Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

14 minut temu

elektryka sklep

20 minut temu

wakacje last minute

35 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalenie dróg moczowych

17 sie 2018 - 12:11:13

Kupiłam sobie urofuraginum max bez recepty w aptece, pomogło, byłam u lkarza i kazał brać przez 7 dni, przeszło :)

zapalenie dróg moczowych

17 sie 2018 - 21:46:06

tak jak już dziewczyny pisały urofuraginum i wit C, która zakwasza mocz a tym samym hamuje rozwój tego badziewia :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

zapalenie dróg moczowych

22 sie 2018 - 13:37:35

Nietrzymanie moczu to tylko z pozoru domena kobiet po okresie menopauzy. Coraz częściej niestety ta krępująca dolegliwość dotyka również młodszych pań oraz mężczyzn. Objawy nietrzymania moczu to zwykle objawy: wysiłkowe nietrzymanie moczu, nietrzymanie moczu spowodowane parciami naglącymi, nietrzymanie moczu związane z przepełnieniem pęcherza, odruchowe nietrzymanie moczu oraz postać mieszaną. W internecie znajdziemy wiele informacji jak sobie z tą dolegliwością radzić. <spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-22 18:00 przez moderator.

zapalenie dróg moczowych

09 paź 2018 - 20:05:19

Tabletki przeciwbólowe tutaj za dużo nie pomogą :) na mnie najlepiej działają domowe metody w połączeniu z urofuraginum max. Dużo witaminy c, gorąca kąpiel :) Rzadko zdarza mi się chorować od kiedy noszę rajstopy pod spodnie zimą

zapalenie dróg moczowych

23 cze 2019 - 10:42:12

Nietrzymanie moczu to na prade duży problem. Przede wszytskim nalezy udac się do lekarza. a żeby nie mieć wpadki na ulicy, to w aptece Doz mozna dostać próbki srodków higienicznych na takie kłopoty żeby wybrać sobie co dla kogo najlepsze

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

zapalenie dróg moczowych

30 cze 2019 - 02:33:27

Dziewczyny jak zapalenia się powtarzają często to przejdzcie się do urologa. Bo tak nie powinno być. to zawsze zwiastuje jakies nieprawidłowości. Ja trafiłam do szpitala Mazovia w Wawce do super lekarza i wyszlo, że mam wadę cewki moczowej, dlatego mocz tam się zatrzymuje i stąd wieczne zapalenia. A rodzinny dawał tylko antybiotyki wiadomo, nie pomyślał nawet że pora do urologa pójść, mama mnie dopiero zapisała prywatnie.

zapalenie dróg moczowych

29 sie 2020 - 08:55:40

Do utrzymywania okolic intymnych bez infekcji przydatny jest https://octenicare.pl/. Ma szerokie spektrum działania.Kosztuje niewiele a można go stosować na rany, oparzenia i infekcje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nierówne piersi a zespół Polanda?