Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

45 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:49:44

tak wiem ze jest sylwester ale nie mam sie komu wyzalić

otóż mam ogromny problem z cerą....pryszcz na pryszczu i po kazdym nowym zostaje slad:( juz nie wiem co robić nie mam do tego siły...wydałam b. duzo pieniedzy na kosmetyki byłam u dermatologa i zeroo poprawy...wiem moze to dlatego ze jem słodycze i sporo czekolady(nie mogę sobie odmówić) ale dbam jak sie da o skórę ,toniki demakijaz kremy i zero rezultatów...zeby wyjsc z domu robie tapete bo bez tego strasze..mam 3 siostry smieja sie ze mnie ze taka skórę mam(wszystkie maja jak pupcia niemowlaka) i ze jestem adoptowana z innej gliny ulepiona ze same złe geny odzoedziczyłam...nawet najmłodsza (6 lat ) powiedziała do mnie ost: co ty robisz ze masz tyle pryszczy? zatkało mnie dosłownie...nie mam tradziku ale wysypy takie ropne na policzkach i calej brodzie...nie wiem moze wybraać sie do ginekologa(powiem ze mam problem ze skóra i ze moze to wina hormonów i zaleci jakies badanie z 2 str ginekolog nie jest chyba od skóry twarzy jak sadzicie wypada tak powiedzieć???)
co tu począć?:((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-31 20:51 przez magdusia2508.

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:53:11

Tretinex jest dobry. Ale to antybiotyk. Znajomemu wyleczył trądzik do zera. Pogadaj o tym z dermatologiem, może ci przepisze.

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:55:58

co do tej czekolady to powiem Ci,że ja mam tez trądzik i własnie po czekoladzie mam zawsze mega wysyp więc nie jem jej prawie wcale ;/

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:56:35

skąd ja to znam... :/

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:57:02

moze wizyta u dobrej kosmetyczki, ktora stwierdzi jaki masz problem z cera i jak to leczyc? jezeli dobrze sobie wyobrazam to, co ci sie robi na twarzy, to moja siostra miala podobnie. kosmetyczka usunęla jej stan zapalny i te wszystkie 'wulkany', zostaly blizny, ktore mozna usuwac kwasami.

moja twarz:(

31 gru 2012 - 20:57:15

dziwne, ze dermatolog nie pomogł, ja poszalbym do kosmetyczki

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:00:33

a masz monitor CRX ( taki stary z wypukłym ekranem) czy lcd(płaski)? bo jeżleci CRX to od tego masz (mój chłopak tak miał)

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:01:53

mi osobiscie i mojej siostrze na problemy skorne pomogla seria z 'the body shop - tea tree' z olejkiem z drzewa herbacianego, ale trzeba uzywac kilku produktow z tej serii bo sam krem, czy zel nie pomoze. i zel/maseczka do twarzy 'silicosan' z apteki jest fajna.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:02:44

duoc masc, droga, ale mi pomogla

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:03:35

Cytat
Chustka
a masz monitor CRX ( taki stary z wypukłym ekranem) czy lcd(płaski)? bo jeżleci CRX to od tego masz (mój chłopak tak miał)
Haha dobra :D A co, monitor strzelał pryszczami? :D

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:04:36

Mi pomógł antybiotyk DAVERCIN - dermatolog mi go zapisała. A z wizytą u ginekologa to prawda.

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:04:37

promieniowanie ze starych monitorów lcd ...........

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:06:05

Też mam taki problem ;) antybiotyki od dermatologa pomogły ale gdy je brałam , gdy przestałam bo mi się skończyły to wszystko wróciło ;/ i od jakiegoś czasu piłam herbatkę z bratka , uwierz mi ale już nie mam takich ropnych pryszczy na policzkach . :)

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:15:12

od jakiegos czasu mam ten sam problem i dopiero w piatek wybieram sie do dermatologa oby mi pomogl bo juzpatrzec na siebie nie moge

moja twarz:(

31 gru 2012 - 21:15:50

ziołolecznictwo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aparat ruchomy u 20 latki prosze o rade