Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:41:50

Cytat
izdebska
Cytat
Sandy1990
Cytat
ostra123
Wow, dobra jesteś. 20 min to ja potrzebuję na umycie zębów :)
Może jakieś witaminki?
Hah mi nie trzeba dużo czasu na ogarnięcie sie do pracy :P na jakieś inne wyjścia to nawet 2 godziny się kręcę a do pracy 20 minut :D

Nie piję kawy ani żadnych napojów energetycznych

jedz dużo owocow, warzyw, ogolnie magnez. I ruszaj się, szczegolnie na swieżym powietrzu. Możesz też po przyjsciu z pracy zrobic sobie 1,5h siestę. Polecam.
Jem dużo owoców i warzyw :) To jakie badania powinnam zrobić?

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:43:56

Też tak mam po pierwszych zmianach...Tylko ja nie mogę później wieczorem zasnąć. Po prostu padam na pyszczek ok 16, prześpię się do 17.30-18 i jakoś funkcjonuję. Nawet jeśli nie śpię po południu, to i tak przewalam się w łóżku do 22-24. Staram się zdrowo odżywiać, dużo warzyw, regularnie jeść (choć przy 3 zmianach to trudne), piję zieloną i czerwoną herbatę, unikam energetyków (i tak nie działają). Ale jestem nieuleczalną sową, najlepiej mi się funkcjonuje w nocy.

Zrób sobie badania, tak na wszelki wypadek. Ja jestem pewna, że u mnie 'winę' ponosi moja natura;)

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:46:54

ZAcznij się lepiej odżywiać.

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:48:39

Cytat
Asztarte
Też tak mam po pierwszych zmianach...Tylko ja nie mogę później wieczorem zasnąć. Po prostu padam na pyszczek ok 16, prześpię się do 17.30-18 i jakoś funkcjonuję. Nawet jeśli nie śpię po południu, to i tak przewalam się w łóżku do 22-24. Staram się zdrowo odżywiać, dużo warzyw, regularnie jeść (choć przy 3 zmianach to trudne), piję zieloną i czerwoną herbatę, unikam energetyków (i tak nie działają). Ale jestem nieuleczalną sową, najlepiej mi się funkcjonuje w nocy.

Zrób sobie badania, tak na wszelki wypadek. Ja jestem pewna, że u mnie 'winę' ponosi moja natura;)
A jakie badania powinnam zrobić?
Cytat
corkachaosu
ZAcznij się lepiej odżywiać.
Myślę że nie odżywiam się jakoś bardzo nie zdrowo, ale wiem że można lepiej. Nie jem fastfoodów jedynie czasem na kebaba sobie pozwolę, dużo owoców, warzyw, codziennie jakaś zupa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 19:52 przez Sandy1990.

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:50:37

mam tak samo.. najbardziej męczy mnie dojazd do pracy, może to wina pory roku. W okresie jesienno zimowym chyba większość z Nas dopada takie zmęczenie.

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:51:07

zdrowiej się odżywiać, żeby dostarczyć organizmowi potrzebnej energii,składników odżywczych, więcej owoców , warzyw a tym samym witamin!
witamina C usuwa zmęczenie z orgaznizmu.
może więcej ruchu, spacer , dotlenić się.

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:51:20

o tej porze roku takie zmęczenie i senność nie jest niczym nadzwyczajnym, ale może Ci brak jakichś witamin lub minerałów na przykład?

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:52:52

czuję się zmęczona jak się za długo, bądź za krótko. w tym tygodniu spałam łącznie z 5,6h ;/

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:54:14

idziesz do lekarza-prosisz o komplet badań i cała filozofia ojoj

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:56:20

Cytat
0ldkicz
Cytat
blackchocolate
ja jestem ciągle zmęczona pomimo że wstaje o 11... i ciągle śpiąca a czasem potrafię wypić 5 kaw w ciągu dnia

Jeżeli tyle kaw pijesz w ciągu dnia to one już praktycznie na Ciebie nie działają pobudzająco, ponieważ organizm się do nich przyzwyczaił

no i wypłukujesz sobie resztki magnezu z organizmu, a to powoduje, że czujesz się ciągle zmęczona. jesli pijesz tyle kawy, to łykaj magnez i staraj sie tę kawę ograniczać, albo chociaż pij słabszą.

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:56:46

Cytat
mysia_84
idziesz do lekarza-prosisz o komplet badań i cała filozofia ojoj
ale jakie według was powinnam zrobić?

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 19:57:27

masz za mało magnezu, bierz go i żeń-szeń zdecydowanie pomaga, zakup sobie tabletki musujące z żeń szeniem, jedz więcej owoców i warzyw, dieta też ma wpływ na taki stan

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 20:01:19

To powtórzę pytanie, jakie badania powinnam zrobić? jakie są najważniejsze?

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 20:04:35

Uparłaś się na badania a spróbuj najpierw najprostszych rzeczy.

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 20:04:51

Cytat
Sandy1990
To powtórzę pytanie, jakie badania powinnam zrobić? jakie są najważniejsze?
Zacznij od badań krwi. Przejdź do lekarza, zapytaj się, myślę, że on Cie pokieruję, bo my nie jesteśmy lekarzami (chyba, że akurat się trafi jakaś pani doktor;P)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wizyta u lekarza a ubezpieczenie