Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długotrwały ból głowy

01 lip 2022 - 14:20:18

Mi w długotrwałych bólach głowy pomagają wyroby konopne. Herbatka lub olej CBD. Sklep https://www.alba-hemp.com/oferta/oleje-cbd/. Posiada produkty najwyższej jakości. Wystarczy kilka kropli pod język i ból przechodzi :) Olejek ten pomaga również w innych dolegliwościach :)

niezweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

długotrwały ból głowy

07 gru 2022 - 09:58:50

Jeśli zmagasz się z silnym bólem, to nie zwlekaj i idź do odpowiedniego specjalisty. Sam byłem u neurochirurga z silnym bólem i wiem co to znaczy. Dla mnie pomógł Maciej Mielczarek którego i Ci polecam.

długotrwały ból głowy

28 mar 2023 - 09:38:31

Miałam moment w życiu gdzie ból głowy towarzyszył mi prawie każdego dnia.. Początkowo myślałam, że to oznaki jakiegoś złego stanu zdrowia ale na badaniach nic mi nie wychodziło. U mnie się to okazało stricte stresowe, mimo że wydawało mi się że nie jestem jakoś bardzo spięta na codzień to chyba właśnie tak odreagowywałam. Znalazłam fajny olejek na to, nazywa się Melisept i nie dość, że mnie odpręża to też nie czuję już takiego pulsującego bólu w głowie, generalnie lepiej mi się też śpi. Jeśli też nie możesz znaleźć konkretnej przyczyny to może sięgnij sobie po to na jakiś czas i zobaczysz jak się poczujesz, ja widziałam szybko poprawę więc myślę, że nie ma nic do stracenia. Z mojej strony polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nabazgrane orzeczenie