Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

30 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:50:35

hej
dzieczynyn byłam u lekarza ,ponieważ bolało mnie w lewym boku,mysle ,że to śledziona,miałam badania wyszło ,że mam anemię
lekarz powiedział,że "gdzieś ze mnie wyciekaja kropelki krwi" podejrzewając wrzody
nie zgodziłąm się na gastroskopię
nie wiem co robic :(
chce mi się spać,jestem zmęczona..
czy to wrzody
co robić?
pomocy :(
do tego mam jeszcze hemoroida,którego leczę już długi czas ,mniejszył się,ale nie zginął



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 19:53 przez elisabeth666.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:53:18

tu się pytasz? skoro nie zgodziłaś się na gastroskopie to,aż tak Cię nie boli...

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:53:35

oj tez bym sie od razu nie zgodzila,bo mam okropny odruch wymiotny;/

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:54:38

Ale my nie jesteśmy lekarzami żeby wiedzieć co ci jest. Widocznie tak źle ci nie jest bo jak ja miałam prawdziwe bóle brzucha to chciałam jak najszybciej zrobić gastroskopię i kolonoskopię i zacząć leczenie...
Ludzie odruch wymiotny przy gastroskopii to raczej każdy ma. Przecież masz przy tym całkiem pusty żołądek więc czym masz wymiotować??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 19:55 przez skarbek2012.

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:54:43

Zgodzic sie i tyle.

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:55:47

Skoro nie zgadzasz się na gastro. to jak chcesz się dowiedzieć czy masz wrzody?
To nie takie straszne badanie- miałam, mozna przeżyć:)
A będziesz wiedziała co ci jest i jak się leczyć...

Życzę zdrówka:)

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:56:00

skoro nie zgodzilas sie na zabieg to po co pytasz głukowato;/ ja juz mialam 3 razy robiona i zyje mam wrzodu jak sie zbadaszto nic ci nie bedzie

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:56:59

proszę o rade nie o krytykę.

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:58:19

Cytat
erytrocytki3
oj tez bym sie od razu nie zgodzila,bo mam okropny odruch wymiotny;/

Słyszałam coś o gastroskopii pod narkozą ale nie wiem czy trzeba mieć specjalne skierowanie na takie coś,czy może zabulić sporo :/

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:58:36

No to przecież ci radzimy, zrób badanie bo inaczej nic się nie dowiesz

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 19:59:12

to ci radza wszyscy idz na gastroskopie przezyjesz :) i nie bedziesz cierpieć. Bo jak to wrzody to czasami moze cie złapać taki ostry ból ze lepiej sie zbac i miec spokój :)

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 20:00:30

w lewym boku pod żebrami czy przy biodrze?

A tak w ogóle to jak nie krytykować takiego głupiego postępowania? Nawet gdyby się tu znalazł jakiś lekarz to nic Ci nie doradzi bez badań. To chyba dośc logiczne. Nie wiem co Ci poradzić. Idź po rozum do głowy?

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 20:02:10

Oj kochana ja byłam 3 miesiące za granicą przez stres nabawiłam się wrzodów, nie mogłam jeść i chodzić,przy każdym wstawaniu miałam takie zawroty głowy że ciężko było mi się poruszać i do tego ten okropny ból między klatką piersiową . Wróciłam i poszłam do lekarza stwierdził że to są objawy typowe dla wrzodów, też się bałam strasznie tej gastroskopii lecz mnie na szczęście to omineło wystarczyły mi tylko tabletki. U Ciebie dochodzi jeszcze anemia masz mało krwinek czerwonych, Twój organizm jest wyczerpany tym że nie dostarczasz mu odpowiednich składników odżywczych. Anemie też przechodziłam jak miałam 15 lat stosowałam dietę jeśli można to tak nazwać lecz po pobycie dość długim w szpitalu i leczeniu zmądrzałam i zaczełam zdrowo jeść i utrzymuje figurę taką jaką chce mieć. Przez anemię oczywiści że mogłaś dostać wrzodów, wydaje mi się że jeśli lekarz doradził Ci żeby wykonać gastroskopie to powinnaś to zrobić bo samo Ci nie przejdzie. Potem musisz przejść szereg badań min. badanie krwi w celu przepiania Tobie odpowiednich leków zapewne będzie to żelazo w tabletkach ja tak miałam. Jeszcze raz Ci radzę udaj się do lekarza póki nie jest za późno!!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 20:08 przez agutka188.

wrzody , anemia :( wszystko na raz?:(

29 lis 2012 - 20:04:18

ja tez mam takie bole:)
dzisiaj bylam u gastrologa i przepisal mi leki, kazal BIEGAC co dziwne, duzo sie ruszac i jesli nic mi nie przjedzie w styczniu gastroskopia i ja sie zgodze bo wole przezyc te 5 strasznych minut i pozniej zyc spokojnie nie martwic sie co mi jest niz pozniej sie stresowac.
swoja droga nie wiedzialam,ze niktorych to smieszy ta cala gastroskopia. chlopak mi dzis powiedzial ,ze dziewczyna jego kolegi bardzo sie z tego nasmiewa ,ze mam miec gastroskopie '' bo to rura wkladana w dup* '' dla niewyedukowanych to rurka do przelyku.:] i nie wiem co jest smiesznego w tym,ze ktos jest chory i ma miec takie badanie.

a do autorki jeszcze, nie ma co sie bac tylko trzeba sie przemoc i leczyc, ja znalazlam dobra przychodnie i fajnego lekarza i tobie radze to samo, strach ma wielkie oczy a o zdrowie trzeba dbac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 20:05 przez bella_911.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maść na blizny