Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

30 minut temu

sklep detailingowy

54 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe sposoby na oparzenia

10 lip 2013 - 16:18:37

Plasterek surowego ziemniaka przynosi ulge czuc chlodzik i lagodzi bol chilowo tak pare razy zmieniac i jest lepiej. Na babel dobry ocet jablkowy. A spirytus odrazu po oparzeniu np. od zlapania garnka goracego wysusza skore i babel nie wyjdzie. Wszytko stosowane na sobie.

domowe sposoby na oparzenia

15 lip 2013 - 23:19:01

dobrze jest zaparzyć rumianek, odstawić aż będzie zimny i polewac nim miejsce oparzenia ;)

domowe sposoby na oparzenia

21 lip 2013 - 22:18:34

Zimna woda i jeszcze raz zimna woda, można okładać kostkami lodu, nie ma lepszego sposobu niż schładzanie. Kiedyś poparzyłam mocno dłoń wrzącym olejem , kilka godzin trzymałam rękę w zimnej wodzie, co chwila ją zmieniając, aby cały czas miała jak najniższą temperaturę, ani jednej blizny. Gdy oparzyłam się lekko patelnią jako dziecko babcia kazała mi przyłożyć ziemniakiem, takie małe oparzenie a blizna została.

domowe sposoby na oparzenia

02 sie 2013 - 11:06:58

Jesli masz cebule w domu to sprobuj sciagnac taka przezroczysta otoczke i poloz na rane a tak na przyszlosc jest taka roslina o nazwie żyworódka na wszystko..mozna o niej poczytac w internecie ma wiele wlasciwosci leczniczych .

domowe sposoby na oparzenia

10 sie 2013 - 23:12:26

Kefir lub mleko zsiadłe, kiedyś też czytałam ze pomaga białko, ale takie prosto z lodówki, aby było zimne.

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

domowe sposoby na oparzenia

16 sie 2013 - 11:05:47

maślanka , jogurt naturalny, zimna woda. To powinno pomoc ;)

domowe sposoby na oparzenia

19 sie 2013 - 14:00:08

Pasta z kurkumy, maseczki z ogórka dużo innych ciekawych przepisów domowe sposoby na oparzenia słoneczne

domowe sposoby na oparzenia

22 sie 2013 - 00:17:03

A ja proponuję... przecierpieć :<
Jest taka aspiryna rozpuszczalna, jak zamoczysz w tym, to będzie mniej boleć. Zaufaj mi, to wiem lekarza.

domowe sposoby na oparzenia

26 sie 2013 - 17:46:00

pamiętaj żeby nie dopuścić do strupa bo będzie blizna.

domowe sposoby na oparzenia

26 sie 2013 - 23:25:11

Polecam Panthenol spray

domowe sposoby na oparzenia

29 sie 2013 - 10:55:04

maślanka!

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

domowe sposoby na oparzenia

27 wrz 2013 - 16:24:02

aloes aloes aloes, albo kefir maślanka zsiadłe mleko dawne babcine metody !

domowe sposoby na oparzenia

29 wrz 2013 - 12:15:38

Moja babcia zawsze mi powtarzała, że najlepsze na oparzenia jest uwaga to nie żarty ale najlepszy jest MOCZ , obrzydliwe ? być może ale zdecydowanie pomaga :)

domowe sposoby na oparzenia

05 paź 2013 - 20:24:22

białko jajka kurzego bardzo sciaga goraczkę oparzenia .babciny sposób, natomiast mascie Alantan bez recepty oraz Agrosulfan -najlepsza masc na oparzenia. przeszłam ostatnio jak mój syn mial oparzenie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PALENIE