Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 20:40:58

Hej :) Od kilku dni mam straszny problem. Za kilka dni po raz pierwszy przystępuje do egzaminu na prawo jazdy i strasznie się stresuje. Z reguły jestem nerwową osobą, ale to juz robi się totalnym przegięciem. Przeszkadza mi to, bo nie mogę się skupić... :/ Macie jakies sposoby żeby mniej się denerwować? Nie szukam porady o jakiś mocnych tabletkach, bo nie chcę po nich odlatywać, bo jednak chcę coś kontaktować.
Prosiłabym o każdy możliwy sposób na opanowanie nerwów :)

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:45:40

Ja ogladam wtedy miodowe lata zawsze pomaga;)

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:47:52

Może coś do gniecenia w rękę ?
Oczywiście przed egzaminem, a nie w trakcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 21:48 przez lenkovv.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:48:16

oddychanie, ja dostalam od psychologa sposob na uspokojenie nerwow, bo mialam napady dusznosci z teg powodu i pomgaja

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:50:19

mi na stres pomaga tylko melisa, muszę wypić kilka takich herbatek.

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:52:24

nie pij melisy, bo zaśniesz! zajdź do apteki po jakiś specyfik typu zioła klosterfrau :)

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:52:57

Sprawdź technikę relaksacji polegającą na napinaniu i rozluźnianiu mięśni, tj. Jacobsona.

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 21:59:25

mi na egzamin pomogły tabletki Kalms- bez recepty i nie otumaniają,tylko uspokoją twoj stres i nerwy:)

STRES JAK LECZYĆ

26 lis 2012 - 23:50:16

Z chęcią też dowiem się o jakimś dobrym sposobie żeby pozbyć się stresu,jutro mam egzamin i na samą myśl robi mi się słabo.

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 00:03:01

najlepszą metodą na stres są pozytywne myśli :) stresujecie się, bo martwicie się, że nie zdacie, że coś się nie uda. Odrzuccie od siebie czarne mysli, podchodząc do sprawy `na luzie`, bez stresu i strachu, o wiele łatwiej będzie wam faktycznie zdać egzamin, zwłaszcza na prawko! w stresie można zapomneic o byle jakim głupim szczególe.

to najlepsza naturalna metoda

oczywiscie jesli chodzi o zwykly egzamin, nie na prawko- stres jest powodowany zbyt małą wiedza, jeśli chcecie uniknąc stresowych sytuacji, lepiej dobrze sie przygotować ;)

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 00:06:38

w tej konkretnej sytuacji radziłabym Ci zabrać ze sobą koleżankę, żeby opowiadała Ci jakieś głupoty, plotki, cokolwiek, żebyś nie myślała o tym egzaminie- ja tak zrobiłam i pomogło- mniej sie stresowałam i zdałam a przy okazji wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam haha ;D

i życzę powodzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 00:07 przez jagodzian.

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 17:27:35

Cytat
caravaggio
nie pij melisy, bo zaśniesz! zajdź do apteki po jakiś specyfik typu zioła klosterfrau :)

Na prawdę po melisie chce się spać?

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 17:29:34

mi na stres pomaga tylko melisa,

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 17:31:25

zioła, zioła i jeszcze raz zioła;)

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

STRES JAK LECZYĆ

27 lis 2012 - 17:32:09

Cytat
jagodzian
w tej konkretnej sytuacji radziłabym Ci zabrać ze sobą koleżankę, żeby opowiadała Ci jakieś głupoty, plotki, cokolwiek, żebyś nie myślała o tym egzaminie- ja tak zrobiłam i pomogło- mniej sie stresowałam i zdałam a przy okazji wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam haha ;D

i życzę powodzenia :)

Ja w zeszły czwartek wspomagałam koleżankę. Wszystko byłoby ok gdyby nie ta atmosfera tam panująca: jedni mdleją, jedni biegają do łazienki bo wymiotują, jedni płaczą ze szczęścia, drudzy z nieszczęścia... Totalna masakra.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Otrzymałam oryginał czy podróbę? - Biała Perła