Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:42:45

Oj też się męczę z bólami głowy. Mam ten rodzaj bólu na który uskarża się wiele osób czyli uczucie ściskającej obręczy na głowie.
Moje bóle głowy zaczęły się już bardzo dawno około 7 lat temu.
Dodam, że dużo osób ze strony mojej mamy też uskarża się na bóle głowy.
Mój ból zazwyczaj trwa do kiedy nie wezmę tabletki na ból głowy, tak to nawet sen nie pomaga. Mam tak, że raz mnie przez tydzień nie boli głowa, innym razem praktycznie codziennie będzie dokuczać.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:45:18

Tomografia i tk wykazały migreny, praktycznie od 2 tygodni ciagle boli mnie głowa, także rownież łącze sie w bólu

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:48:29

Różowe bambosze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 18:24 przez LatoNaKombajnie.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 22:31:15

hmm, ciekawa sprawa z tym bólem głowy od drożdżycy. ale faktycznie przeszły Ci te bóle, jak zaczęłaś leczyć drożdżycę?

długotrwały ból głowy

05 lis 2012 - 10:18:38

Pewnie nie będę oryginalna mówiąc że na bóle głowy pomógł mi rezonator biofotonowy, ale tak było. Musiałam odstawić leki i zrobić detoks bo planowałam zajść w ciążę a wiadomo że dla zdrowia dziecka silne leki przeciwbólowe nie są dobre. Zresztą moja wątroba to chyba była totalnie wyniszczona. Więc zaczęłam nosić rezonator i okazal się bardziej skuteczny niż te wszystkie tryptany razem wzięte.

długotrwały ból głowy

05 lis 2012 - 10:26:41

Wiem o czym mówisz bo sama mam silne bóle głowy. Nie raz trwa to kilka dni. Zdarza się że po długim śnie, budzę się z silnym bólem głowy - pisząc długi sen mam na myśli 8-9 godzin a nie pół dnia ;) Jak chodziłam jeszcze do technikum to zawsze w połowie zajęć szkolnych zaczynała boleć mnie głowa, teraz kształcę się zaocznie i mam to samo, jak jestem na zajęciach w pracowni/szkole to zawsze koło godziny 13 zaczyna mnie głowa boleć. Mam wrażenie jakby mi czaszkę podnosiło. Byłam w zeszłym roku na badaniach kontrolnych u lekarza, i stwierdził migrenę. Przepisał mi krople na migrenę DIHYDROERGOTAMINUM. Początkowo pomagały, jednak później już nie było efektu. Jak boli mnie głowa to po prostu biorę tabletkę przeciwbólową i mam spokój.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

długotrwały ból głowy

31 gru 2012 - 10:39:41

moja kolezanke ciagle bolala glowa, okazalo sie, ze ma guza, miala operacje glowy, lezala kilka tygodniw spiaczce, niedawno sie wybudzila i teraz ma dziure
na bol glowy polecam solpadeine



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-31 10:40 przez xpalinkax.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

długotrwały ból głowy

30 paź 2018 - 15:30:04

Ja cierpię na częste bóle głowy ze względu na zmiany ciśnienia. U mnie obyło się bez wizyty u lekarza. A z uciążliwym bólem szybko i skutecznie radzi sobie lek <moderacja>. Kosztuje na prawdę niewiele a może wystarczyć przy silnych bólach głowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-30 15:32 przez moderator.

długotrwały ból głowy

30 paź 2018 - 19:45:37

Cytat
joannanwk
Ja cierpię na częste bóle głowy ze względu na zmiany ciśnienia. U mnie obyło się bez wizyty u lekarza. A z uciążliwym bólem szybko i skutecznie radzi sobie lek . Kosztuje na prawdę niewiele a może wystarczyć przy silnych bólach głowy.
leki niweluja objawy czyli likwiduja bol ale nie lecza przyczyni bólu

długotrwały ból głowy

13 lis 2018 - 20:55:06

Moja znajoma cierpiała na migreny w końcu zdecydowała się na leczenie za pomocą botoxu. Też byłam w szoku, że botox ma takie zastosowanie, mi to tylko z dużymi ustami się kojarzyło, a jednak można go stosować w leczeniu nadpotliwości czy migren. Sam zabieg przeprowadziła w Krakowie w Klinice Vesuna i do tej pory jest zadowolona z efektów.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

długotrwały ból głowy

21 lis 2018 - 17:56:20

o to muszę mojemu facetowi o tym powiedzieć :D o czymś takim nie słyszała, on to jest fanem ziółek, nervomix to w dużych ilościach u nas idzie bo facet ja księ stresuje to od razu głowa go boi, a tak po ziołkach jest duzo lepiej

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

długotrwały ból głowy

21 lis 2018 - 20:29:45

Do lekarza idź

długotrwały ból głowy

02 wrz 2019 - 13:14:46

"Przede wszystkim migrena z aurą przysparza chorym ból tak silny, że nierzadko uniemożliwia on dotychczasowe funkcjonowanie. Pojawia się po jednej stronie głowy, charakterystyczny jest pulsujący ból głowy, który jest od razu intensywny"

długotrwały ból głowy

16 lis 2021 - 09:48:54

Dokucza Ci ból głowy? Masz dość powracających dolegliwości? Sięgnij po zioła, które rozwiążą Twój problem! W sklepie Lorem Vit znajdziesz wyłącznie naturalne mieszanki ziołowe, które powstają na bazie sprawdzonych receptur. Wszystkie produkty są tworzone doświadczonych zielarzy. Wybierz zioła od Lorem Vit i zapomnij o bólu głowy!

długotrwały ból głowy

25 lis 2021 - 15:19:51

Masz problemy z powracającym bólem głowy? Leki Ci nie pomagają, albo nie chcesz ich stosować? Zdrowotka to blog poświęcony medycynie naturalnej oraz ziołolecznictwu. Strona została stworzona dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i szukają skutecznych sposobów na rozwiązanie swoich dolegliwości naturalnymi metodami. Blog Zdrowotka nie zastępuje porady lekarskiej, ale stanowi doskonałą alternatywę na leczenie naturalne za pomocą mieszanek ziołowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolonoskopia