Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:16:24

Czy któraś nosiła soczewki które zmieniają kolor oczu? Chciałabym sobie kupić, ale nie wiem czy żeby mieć zwykłe zerówki kolorowe muszę iść do optyka? Czy mogę zamówić pierwsze lepsze w necie? Nie noszę okularów i nie mam problemów z oczami, chciałabym mieć inny kolor oczu. Nosiła któraś z was?

Żadna? :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 10:20 przez facebook92.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:26:47

ja noszę.
*nie polecam zamawiania z allegro czy z innych nieznanych źródeł.lepiej zamówić właśnie w sklepie optycznym, szkła.com czy coś w tym stylu.

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:26:52

Moja koleżanka nosiła i mówi że są okropne! Obraz jej się rozmazywał, oczy ją piekły więc raczej nie jest to dobry pomysł nosić soczewki zmieniające kolor oczu.

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:28:23

Nosila, bardzo fajne bez problemu jakies zerówki mozesz kupic na allegro ja nawet korekcyjne kupuje na allegro i zawsze jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:29:44

Cytat
hihibiczyzz
Moja koleżanka nosiła i mówi że są okropne! Obraz jej się rozmazywał, oczy ją piekły więc raczej nie jest to dobry pomysł nosić soczewki zmieniające kolor oczu.
jak sama nie nosiłaś, to się nie wypowiadaj.
jeśli ktoś ma problem np. z suchymi oczami to oczywiście, nie powinno się w ogóle nosić soczewek do wyleczenia. kolorowe nosi się również tylko parę godzin, a nie cały dzień, bo to nie są soczewki, które przepuszczają powietrze tak dobrze jak zwykłe. może dlatego koleżanka miała problem, jak miała je 10 godzin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 10:31 przez Slyth.

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:30:04

Bo mam takie byle jaki kolor oczu :/ jak pijak jakiś ;P
Zielono, szaro, brązowe :/ chciałabym brązowe i zastanawiam się nad kolorowymi soczewkami

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:30:15

Ja raz spróbowałam kolorowych szkieł. Mam szaro-zielone oczy, a kupiłam sobie szafirowe. Z tym, że moje były też przy okazji korekcyjne, bo mam wadę wzroku. Generalnie szału nie było, kolor nie taki jak zamierzony. Aczkolwiek zależy to od tęczówki.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:33:02

Cytat
facebook92
Bo mam takie byle jaki kolor oczu :/ jak pijak jakiś ;P
Zielono, szaro, brązowe :/ chciałabym brązowe i zastanawiam się nad kolorowymi soczewkami
brąz ci spokojnie wyjdzie, szczególnie na twoich oczach. możesz kupić podkreślające kolor [czyli delikatne] albo też całkowicie zmieniające, które mają już konkretny, mocny kolor.

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:36:36

nie nosiłam

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:39:24

Więc jutro wybiorę się do optyka i zobaczę, a może głupie pytanie, a jakbym przerobiła sobie zdjęcie w jakimś programie czy to odda efekt który później uzyskam po soczewkach czy jednak przeróbka nie odda tego co ma się po soczewkach?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:41:18

Cytat
facebook92
Więc jutro wybiorę się do optyka i zobaczę, a może głupie pytanie, a jakbym przerobiła sobie zdjęcie w jakimś programie czy to odda efekt który później uzyskam po soczewkach czy jednak przeróbka nie odda tego co ma się po soczewkach?
raczej nie, dodatkowo też nie sugeruj się zbyt mocno zdjęciami przy soczewkach. kolor, który wychodzi jest indywidualną sprawą, aczkolwiek brąz może być dość wiarygodny.

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:46:18

Dziękuje za pomoc ;)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:54:44

ja noszę zwykłe bo mam wadę, ale nawet te zwykłe pogłębiają mi trochę kolor oczu, ale może dlatego, że mam niebieskie a szkło ma też niebieskawy odcień

Kolorowe szkła kontaktowe

25 lis 2012 - 10:55:32

Ja nosiłam takie soczewki, żeby poprawić lekką wadę wzroku i pogłębić niebieski kolor oczu ;) Mój kolor oczu robił furorę wsród znajomych - pytali czy to mój naturalny kolor. Mimo wszystko zrezygnowałam, bo męczyło mnie to codzienne wkładanie i wyciąganie, zabawy z wymianą płynu itd. itp.

Soczewki kupiłam u optyka i tak zrobić najlepiej. Jak napisał ktos wyżej - nie zamawiaj przez Allegro - moja koleżanka tak zrobiła. Okazało się, że nie jest w stanie ich nawet założyć (zbyt wrażliwe oczy), więc przetestowałam je ja. Dziwne, sztywne, jak z plastiku. Nie dało się nosić. Co więcej - moje oczy wyglądały potwornie, jakby byłoy pomalowane niebiesko-pomarańczowym flamastrem ;| Dramat.

Parę lat temu kupiłam bardzo ładne okulary i zakładam je wtedy, kiedy idę na wykłady lub do kina :) Dobrze mi służą i, póki co, na soczewki na pewno się nie przerzucę.

Kolorowe szkła kontaktowe

30 lis 2012 - 00:55:16

A ja kupuje na allegro - oczywiscie od zaufanych sprzedawcow. Jesli ktos ma 99% pozytywow, to ciezko zeby akurat nas oszukal (tym bardziej ze negatywy biora sie najczesciej z nieporozumien, pomylek ,a nie celowej dzialalnosci przeciw klientowi). Albo sklepy typu szkla, bezokularow.pl, soczewa.pl , kontaktowe.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Straciłam głos