Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

domowe sposoby na oparzenia

02 lut 2021 - 22:11:46

Najważniejsze jest to, aby wybrany sposób był skuteczny, bo trzeba sobie jakoś pomóc w takiej sytuacji. Właśnie dlatego ja polecam zastosować krem Octenicare. Nie ma sobie równych - jest skuteczny, łagodny i wielozadaniowy. Ciągle mam go w apteczce.

domowe sposoby na oparzenia

30 kwi 2021 - 22:06:41

Polecam mydełko Aleppo Szamir, naturalne, l;ecznicze mydło. wspomaga gojenie ran, działa antybakteryjnie, przciwzapalnie. dobre i na rany, oparzenia, odparzenia, nawet odleżyny

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

domowe sposoby na oparzenia

03 sie 2021 - 15:45:33

Pierwsze co to od razu pod chłodną, a później zimną wodę i trzymać ile tylko się da. Potem można nałożyć schłodzony żel Calendeel. Tak "zaopatrzone" oparzone miejsce goi się w ciągu doby.

domowe sposoby na oparzenia

28 lut 2022 - 03:24:50

zimna woda lub spirytus!

domowe sposoby na oparzenia

14 lip 2022 - 13:02:32

Żel aloesowy działa cuda serce

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

domowe sposoby na oparzenia

17 lis 2022 - 12:22:43

jest wiele domowych sposobow, papka z sody, aloes i rozne inne ale czy to dziala.. zalezy od tego jak duze jest poparzenie dlatego dobrze miec w domu masc albo plastry na oparzenia na tzw czarna godzine

domowe sposoby na oparzenia

23 lis 2022 - 18:48:49

Miałam bardzo podobną sytuację dosłownie dzień temu na palcu mam bąbla natomiast okropnie bolało moczenie w lodowatej wodzie pomagalo lecz tylko na chwilę , ja masowalam te miejsce oraz stosowałam maści chłodzących :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

domowe sposoby na oparzenia

23 lis 2022 - 20:47:34

no dobra ale jakie to masci? w aptece je kupie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co skuteczne na nadwrażliwość zebów