Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

38 minut temu

Druk ścienny

46 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bóle brzucha

08 lis 2012 - 21:30:05

Cytat
kinia2111
Cytat
ttossiaa
ja mam to samo ! ;/ męczę się od 2 miesięcy z tym.. Jeszcze u lekarza nie byłam,, bo się po prostu boję -.- wiem, że to strasznie głupie i nieodpowiedzialne myślenie. Raz już miałam gastroskopię i już nigdy w życiu kolejny raz nie chce przez to uczucie przechodzić ;x . Ja póki co biorę krople na żołądek, piję len mielony i łykam melisę w tabletkach.. Ale to i tak za dużo nie daje..
I też biorę tabletki ;p 2,5 roku. Witam w klubie ;)

no właśnie ja też się boję... I sądzę że takie krople, mięta itp. nic tu nie dadzą... Bo to nie jest niestrawność taka jednorazowa tylko ja cały czas mam wrażenie że albo mi niedobrze albo mi jelita chodzą - na zmianę... Po zielonej herbacie trochę przechodzi, no ale ile można jej pić... :/
A znacie jakieś leki takie osłonowe na żołądek bez recepty? Może ta asekurella? Brała któraś z Was?

slyszalam ,ze balsam szostakowskiego pomaga np na zoladek ale sama go nie pilam. on z tego co wiem kosztuje w aptece 20pare zlotych ale to na zoladek a nie na jelita np a przy tym podobno jest okropny w smaku.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Bóle brzucha

08 lis 2012 - 21:37:08

cóż, trzeba się będzie wybrać do tego lekarza... :/ Ale widzę, że dużo osób ma podobny problem i w sumie nie wiadomo z czego to się bierze...

Bóle brzucha

08 lis 2012 - 21:45:47

podczas brania tabletek miałam to samo.. Straszne problemy z żoładkiem, ciagłe bole brzucha po kazdym posilku. Smieszne jest to ze w ciagu miesiaca schudlam przez to 7 kg.. czulam sie fatalnie. Najgorsze bylo to ze nic nie pomagalo.. Jak odstawilam to szystko wrocilo do normy. Moze idz zrob jakies badania, ja tego nie zrobilam wiec nie wiem dokladnie jaki byl powod zlego samopoczucia, ale wpływ tabletek anty napewno byl.

Bóle brzucha

08 lis 2012 - 21:49:30

jesli autorka wątku czuje, że coś jej 'jeździ po jelitach" to to moze być zespół jelita drażliwego też, są na to odpowiednie leki, czasem jest to faktycznie powiązane z psychiką jako reakcja somatyczna na stres, warto przejść się go gastrologa z takimi objawami

Bóle brzucha

08 lis 2012 - 22:04:53

idz do lekarza,ból brzucha nie można lekceważyć,ponieważ może być objawem choroby przewodu pokarmowego,a leczenie na własną ręke może jeszcze pogorszyć.

Bóle brzucha

10 lis 2012 - 12:15:39

Ja na swoje problem żołądkowe i trawienne piję 2 razy dziennie len mielony. Uwielbiam łączyć len mielony z mlekiem bądź jogurtem, gdyż wtedy najbardziej mnie smakuje. Cięzko byłoby mi wypić go tak samego w sobie...2 lata temu wykryto u mnie zarażenie bakteriami Helicobacter pylori i na dolegliwości lekarz zalecił mi len mielony. Właściwości jego to przede wszystkim korzystny wpływ na prawidłow funkcjonowanie układu pokarmowego oraz jelit, dzięki uwalnianiu śluz. Ponadto len mielony odchudzanie jest dobry dla osób, które pragną stracić kilka kilogramów ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaparcie