Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was dziewczyny, mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto pomoże. :) Od dziecka na rękach mam mnóstwo krostek, gdy byłam młodsza to wiadomo,że nie zwracało się na to aż takiej uwagi. Wtedy drapałam te krostki, jak to dziecko..Teraz kiedy jestem starsza, strasznie mi to przeszkadza. Przez jakiś czas myłam ręce mydłem siarkowym z nadzieją, że zauważę jakieś efekty, ale nic. Znacie jakieś skuteczne balsamy, kremy? A może jakiś domowy sposób?
Byłam u dermatologa przepisał mi maść do zrobienia, ale też bez żadnych efektów.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Ponoć maść z witaminą A jest na to najlepsza. Poczytaj sobie na KWC na Wizażu.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

idz do innego dermatologa :)

Polecam emolium krem przeciw wypryskom.

Cytat
PaniGami
Alergia?
to nie alergia :)

Ja to mam, kiedyś więcej, teraz tylko trochę na "czubkach" ramion i malutko poniżej. Za dziecka rozdrapywałam i wyciskałam i o dziwo w tamtych miejscach akurat pusto.

Cytat
19BaMbOoChA90
Ja to mam, kiedyś więcej, teraz tylko trochę na "czubkach" ramion i malutko poniżej. Za dziecka rozdrapywałam i wyciskałam i o dziwo w tamtych miejscach akurat pusto.
Po moim rozdrapywaniu za dziecka zostały brzydkie blizny...

Mi też, ale ledwo widoczne (mam dość ciemną karnację) :)

powiem tak, również bardzo długo się z tym zmagałam bo miałam ręce i uda całe wysypane
i chociaż wydałałam kuuupe kasy na leki, maści
to nic nie pomagało
dopiero gdy osiągnełam pewien wiek minęło samo, i może nadal odrobine ich posiadam, ale dłonie mam gładkie i totalnie ich nie widać
zmniejszyło się nasilenie ;)

też to mam :P po każdym myciu wycieram mocno ręce ręcznikiem i smaruję oliwką do dzieci - po paru dniach już było widać efekty :)

mam nadzieję, że w moim przypadku efekty zostaną zauważone równie szybko :)

Polecam BALSAM Z GARNIERA PRZECIWKO WYSUSZANIU SKÓRY ten w różowej butelce ;)
Mi też maści nic nie dały a po tym balsamie jużza 2 dni była głdsza skora ;)

ja dostałam krostek na ramionach jak używałam balsamów bo bałam się, że bez tego moja skóra będzie sucha strasznie.
Odstawiłam balsamy i już nie kremuje ramion od paru miesiecy, tylko sporadycznie. Na początku skóra domagała się kremu a teraz utrzymuje sie 'sama' Żadnych zmian skórnych od tamtej pory nie mam.Moze u ciebie jest podobnie? Sprawdz czy w balsamie nie ma paraffinum liqidum lub mineral oil albo alkoholu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Guz krtani