Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

26 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:00:50

Dziewczyny od dłuższego czasu boli mnie podbrzusze. Początkowo tylko z lewej strony. Teraz również z prawej. To jest taki przeszywający kujący ból, przeradzający się czasami w ucisk. Byłam z tym problemem już u czterech ginekologów. Dopiero ten ostatni postawił diagnozę stwierdzając, że mam zapalenie przydatków. Antybiotyki jednak nie pomogły.I tutaj pojawia się moje pytanie do Was. Czy któraś z Was miała kiedyś podobny przypadek ? Bardzo się martwię ponieważ trzy lata temu pojawiły się pierwsze objawy. Boję się czy nie przerodzi się to w coś poważnego.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:03:07

nie pomogę...

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:03:36

Cytat
to_ci_kotka
Dziewczyny od dłuższego czasu boli mnie podbrzusze. Początkowo tylko z lewej strony. Teraz również z prawej. To jest taki przeszywający kujący ból, przeradzający się czasami w ucisk. Byłam z tym problemem już u czterech ginekologów. Dopiero ten ostatni postawił diagnozę stwierdzając, że mam zapalenie przydatków. Antybiotyki jednak nie pomogły.I tutaj pojawia się moje pytanie do Was. Czy któraś z Was miała kiedyś podobny przypadek ? Bardzo się martwię ponieważ trzy lata temu pojawiły się pierwsze objawy. Boję się czy nie przerodzi się to w coś poważnego.

miałam kiedyś takie bóle ale wtedy kiedy miałam torbiel na jajniku?
a miałaś może kiedyś jakąś operacje ginekologiczna?

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:04:36

Mam to samo tylko u mnie jeszcze żaden lekarz nic nie stwierdził,a ja czasami nawet nie mogę wstać...

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:05:27

Nie nigdy nie miała. I ostatni lekarz stwierdził, że nie widzi żadnych torbieli.

Cytat
rudamarysia
Mam to samo tylko u mnie jeszcze żaden lekarz nic nie stwierdził,a ja czasami nawet nie mogę wstać...
Jak długo masz już coś takiego ? Ja już przetrząsnęłam "wszystkie" fora w internecie i nie mogę dopasować swoich objawów do żadnej z chorób. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie są to problemy gastroligiczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 18:08 przez to_ci_kotka.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:07:32

Ja nie miałam, ale koleżanka miała podobny problem, okazało się, że torbiele. W jej przypadku konieczna była operacja.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:09:07

moze masz torbiele, moja mama tak miala.

ja tez mialam okropny bol ale towarzyszylo mu krwawienie-krwiaki.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:10:11

A dlaczego wybierałaś ginów? Przecież to nawet jelita mogą być. Idź do rodzinnego, tu nikt Ci nie pomoże.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:13:15

tak długo i nie wybrałaś sie do żadnego gastrologa?!

kobieto...

ja też od ok. 3 lat mam bóle, przebiłam się przez wszystkich możliwych specjalistów i co coś wyszło, wyleczyli mnie, a problem wracał.. do dzisiaj mam gorsze i lepsze dni, chociaż myślę że teraz to już w dużej mierze zależy od stresu. UDAJ SIĘ KONIECZNIE DO GASTROENTEROLOGA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 18:15 przez magdamuza.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:14:12

jak to torbiel to wlasnie jest taki bol ze nie mozna sie ruszyc
ani np. chodzic bo tak boli
sorki nie przeczytalam ze bylas juz u 4ech ginekologow
byc moze to jelita... a byc moze np. bol owulacyjny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 18:15 przez samanta1989.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:15:00

Miałam identyczny problem i okazało się że to torbiel na jajniku. Też chodziłam do wielu ginekologów i każdy widział tam co innego, niektorzy brali mnie za wariatkę i mówili że nie ma nic. W końcu znalazł się lekarz który zdiagnozował torbiel i ruchomą nerkę, zbadaj się pod tm kątem:) trzymaj się, ja walczyłam z lekarzami pół roku, mdlałam z bólu a oni mi wmawiali że sobie wymyślam : )

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:17:07

lekarz ginekolog powinien wypisac ci skierowanie na usg domaciczne aby stwierdzic czy to torbiele czy nie,
bylas na czyms takim?

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:20:41

Ja się z tym męczę około roku. Myślałam,że to może przez tabletki antykoncepcyjne, przestałam brać i wcale nie pomogło. Odwiedziłam już kilku lekarzy,ale wszyscy mi wmawiają,że nic tam nie mam i,że na pewno to nic takiego. No cóż, po prostu muszę chyba poczekać aż stanie się naprawdę coś poważnego, może wtedy coś wynajdą.

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:23:46

Właśnie w tym problem, że nie mogę mieć domacicznego ponieważ jestem dziewicą. Miałam tylko hmmm "przez odbyt". Może właśnie z tego powodu nie można stwierdzić co to jest dokładnie za schorzenie . . ?

Pomocy, ból brzucha

01 sty 2013 - 18:23:57

Dodaj zdjęcie brzucha, bo inaczej nie mogę Ci pomóc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OIK Kraków