Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 21:13:27

magnez jest dobry na takie ciągłe zmęczenie :)

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 21:17:10

Cytat
Gosia890
ja np. zrobiłam badania krwii i okazało się że to od niedoczynności tarczycy...

u mnie było tak samo, bolała mnie głowa, zmęczenie, senność, kłopoty z ciśnieniem i 'dziwny ból serca' itd. poszłam do lekarza i po zrobieniu badań wyszło, że to od niedoczynności tarczycy, więc proponuję zrobić to samo. :)

Ciągłe zmęczenie

04 sty 2013 - 21:41:08

Cytat
ahimsa89
a ja odponiedzialkudo piatku wstaje o 4.30, wychodze o 4.50, dojedzam do pracy 70km w jedna strone. pracuje od7 do 17 10h dziennie. wracam o godz 18.30 do domu, musze sprzatac ugotowac jeszcze sie uczyc bo w wekendy wstaje o 5 i dojezdzam 80km na studia zaoczne, i z niejedna z wasbym sie chciala zamienic. mozecie sobie wyobrazic moje zmeczenie. az sie zyc odechciewa czasami.

Ja też pracuję w dodatku na kilka etatów że tak powiem, bo oprócz normalnej pracy dorabiam pisaniem prac różnego typu+ studia dzienne i dziecko oraz dom na głowie. Myślę że każdy jest inny. A i mam niedoczynność tarczycy też, sama się sobie dziwię, ale funkcjonuje. Chociaż są takie dni, że organizm sam od siebie daje mi znać, że pora "przystopować".

Tak jak tu dziewczyny mówiły badania zrób, bo nic Ci to nie zaszkodzi, łykaj magnez, staraj się odpoczywać kiedy się da.

Ciągłe zmęczenie

05 sty 2013 - 15:41:22

Kup sobie magnez to pomaga

Ciągłe zmęczenie

05 sty 2013 - 15:44:13

ja mam tak samo ale jak ja wracam do domu o 15 to mam tyle nauki, że nie idzie się pozbierać

Ciągłe zmęczenie

05 sty 2013 - 15:50:56

Ale i badania warto zrobić

Ciągłe zmęczenie

09 sty 2013 - 12:40:11

Cytat
Sandy1990
Hej, co poardzić na ciągłe zmęczenie. Wstaję do pracy o 4.30 wychodzę z domu ok 4.50 pracuję od 6 do 14 a w domu ciągle jestem zmęczona mimo tego że śpię ok 9h. Jakie są wasze sposobyna zmęczenie?
Rada jest świetna i nawet się tego nie spodziewasz, poprostu rusz się ;) jak ciało ma reagować skoro dostaje tylko minimum, troche aktywności fizycznej pobudź je do życia!

Ciągłe zmęczenie

09 sty 2013 - 12:42:46

Cytat
nubax
Cytat
Sandy1990
Hej, co poardzić na ciągłe zmęczenie. Wstaję do pracy o 4.30 wychodzę z domu ok 4.50 pracuję od 6 do 14 a w domu ciągle jestem zmęczona mimo tego że śpię ok 9h. Jakie są wasze sposobyna zmęczenie?
Rada jest świetna i nawet się tego nie spodziewasz, poprostu rusz się ;) jak ciało ma reagować skoro dostaje tylko minimum, troche aktywności fizycznej pobudź je do życia!
zgadzam sei ,czasem poprostu tylko o to chodzi ,spacer po parku ,pobiegac ,pocwiczyc ,pooddychac swierzym powitrzem itd

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 13:44:36

warto się też przyjrzeć temu, jak się odżywiamy, bo jednak to, co jemy w dużym stopniu wpływa na nasze samopoczucie, wskazany jest też ruch, a jeśli chodzi o jakieś środki, które pomogą walczyć ze zmęczeniem to ten jest bardzo dobry http://www.actibion.pl/

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 13:51:17

ta... żadne tabletki ani nic,po co się niszczyć, skoro mozna naturalnie? zmień dietę, na bogatą we wszelkie witaminy i odpowiednie składniki, to raz. a dwa, tak jak radzą dziewczyny wyżej - bądź aktywna fizycznie! wystarczy. a nie jakieś magiczne suplementy diety,które g. dają poza czyszczeniem portfela.

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 13:52:29

Mozesz miec anemie ,zrob badania.Bierz jakies witaminy . Ja jak jestem zmeczona to biore zimny prysznic ogarniam sie wypiajam kawe i jestem z powrotem na nogach

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 13:57:01

Badania krwi zrób koniecznie - to raz i to najważniejsze. Jeśli wyniki wyjdą ok to zmień parę rzeczy w swoim życiu.
Dwa: zwróć uwagę na to co jesz i jeśli nie odżywiasz się zdrowo postaraj się to zmienić.
Trzy: skoro kończysz pracę wcześnie masz czas na regularne zajęcia po południu. Proponuję zacząć jakąś aktywność fizyczną, najlepiej jogę, bo wpływa nie tylko dobrze na ciało ale na umysł.
Cztery: zacznij coś jeszcze innego robić w wolnym czasie. Coś co Ci się spodoba i co będziesz robić regularnie.

Czasem jest tak, że jesteśmy zmęczeni i nic nam się nie chce mimo, że w zasadzie nic nie robimy. A jak zaczniemy się czymś zajmować, to okazuje się, że czasu wystarcza na wszystko i czujemy się lepiej. Bezczynność też może męczyć. Najgorzej to się przestawić i zmobilizować, ale jak już się rozruszasz sama się zdziwisz ile masz energii.

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 14:35:55

Po co odgrzebujecie temat sprzed prawie 5 miesięcy?

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 14:41:27

Serio w 20 minut się umiesz przygotować? Hmm ja około 40 min. Hmm na to nie ma lekarstwa. Po prostu jest się zmęczonym. Pracą, życiem po pracy. Też jeestem mega padnięta.

Ciągłe zmęczenie

30 kwi 2013 - 14:47:45

Cytat
amelyja
Mam to samo...nie wiem co już robić.

potrafię spac 10 godzin, a w pracy czy na uczelni chyba bym zasnęła nastojąco bez kawy...poza tym chroniczne bóle głowy dochodzą, więc takze chętnie się dowiem, jak sobie pomóc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRYPA!:( Czy Was też dopadło przeziębienie?