Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalenie dróg moczowych

17 sie 2018 - 12:11:13

Kupiłam sobie urofuraginum max bez recepty w aptece, pomogło, byłam u lkarza i kazał brać przez 7 dni, przeszło :)

zapalenie dróg moczowych

17 sie 2018 - 21:46:06

tak jak już dziewczyny pisały urofuraginum i wit C, która zakwasza mocz a tym samym hamuje rozwój tego badziewia :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

zapalenie dróg moczowych

22 sie 2018 - 13:37:35

Nietrzymanie moczu to tylko z pozoru domena kobiet po okresie menopauzy. Coraz częściej niestety ta krępująca dolegliwość dotyka również młodszych pań oraz mężczyzn. Objawy nietrzymania moczu to zwykle objawy: wysiłkowe nietrzymanie moczu, nietrzymanie moczu spowodowane parciami naglącymi, nietrzymanie moczu związane z przepełnieniem pęcherza, odruchowe nietrzymanie moczu oraz postać mieszaną. W internecie znajdziemy wiele informacji jak sobie z tą dolegliwością radzić. <spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-22 18:00 przez moderator.

zapalenie dróg moczowych

09 paź 2018 - 20:05:19

Tabletki przeciwbólowe tutaj za dużo nie pomogą :) na mnie najlepiej działają domowe metody w połączeniu z urofuraginum max. Dużo witaminy c, gorąca kąpiel :) Rzadko zdarza mi się chorować od kiedy noszę rajstopy pod spodnie zimą

zapalenie dróg moczowych

23 cze 2019 - 10:42:12

Nietrzymanie moczu to na prade duży problem. Przede wszytskim nalezy udac się do lekarza. a żeby nie mieć wpadki na ulicy, to w aptece Doz mozna dostać próbki srodków higienicznych na takie kłopoty żeby wybrać sobie co dla kogo najlepsze

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

zapalenie dróg moczowych

30 cze 2019 - 02:33:27

Dziewczyny jak zapalenia się powtarzają często to przejdzcie się do urologa. Bo tak nie powinno być. to zawsze zwiastuje jakies nieprawidłowości. Ja trafiłam do szpitala Mazovia w Wawce do super lekarza i wyszlo, że mam wadę cewki moczowej, dlatego mocz tam się zatrzymuje i stąd wieczne zapalenia. A rodzinny dawał tylko antybiotyki wiadomo, nie pomyślał nawet że pora do urologa pójść, mama mnie dopiero zapisała prywatnie.

zapalenie dróg moczowych

29 sie 2020 - 08:55:40

Do utrzymywania okolic intymnych bez infekcji przydatny jest https://octenicare.pl/. Ma szerokie spektrum działania.Kosztuje niewiele a można go stosować na rany, oparzenia i infekcje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nierówne piersi a zespół Polanda?