Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

51 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów lampą Beyond

17 gru 2012 - 22:49:58

Od jakiegoś czas zastanawiam się na wybielaniem zębów, podobno metoda Beyond jest jedną z najlepszych. Miałam upatrzony gabinet w Krakowie. Koszt wybielania w tym salonie wynosi ok. 900 zł, lecz wczoraj na Grouponie zauważyłam ofertę w innym krakowskim gabinecie, tą samą metodą, tylko że ta kosztuje 139 zł zamiast 399 zł.

Jest możliwe żeby była aż taka różnica cenowa? Ktoś korzystał z tej oferty na Grouponie?

niezweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów lampą Beyond

17 gru 2012 - 22:52:11

Polecam Biała Perłe aplikatory:) poczytajcie sobie opinie:) i zobaczcie zdj w googlach:)na all mozna kupic za ok 40 zł a w aptece do 70 zł:) zdrowe i tanie:)

Wybielanie zębów lampą Beyond

17 gru 2012 - 22:54:01

Cytat
Ewelis6
Polecam Biała Perłe aplikatory:) poczytajcie sobie opinie:) i zobaczcie zdj w googlach:)na all mozna kupic za ok 40 zł a w aptece do 70 zł:) zdrowe i tanie:)

tak, też kiedyś używałam efekt utrzymuje się różnie nawet do pół roku :)

niezweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów lampą Beyond

17 gru 2012 - 22:56:43

czytałam na forum że jedna dziewczyna już od dwóch lat nie używa białej perły a efekt jest nadal:)

Wybielanie zębów lampą Beyond

13 sty 2013 - 19:52:35

ja wlasnie niedawno mialam ten zabieg (3 dni temu) dokladnie z tej oferty z Krakowskiego grouponu. Nie spodziewalam sie super efektow i jestem milo zaskoczona :) zeby bieluskie i polecilabym kazdemu :)

Wybielanie zębów lampą Beyond

13 sty 2013 - 19:54:57

biała perła bardzo niszczy szkliwo i osłabia zęby

Wybielanie zębów lampą Beyond

13 sty 2013 - 19:58:39

Cytat
ktomz
ja wlasnie niedawno mialam ten zabieg (3 dni temu) dokladnie z tej oferty z Krakowskiego grouponu. Nie spodziewalam sie super efektow i jestem milo zaskoczona :) zeby bieluskie i polecilabym kazdemu :)

Nie zdziw się jak efekt będzie krótkotrwały. Też wybielałam zęby lampą i byłam oszołomiona efektem, ale zachwyt nie trwał zbyt długo. Drugi raz nie zdecydowałabym się na wybielanie zębów lampami.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów lampą Beyond

01 lip 2013 - 10:43:38

wiesz co ja myślę, że lepiej zrobisz jak pójdziesz do sprawdzonego i zaufanego gabinetu, jak Galeria Uśmiechu, żeby dentysta powiedział jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza. Bo jednak też myślę, że ważne jest, żeby pamiętać nie tylko o tym, że chcemy mieć piękne i białe zęby, ale też żeby zabieg był bezpieczny.

Wybielanie zębów lampą Beyond

31 sie 2013 - 22:57:56

aj efekt zawsze zależy od tego, jaki tryb życia prowadzimy - jak się pali i pije litry kawy to trudno oczekiwać, by zęby na zawsze pozostały białe;) Ja robiłam wybielanie tą lampą w dental services w KRK - mają teraz promocję na to, także jak ktoś planuje to się opłaca

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów lampą Beyond

01 maj 2014 - 16:50:26

no to fakt, to, co jemy, czy się pali i pije czerwone wino, kawę ma wpływ na to, jak wyglądają nasze zęby, ja też byłam w dental i bardzo z efektów wybielania jestem zadowolona

Wybielanie zębów lampą Beyond

01 maj 2014 - 16:59:28

beyond niestety nie u wszystkich zadziala, to zalezy jakie masz szkliwo i czy jest podatne na wybielanie

znajoma ma gabinet i zdarzalo sie, ze niektorzy klienci wychodzili niezadowoleni z efektu, uczciwy stomatolog poinformuje zawsze klienta o tym, ze efekt moze byc nawet zerowy

ja osobiscie polecam silikonowe nakladki i zel wybielający typu opalescence albo polanight
koszt nakladek to ok 200 zł, zel 60-80, a efekt duzo lepszy

Wybielanie zębów lampą Beyond

08 lip 2014 - 14:50:51

Ja wybielałam zeby ta lampa u stomatologa w Szczecinie (http://www.apolonia.net.pl/nasza-klinika/klinika-apolonia.html). Efekt byl widoczny, ale szcze to chyba poszlam tam ze zbyt wygorowanymi oczekiwaniami. Przypuszczam, ze mam malo podatne szkliwo albo to przez to, ze palilam, ale szalu nie bylo, chociaz duzo osob zauwazylo.

Wybielanie zębów lampą Beyond

11 lis 2015 - 15:01:35

nie zastanawiaj się tylko idź, ja wybielałam w Meddental, efekty rewelacyjne. Nie spodziewałam się, że mogę mieć tak białe zęby. Zdecydowanie było warto.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów lampą Beyond

02 sie 2019 - 10:26:47

coś w tym jest, żeby się nie zastanawiać tylko pójść. Im więcej myślisz tym więcej wątpliwości. Ja wybielałam zęby 2 razy, raz za pomocą lampy beyond a drugi za pomocą pravdent, za każdym razem w Galerii Uśmiechu Ta druga metoda bardziej mi przypadała do gustu, nie chodzi o efekty, bo w obu przypadkach byłam zadowolona ale o długość białej diety i to że w przypadku beyonda jest takie trochę nieprzyjemne uczucie. Nie, że boli ale takie dziwne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIE UFAM DENTYSTOM!!!