Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:18:11

Dziewczyny, czy znacie dobre kosmetyki które potrafią zamnkąć bądź powstrzymać pękanie naczynek? Na policzkach mam istną masakrę:( popękane naczynka, czerwone policzki:( bez tapety wyglądam masakrycznie:( nie opalam się już i chcę by coś można było temu zaradzić. Wiem, że można zamnkąć laserowo, ale nie stać mnie na to, więc ...znacie jakieś sposoby? kremy? cena nie gra roli

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:19:53

tez sie dowiem bo mam ten sam problem, kupilam maseczke oraz krem perfecty na naczynka ale nie pomaga:(

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:25:25

prosze niech sie ktos wypowie...

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:29:19

można używać maści nagietkowej, może całkiem nie wyeliminuje, ale ładnie bledną ogniska.
ja stosuje nie sklepową a robioną przez moją babcie na uda

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:30:33

też mam, polecam krem AVENE ANTIROUGEURS, poczytaj o nim na wizażu. a takto nie wiem czy da sie zaradzić.. nie raz sie przez to dołuje O.o

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:30:35

Dermatolog poleciła mi Niverosin, nie jest drogi, używam od 2 tygodni .O efektach powiem na razie tyle, że twarz nie jest az tak bardzo czerwona.

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:30:50

Kremami naczynek nie zamkniesz, Pytanie czy faktycznie masz popękane czy tylko rozszerzone naczynka na buzi bo dużo osób to ze sobą myli. Jeśli są rozszerzone najskuteczniejszy jest laser , mogą się troche obkurczyć i być troszke mniej widoczne jak bedziesz używać kremów z kasztanowca z wit c, chociaż ja w działanie kremów na naczynka nie wierze, noi przedewszystkim duzo dużo witaminy c, rutinoscorbin itp uszczelnia naczynia krwionośne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 17:31 przez misia2113.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:31:23

Żaden krem na to nie pomoże. Spróbuj laser.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:33:28

mam to samo od prawie 9 lat, popękane naczynka, szczególnie na prawym policzku, nic nie pomaga, mam pieniądze,zeby je zamknąć laserowo ale ja się z kolei boje... ;( wole robić mocniejszy makijaż.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:33:53

Wg odkładaj sobie na laser mówisz że cena za krem nie gra roli a po 1 tubce lepszego kremu na pewno efektów nie zobaczysz więc i tak byś tyle wydała a cena za zamykanie na całej twarzy to ok 400 zł

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:33:58

Te wszystkie kosmetyki do cery naczynkowej nie działają (wiem, co moja mama ma z tym problem i przetestowała kompletnie wszystkie). Jest dobra seria Mincer AntiAllergique właśnie do tego typu cery, mają dobre pudry - to na pewno! Maskują i posiadają filtry. No i są relatywnie tanie (na all 7-10 zł).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 17:36 przez kafka89.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:34:50

Byłam na jednym zabiegu kosztował 100zł i trochę mi to pomogło miałam stosować maść taki antybiotyk ale niestety w tam tym czasie nie mogłam sobie na niego pozwolić bo jest to mała tubka a kosztuje ponad 60 zł a taka tubka to na jeden raz ewentualnie na dwa razy, ale ja niestety mam typ cery naczynkowej więc całkowicie ich się nie pozbędę.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:34:50

tylko laser. I bez przesady ze jest drogi. Jedna seria to koszt 4 kremow, na ktore i tak bys musiala wydac. Kremy ylko chronią i pomaga unikac pękania naczynek. Chron skore, nie pij %%, nie opalaj się, unikaj sauny i duzych, gwałtownych zmian temperatur.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:36:19

Cytat
xdbella
Byłam na jednym zabiegu kosztował 100zł i trochę mi to pomogło. Chociaż najbardziej boli na nosie a tak to można powiedzieć że jest mało przyjemny. To tak jakby igłę wbić w skórę. Miałam stosować maść taki antybiotyk ale niestety w tam tym czasie nie mogłam sobie na niego pozwolić bo jest to mała tubka a kosztuje ponad 60 zł a taka tubka to na jeden raz ewentualnie na dwa razy, ale ja niestety mam typ cery naczynkowej więc całkowicie ich się nie pozbędę.

Naczynka, help:(

01 sty 2013 - 17:43:30

400zł za zamykanie naczynek na całej buzi?? Byłam przekonana ze duzo duzo wiecej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy, ból brzucha