Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:31:01

Mam strazszny problem z potliwością ,glownie dłoni.. Przeszkadza mi to strasznie, powoduje,ze czuje sie skrepowana. Na biologii ostatnio mialam,ze brak jakiejs z witamin moze powodowac tę potliwość. Co wy myslicie,aa i jaka to witamina? Ma ktos tez taki problem i wie jak zwalczyc go?:)

Prosze bez głupich komentarzy :>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 23:37 przez sarsh.

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:49:20

Ja też mam problem z potliwością ale pod pachami :) nie wiem jaki brak witaminy ale ja zwalczam takim Blokerem z Ziaji raz w tygodniu się posmaruję i mam spokój :)

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:50:58

A wyniki masz w porządku? Ciśnienie? Dieta nie za tłusta i ostra?

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:51:15

polcam szałwię. Nie wiem nic o związku awitaminozy, jakiejkolwiek, z potliwością.

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:54:04

o dziękuje, wypróbuję i to :> stosowałam antidral tez pod pachy,ale szczypało strasznie :) a to jak działa, ma jakiś zapach czy cos?:)
hmm, musiałabym skontrolować cisnienie,bo szczerze nie wiem.. choc wydaje mi sie,ze w normie. Co do jedzenia, to raczej wszystko jem,ale to trwa już długo,odkąd pamiętam, wiec raczej nie wina diety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 23:56 przez sarsh.

nadmierna potliwość a brak witamin?

02 sty 2013 - 23:57:16

Ja miałam straszny problem z potliwoscia pach. kupiłam blocker z ziaji i o wiele lepiej mi się żyje :) a z potliwoscia rąk to może przez stres ?

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 00:00:25

Bardzo możliwe, ale przeciez nie ma osoby,która by sie nie stresowała,a nie ma takich objawów jak ja.. nawet teraz mam dość wilogtne dłonie, bo mysle o nich. grr

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 00:02:01

Cytat
sarsh
o dziękuje, wypróbuję i to :> stosowałam antidral tez pod pachy,ale szczypało strasznie :) a to jak działa, ma jakiś zapach czy cos?:)
hmm, musiałabym skontrolować cisnienie,bo szczerze nie wiem.. choc wydaje mi sie,ze w normie. Co do jedzenia, to raczej wszystko jem,ale to trwa już długo,odkąd pamiętam, wiec raczej nie wina diety

ja stosuje etiaxil co jakiś czas. Powiem tak0 keidyś pocialam się sama s siebie, akurat pod pachami najbardziej- ale czesto np. tylko jedna pacha. Co wyglądalo dziwnie- bo np. pod jedna bylo sucho a pod drugą jakby ktos mi kubek wod wylał. Od czasu do czasu piję szałwię. Uzywam etiaxilu jak jest cieplej. A blokera ziaji nei polecam- u mnie się nie sprawdzil. A z tymi witaminami- nie wiem- poszuja google, strony po angielsku, moze się coś znajdzie.

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 00:02:52

na nadpotliwość dobre jest ostrzyknięcie dłoni botoksem.

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 00:04:14

Lekarz Cię przyjmie na pewno, i lepiej doradzi niż my FACHOWCY.

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 00:07:53

Cytat
sarsh
o dziękuje, wypróbuję i to :> stosowałam antidral tez pod pachy,ale szczypało strasznie :) a to jak działa, ma jakiś zapach czy cos?:)
hmm, musiałabym skontrolować cisnienie,bo szczerze nie wiem.. choc wydaje mi sie,ze w normie. Co do jedzenia, to raczej wszystko jem,ale to trwa już długo,odkąd pamiętam, wiec raczej nie wina diety

Antidral też stosowałam i czasami się zapomniałam i po goleniu się posmarowałam to masakra :D szczypało . Bloker z Ziaji jest o wiele tańszy od Antidrala a ma takie samo działanie, ja mam bezzapachowy. Najlepiej stosować go na noc, tylko musisz uważać żeby Ci bluzki nie odbarwił :)

nadmierna potliwość a brak witamin?

03 sty 2013 - 16:34:45

byłam u szanownej pani dermatolog to nic mi nie pomogła,jak wszyscy lekarze u których bywam serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Silne środki przeciwbolowe