Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

08 paź 2020 - 12:12:42

No płukanki a jak nie pomaga to trzeba się podeprzeć apteką niestety.

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

05 lis 2020 - 14:36:13

Trzeba zlikwidować stan zapalny. Najlepiej na to działa Witamina C Molecul przedłużone uwalnianie jak nie stosujesz najlepiej 2000mg dziennie do dwóch dni powinno przejść. Żeby nie nawracało ja biorę 500 - 1000 dziennie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-05 14:38 przez matinka33.

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

03 lut 2021 - 13:58:56

Z problemem bolących dziąseł warto udać się do specjalisty. Periodontolog z pewnością znajdzie odpowiednią metodę leczenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-03 13:59 przez dynamical_xx.

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

26 lis 2021 - 16:13:32

Mi na zapalenie dziąseł i krwawienie bardzo pomogły żel do miejscowego stosowania z chlorheksydyną oraz płukanka Eludril. Łagodzą stan zapalny, dziąsła mniej bolą, opuchlizna szybciej schodzi. Muszę też regularnie usuwać kamień nazębny, bo inaczej zaraz dziąsła bolą i robi się stan zapalny. Dentysta polecił mi stosować irygator, no i odkąd go używam dziąsła są w dużo lepszej kondycji. Także profilaktycznie nic lepiej mi nie pomogło niż właśnie to urządzenie.

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

19 lip 2022 - 12:32:06

Lepiej nie leczyć takich rzeczy w domu. Polecam przejść się do stomatologa ogólnego, który zbada sprawę i pomoże.

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

07 paź 2022 - 01:11:07

mocną zaparzyć, nie w torebkach a w liściach. 10x dziennie płukać zimnym naparem.
rano płukać usta olejem. Jest to obrzydzające ae czyści sszczeliny między zębowe. Płukać 5- 8 minut. Koniecznie wypluć do wc i najlepiej zalać wrzątkiem. Cząsteczki oleju łączą się z innymi. takie są właściwości. Antybiotyk nie zawadzi, ale te sposoby tak czy tak pomagają. Trzeba płukać, można napar wziąć do pracy. O oleju jest trochę artykułów. Nie tak dawno o tym czytałam. stosuję. POODZONKA !!!

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

16 lis 2022 - 13:39:57

Najlepiej to iść z tym do lekarza, zapalenie dziąseł może czasem nie przejść samoistnie :(

domowe sposoby na zapalenie dziąseł

20 cze 2023 - 13:50:06

Hejka. Na zapalenie dziąseł z takich domowych sposobów dobry jest napar z szałwii, ewentualnie środki ogólnodostępne w aptece jak dentosept czy do płukania Eludril. Też za jakiś czas muszę sie wybrać do dentysty, wyleczyć wszystkie zęby i wybrać się na wybielanie jak tutaj https://www.stomatologiajarzebiny.pl/leczenie-stomatologiczne/wybielanie-zebow/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolagen z jedzenia