Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

08 lip 2018 - 15:12:55

ja zawsze mam tabletki antidol , jedyne na ból zeba bez recepty, mioża być też solfadyna, polecam też krople miętowe na wacik i jak dziura do zęba włożyć albo na dziąsło, mnie pomagało zawsze. Dobry też jest olejek z goździka ale z zielarskiego broń boże taki do aromatoterapii...

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

09 lip 2018 - 14:04:06

To masz innych dentystów... W każdym mieście jest ich conajmniej kilku:)

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

03 sie 2018 - 15:10:00

Pamietam ze ja płukałam płynem do płukania ust takim mega mocnym i mentol mi pomagał. Możesz też płukać szałwią, pomaga na drobne stany zapalne

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

10 wrz 2018 - 21:25:23

tabletka i zapisane do dentysty ! nie męcz się, bo szkoda dnia ! POZDRAWIAM 1

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

26 kwi 2019 - 12:55:12

Do czasu wizyty u dentysty (!) można użyć olejku goździkowego.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

24 sty 2020 - 22:22:14

ja jak kiedys serio nie miałam co zrobić a był srodek nocy i byłam sama bez transportu to wziełam kawałek gumy do zucia i wsadziłam ją do dziury ale nie taką pogryzioną tylko ukruszony kawałek i poczekałam az sie rozpuści..przetrwałam do południa az miałam wizytę u dentysty

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

08 cze 2021 - 12:09:27

Na ból zęba najskuteczniejszy jest stomatolog. Żadne domowe czary mary nie pomogą, wręcz przeciwnie może to tylko zaszkodzić. Nie ma co zwlekać, warto udać się nawet na tzw. pogotowie stomatologiczne. Będąc w takiej sytuacji od razu z tego skorzystałam w https://amber-clinic.pl/zakres-uslug/leczenie-zachowawcze/ Ulgę poczułam już od razu.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

16 cze 2021 - 14:14:00

Łyżeczka kurkumy + szczypta pieprzu, zeby kurkuma lepiej sie wchłonęła. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Można wypłukać wodą utlenioną jamę ustną, szczególnie miejsce bolącego zęba a potem potrzymać ją jeszcze jakąś chwilę w buzi po czym wypluć. Mozna tak zrobic kilka razy.

Jeśłi jednak ból jest nie do wytrzymania, polecam po prostu zażyć tabletkę przeciwbólową - mocniejsze srodki mają napis Forte, można sobie poczytać na blogu o tym, co jest najbardziej polecane.
https://www.aptekagalen.pl/bol-zeba
Poczytaj sobie o tym tutaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-28 08:13 przez adelka28.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

23 gru 2021 - 12:05:27

Nie zawsze można sobie pomóc domowymi sposobami. Warto pokonać lęk przed stomatologiem i skorzystać z pomocy specjalisty.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

27 lut 2022 - 09:37:20

U mnie niestety ból zęba był ostatnio dosyć uciążliwy, dlatego też zapisałam się do Olmedical na endodoncję. Powiem ci, że leczenie kanałowe odbyło się bardzo sprawnie, nie odczułam też żadnego bólu także śmiało mogę polecić ci tę klinikę i Pana Doctora Tomasza Olek(który dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu endodoncji w całej Polsce) .Jestem pewna, że będziesz zadowolona z wyboru Olmedical. Tutaj usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

26 maj 2022 - 11:00:00

Lepiej nie ryzykować i iść do dentysty w Gdańsku, nie wiadomo co to jest. Lepiej dmuchać na zimno.

Lepiej nie ryzykować i iść do dentysty w Gdańsku, nie wiadomo co to jest. Lepiej dmuchać na zimno. Mniej zapłacisz za konsultacje teraz niż później za wyrwanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-26 11:01 przez KasjuszMag.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

16 lis 2022 - 13:39:12

Może napar z goździków by pomógł? Wiem, że olejek goździkowy się wykorzystuje do znieczulenia zębów czasem w domu, to może sam goździk też da radę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nierówne piersi a zespół Polanda?