz ze zartuje? tak chce zrobić w maju przed weselem i przed operacja zapłacić połowe a po operacji w lipcu drugą połwe? dlaczego takie zdziwienie
a gdzie widzisz ze sa na raty? jak szukałam nie mogę znaleśc hm prosze o odpowiedz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:03 przez nowakmadzia.

Bierzesz telefon, dzwonisz, pytasz i wiesz.

Myślę, że musisz podzwonić i popytać, gdzie można zrobić ten zabieg "na raty". Trzeba będzie podpisać umowę i pewnie tyle :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:10 przez kaaaami.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

No umowę to się napewno i podpisuje nawet jak się z góry płaci

Cytat
myriads
Bierzesz telefon, dzwonisz, pytasz i wiesz.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

No jasne da się tak, ale tych klinik jest mnóstwo chciałam spytac bo może któras z was tak robiła i nie było problemu

na pewno jest umowa bo trzeba podpisać, ze sie decyduje, ze na sie wszystkie mozliwe komplikacje itp.- że nikt nas nei zmusza, że znamy przebieg operacji i zgadzamy się na rozne rzeczy- raty sa dostępne ale to trzeba już konkretnie pytac w danej klinice. W tych bardziej popularnych są takie mozliwosci.

Wybierz konkretnego lekarza, klinikę- a potem dzwon i sprawdz. Pewnie nawet email wystarczy.

Wpisz sobie w gooel "operacje plastyczne na raty" i już będziesz wiedziała.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

tylko ze te na raty to śa kredytowane normalnie w banku, najczesciej z okazaniem ze sie pracuje a ja takiego nie mam

nie slyszalam o ratach, jestem 2 miesiace po zabiegu.zaplaciłam w Toruniu 3 tysiaki.chcesz cos wiedzieć pisz.

Cytat
nowakmadzia
No umowę to się napewno i podpisuje nawet jak się z góry płaci
jaką umowe?!!?!?!?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:22 przez gosiagdz1283.

Ja miałam plastykę uszu. Ale płaciłam całość jednorazowo. Wiem ,że jest taka możliwość ,ale jest to powiązane z bankami. Jeżeli masz umowę o pracę to jest to możliwe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego zabiegu napisz na priv;)
Pozdrawiam
Jeżeli nie masz umowy to niestety nie otrzymasz zabiegu na raty. Bo nikt Ci nie da nic na ''ładne oczy''



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:28 przez Incjacja.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
gosiagdz1283
nie slyszalam o ratach, jestem 2 miesiace po zabiegu.zaplaciłam w Toruniu 3 tysiaki.chcesz cos wiedzieć pisz.
Cytat
nowakmadzia
No umowę to się napewno i podpisuje nawet jak się z góry płaci
jaką umowe?!!?!?!?
Umowe związaną z komplikacjami po zabieu itp
Kurcze szkoda;( narobiłam sobie nadzieji ze mozna połowe przed połowe po ale pewnie macie racje ze nie da rady:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:36 przez nowakmadzia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żylaki..