Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:17:14

Dziewczyny od kliku dni boli mnie strasznie lewa piers,
nawet przy oddychaniu czuje bol.
Boli mnie piers na dole i z boku,dodatkowo pacha jak dotykam i pod zebrami.
Nie jest to taki bol jak nieraz boli w trakcie okresu,jestem juz po okresie,a bol jest straszny.
nie moge lezec na lewym boku.
Dodatkowo od paru miesiecy mam powiekszone wezly szyjne;//
Miala ktoras z was cos podobnego lub pomoze mi co to moze byc?
DO jakiego lekarza trzeba sie udac??
POMOZCIE<JESTEM BEZRADNA;//

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:19:55

nie wyczułas w piersi zadnych nieprawidłowosci ? Nie zbliza Ci się okres // nie mialas wczesniej bólu piersi przed okresem ???

Do lekarza najlepiej ginekologa , udać się na USG i zobaczyc w czym problem.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:20:02

Idź do lekarza - na początku internisty, on skieruje Cię dalej. Tutaj nikt Ci nie pomoże.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:21:05

Masz 5 lat i nie wiesz do jakiego lekarza się chodzi po skierowania? Od paru miesięcy masz powiększone węzły i nie byłaś z tym nigdzie? Na Szafie lekarze nie dyżurują.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:21:45

idź do internisty, możesz mieć jakiś stan zapalny

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:23:44

Cytat
xxRoSeSxx
nie wyczułas w piersi zadnych nieprawidłowosci ? Nie zbliza Ci się okres // nie mialas wczesniej bólu piersi przed okresem ???

Do lekarza najlepiej ginekologa , udać się na USG i zobaczyc w czym problem.

czuje cos dziwnego w piersi,jestem juz kilka dni po okresie
Cytat
madziutex
Masz 5 lat i nie wiesz do jakiego lekarza się chodzi po skierowania? Od paru miesięcy masz powiększone węzły i nie byłaś z tym nigdzie? Na Szafie lekarze nie dyżurują.

Bylam u lekarza ogolnego we wrzesniu,powiedzial,ze nie wie skad te powiekszone wezly,dal antybiotyk,nic nie przeszlo,poszlam drugi raz,powiedzial,ze nie wie skad takie powiekszone wezly.
A piers zaczela mnie bolec od soboty.
Wiem,ze nie ma tu lakarzy,nie napisalam zebyscie postawily mi diagnoze,tylko czy miala ktoras z was cos podobnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 15:26 przez morelka80.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:25:46

idz jak najpredzej do lekerza...

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:27:21

cos dziwnego , czyli co ? zgrubienie, guzek ??? Najlepiej udać sie jak najszybciej na USG i sprawdzić co sie dzieje w piersi. Na pocieszenie mogę dodac tylko tyle, ze "powazne" zmiany w piersi zazwyczaj nie dają o sobie znać (nie bolą) .

I to , ze masz powiekszonę węzły na pewno nie jest czyms normalnym... dziwie sie tylko ze o porady prosisz na forum i to tak późno ! Niz u lekarza z prawdziwego zdarzenia.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:28:31

Idź do lekarza niech skieruje cię na usg.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:31:27

Cytat
xxRoSeSxx
cos dziwnego , czyli co ? zgrubienie, guzek ??? Najlepiej udać sie jak najszybciej na USG i sprawdzić co sie dzieje w piersi. Na pocieszenie mogę dodac tylko tyle, ze "powazne" zmiany w piersi zazwyczaj nie dają o sobie znać (nie bolą) .

I to , ze masz powiekszonę węzły na pewno nie jest czyms normalnym... dziwie sie tylko ze o porady prosisz na forum i to tak późno ! Niz u lekarza z prawdziwego zdarzenia.


Bylam u lekarza we wrzesniu,przepisal antybiotyk,poszlam do kontroli i wezly dalej sie nie zmniejszyly,a on powiedzial,ze nie wie skad to.
Wiec tak jak przyszlam z niszym,tak i wyszlam.
A orientujecie sie moze czy moze miec to zwiazek z wysoka prolaktyna?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:38:45

bezradna jesteś? bezradna to byś mogła być, gdybyś chodziła po lekarzach bez skutku, albo jedyne kliniki, które mogłyby się podjąć profesjonalnego leczenia Ciebie byłyby grupo poza Twoim zasięgiem finansowym.
nie będę Cię straszyła, dlatego nie powiem co o tym myślę. idź na usg zamiast pytać nas co Ci jest.

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:43:20

Ginekolog, onkolog. Badania trzeba porobić, a nie biedna, bezradna i załamana pomocy na szafie szuka. Dziewczyno, weź się ogarnij!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:47:06

Mnie jak bolały piersi to okazało sie ze jestem w ciąży :D
Btw idz do lekarza bo takie bóle są różnego pochodzenia a my nie lekarze zeby ci wystawic diagnoze :)

bol lewej piersi;// POMOZCIE!!!!

13 lis 2012 - 15:47:15

Cytat
margoletka
Ginekolog, onkolog. Badania trzeba porobić, a nie biedna, bezradna i załamana pomocy na szafie szuka. Dziewczyno, weź się ogarnij!


A jaka mam byc szczesliwa z tego powodu.
Zapytalam sie tylko czy miala ktoras z was cos podobnego.
Cytat
_berserk5
Mnie jak bolały piersi to okazało sie ze jestem w ciąży :D
Btw idz do lekarza bo takie bóle są różnego pochodzenia a my nie lekarze zeby ci wystawic diagnoze :)

Ciaza na szczescie odpada:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 15:50 przez morelka80.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fluoksetyna fluoxetin