Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:31:17

Tak mnie to już wkurza że muszę Wam o tym napisać.
Otóż już wcześniej to widziałam i mnie to denerwowało ale teraz to już nie wytrzymuję.
Ja i moja mama jesteśmy związane ze służbą zdrowia. Ja fizjoterapeutka, mama pielęgniarka.
Od tygodnia mama leży w szpitalu i wyobraźcie sobie że nikt jej stanem zdrowia się tam nie przejmuję;/ (ma chore nerki). Z zachowania lekarza wynika że biedactwo czeka "na coś"!!! Moja mama nie chce aby dawać "kopertę" bo on nie jest od brania ale od leczenia, to jego zakichany obowiązek! Nie rozumiem jak taki człowiek, tacy lduzie ( bo jest ich pełno w szpitalach) mogą leczyć ludzi!

Na sali leży z mamą starsza pani i wyobraźcie sobie że oddała ostatnie 100zł lekarzowi żeby wkońcu się nie zajął! I najgorsze jest to że on wziął te pieniadze! Przecież te 100zł go nie zbawi a kobieta biedna, przed świętami została bez pieniedzy. No ale przynajmniej wzieli ją na badania;/;/

w dodatku porusze jeszcze temat parkingów szpitalnych! Jak jeździłam na praktyki do szpitala ( dodam że codziennie po 8 godzin) to pan kazał mi płacić 3 zł za godzine za parking!!!! więc się wkurzyłam i powiedziałam że nie stać mnie na to bo jestem studentką a po drugie za praktyki nikt mi nie płaci no i wykłóciłam się i nie płaciłam! Ale od tygodnia jeżdze do mamy do szpitala 2 razy dziennie i wiecie ile kasy już zostawiłam na parking?!? to jest chore! Człowiek jedzie do chorej osoby, zmartwiony, wydaje na leki a i chca kase za parking i to nie 1zł tylko 3zł/h!!!

Co wy o tym sądzicie? Czemu nie da się z tym nic zrobic?! Już mi ręce opadają, co za kraj! Może dobrze by było gdyby ten koniec świata był tego 21!

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:35:14

Jaki to problem przenieść mamę do innego szpitala?

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:35:55

polska -.- sama płacilam za operacje żeby mieć opiekę jak człowiek

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:36:10

nie dziwie sie ze jestes wkurzona ! ja tez uwazam ze to chore :/ ale nie mam pojęcia co ci poradzic. wierze ze takich ludzi jak ten lekarz spotyka jakas kara za to w zyciu, bo znam wiele takich przypadków i mam nadzieje ze w tym wypadku tez tak bedzie...

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:37:08

Cytat
malaga101
polska -.- sama płacilam za operacje żeby mieć opiekę jak człowiek

Ja byłam w prywatnej klinice, zapłaciłam, a i tak schrzanili ;] nie ma reguły. Za to zawsze można iść do innego szpitala.

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:37:17

Cytat
rikarika
Jaki to problem przenieść mamę do innego szpitala?

no żaden kochana, ale znamy się trochę na naszych miastowych szpitalach i niestety ten jest "najlepszy" i tylko tam zajmują się takimi schorzeniami, proste.

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:38:05

Cytat
rikarika
Cytat
malaga101
polska -.- sama płacilam za operacje żeby mieć opiekę jak człowiek

Ja byłam w prywatnej klinice, zapłaciłam, a i tak schrzanili ;] nie ma reguły. Za to zawsze można iść do innego szpitala.

nie no to było w normalnym szpitalu tyko dałam porządnie "w łape"

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:38:11

Zgadza się to jest chory kraj- ludzi zyja po 1500 zł- a Pan Tusek rozdła 40 mln naszych pieniędzy nagród dla rządu ... teraz będzie Rostowski wprowadzać opłaty za wypłate naszych pieniedzy z łaskawego bankomatu- podatek za deszczówkę itp oddychanie niedługo wprowadzą.. BY żyło się lepiej...

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:38:12

Tak to już od zawsze chyba było i jest... nic się na to nie poradzi
Rozumiem Twoje zdenerwowanie

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:38:16

No to zmień miasto. Ludzie, macie takie problemy, a zamiast szukać rozwiązań, tylko się żalicie.

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:39:36

moj kolega mial powazna operacje. operowal go mlody lekarz ( mial pewnie z 35 lat w maksie) tata kolegi bardzo sie bal, chcial zeby wszystko poszlo ok, i dal lekarzowi 1 tys :( a ten burak wział.....

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:40:05

w każdym jest tak samo kasa i kasa ;)

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:40:07

Cytat
rikarika
No to zmień miasto. Ludzie, macie takie problemy, a zamiast szukać rozwiązań, tylko się żalicie.

zauważyłam że już w kolejnym wątku wszczynasz nie porozumienie! Nie wiem po co się udzielasz. Życzę Ci abyś nie miała takiego problemu i choroby w rodzinie bo ciekawa jestem co Ty byś robiła!
Nie zmienie miasta bo w moim mieście jest 7 szpitali i chyba to one powinny leczyć!

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:40:57

mam problemy z bólem głowy , biorę silne tabletki i szpital na badania mi wyznaczył termin na kwietnia 2013, masakra , polska -;-

polski szpital;/

13 gru 2012 - 10:41:10

ja wam powiem tak- to ludzie wychowują takich lekarzy- ja bym to nagrała go poźniej szantażowała jak się nie postara..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dentysta