Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalenie dróg moczowych

26 gru 2012 - 23:54:26

Furagiunum <na receptę> bądź ciut słabszy zamiennik bez recepty urofuraginum + woda z dużą ilością cytryny w sporych ilościach.
Ale najlepiej do lekarza iść.

zapalenie dróg moczowych

26 gru 2012 - 23:57:32

Ja wzięłam furaginum (ale to na receptę, bo jest silniejsze!) i po pół godzinie już odczułam wielką ulgę, a całkiem przeszło mi po 2 dniach :)

zapalenie dróg moczowych

26 gru 2012 - 23:59:01

Furaginum.

zapalenie dróg moczowych

27 gru 2012 - 00:02:56

Kup urofuraginum. Ten lek zawiera furaginum a dostaniesz go bez recepty. Bierz witamine C, pij sok pomarańczowy i sok z zurawiny, tylko naturalny a nie żadne syropy:) wszystko to rozcienczaj wodą, musisz jej pić bardzo dużo. Jeśli to nie pomoże niestety czeka Cię wizyta u lekarza i antybiotyk:(

zapalenie dróg moczowych

27 gru 2012 - 00:03:47

na mnie działała nospa. a tak poza tym polecam zdiagnozować źródło zapalenia.

zapalenie dróg moczowych

27 gru 2012 - 00:08:48

furaginum +witamina C
dodatkowo łykaj magnez i potas, bo furaginum bardzo je wypłukuje
Pij wodę z cytryną (bardzo dobrze wpływa na prawidłowe ph!)

po za tym - rajstopy OBOWIĄZKOWO! i ogrzewamy te okolice :)

Sprawdzone 2 razy, polecam!:)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

zapalenie dróg moczowych

27 gru 2012 - 00:11:09

Żurawina w każdej postaci + nasiadówki pupką w gorącej wannie i po sprawie

zapalenie dróg moczowych

27 gru 2012 - 00:20:38

Furaginum,ale to na receptę.
mój sposób: herbata z żurawina, gorąca + ciepły koc - przeszło mi w jeden wieczór :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

zapalenie dróg moczowych

30 sty 2018 - 13:22:08

Żadnych nasiadówek, moja lekarka kategorycznie mi zabroniła nawet kąpieli w wannie. Ciepła woda zmniejsza ból, ale dla bakterii tworzymy inkubator dosłownie, a przecież nie o to chodzi, żeby tylko na chwilę pozbyć się objawów. Nawet leki bierze się co najmniej tydzień, mimo, że często objawy mijają dużo wcześniej. Ja na przykład jestem świeżo po zapaleniu dróg moczowych. Brałam urofuraginum i witamine C 1000 mg. Właściwie już następnego dnia czułam się dobrze, ale babka w aptece mnie uczuliła na to, żeby brać lek do końca, bo inaczej infekcja nie będzie doleczona i znowu się odezwie.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

zapalenie dróg moczowych

08 maj 2018 - 22:51:55

Mi zawsze pomaga urofuraginum max, baardzo szybko. Do tego pilnuję żeby dużo pić i łykać witaminę c- po paru dniach wszystko jest ok :) Potem jeszcze o ile pamiętam dorzucam sobie żurawinę do owsianki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 6/5

zapalenie dróg moczowych

12 lip 2018 - 20:39:59

Z doświadczenia wiem, że takie zwykłe leki apteczne pomagają krótkoterminowo dlatego najlepiej udać się do lekarza <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 20:45 przez moderator.

zapalenie dróg moczowych

13 lip 2018 - 06:42:55

przerabiałam ten temat
tragedia nic tak nie bolało wiadomo co .
dostałam antybiotyk
żadnych nasiadówek
kazała mi lekarka pić żurawinę pół szklanki wody do tego łyżeczka soku tak trzy razy dziennie.
sok z zurawiny ten autentyczny nie żadne podróbki ja miała z herbapolu.

zapalenie dróg moczowych

24 lip 2018 - 12:26:26

Cześć Dziewczyny, po czym poznać że to zapalenie pęcherza? Piecze mnie jak sikam i dużo częściej chodzę do toalety, to może być zapalenie?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

zapalenie dróg moczowych

10 sie 2018 - 15:10:10

Tak, to może być zapalenie pęcherza. Pieczenie przy oddawaniu moczu, ból w podbrzuszu, parcie na pęcherz, a nawet zmieniony zapach moczu czy obecność w nim krwi, mogą być objawami zapalenia pęcherza. Warto to też skonsultować z lekarzem.

zapalenie dróg moczowych

10 sie 2018 - 17:34:11

Cytat
crystalka
Cześć Dziewczyny, po czym poznać że to zapalenie pęcherza? Piecze mnie jak sikam i dużo częściej chodzę do toalety, to może być zapalenie?
a do tego jeszcze miałam wysoką temperaturę raz była raz nie .Silne parcie na mocz , szczypanie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tarczyca? prosze pomozcie:(