Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:32:56

Cześć!
Często boli mnie głowa. Gdy czytałam o bólach głowy, wydaje mi się, że cierpię na tzw ból napięciowy.
Czy ktoś z Was może też męczy się z ciągłymi bólami głowy? Czy wybraliście się na wizyte do specjalisty? Czy coś się zmieniło?

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:35:24

Ja na szczęście nie mam tego problemu ale moja koleżanka ma. Radzę pójść do lekarza.

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:36:35

moja kolezanka skarrzyła sie na długotrwałe bole głowy poszla do lekarza to pwoiedział, zeby sie nie denerwowała, bo to przez tą pogode ostatnio u nas raz cieplo a teraz snieg:(((

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:36:42

Nie chcę Cię straszyć ale moja kuzynka miała torbiel na mózgu i dlatego ją tak często głowa bolała. Lepiej idź z tym do lekarza. Z głową nie ma żartów

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:41:15

Hej, ja miałam przewlekłe bóle głowy od 16-17 roku życia. głowa bolała mnie po kilka dni w miesiącu, albo kilka dni z rzędu. wymiotowałam, bolaly mnie zęby i oczy, czasem cała twarz. neurolog po tomografii (która wyszła czysta) stwierdził "migrena", a okulistka po kilku latach monitorowania mojego ciśnienia w oczach wydała wyrok "jaskra". i nie wiedziałam, co było pierwsze jaskra i z niej bóle głowy czy migrena i przez nią mi podskoczyło mi ciśnienie w oczach. anyway, po lekach na to i na to bóle głowy przeszły i cierpiałam na nie "okazyjnie" tj2-3 razy w miesiącu. potem miałam jakoś silnie chore zatoki i po antybiotyku na zapalenie zatok moje bóle głowy przeszły niemal w 100%. boli mnie tylko jak mam okres albo nadchodzi nagła zmiana ciśnienia na dworze.
bóle głowy mają różne przyczyny - idź najlepiej do kilku specjalistów, bo każdy Ci powie co innego;)

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:47:17

wizyta u dr.tutaj wskazana zleci tomograf i się dowiesz,a kobitki tutaj nie są lekarzami .

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:50:43

Też miałam tak swojego czasu, szczegolnie w okresie jesiennym ale związane byolo to z moim niskim ciśnieniem, więc zaczełam pić kawę. Teraz tak często mnie boli głowa, ale moim "lekiem" jest jogging. Mózg się dotlenia i po bólu na cały dzien :)

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:10:13

Ja cierpię na migreny ;/ znam ten ból gdy kilka dni pod rząd boli Cię głowa .

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:13:37

Niestety też mam migreny, więc łączę się z Tobą w bólu.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:16:37

Ja mam ten problem od zawsze. Teraz jestem tak "wprawiona", że mogę rozpoznać czy boli z przemęczenia, ze zbyt niskiego ciśnienia, abo czy zbliża się kilkudniowa migrena. Byłąm u lekarza robili badania, powiedziano mi , że to nerwowe- czyli jak wszystko na co nie mogę znaleźć przyczyny. Więc tak żyje z tym bólem głowy.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:17:15

Ja w zeszłym roku miałam tak przez praktycznie cały pierwszy rok studiów. Głowa bolała mnie średnio co dwa dni,trzy :/ myślę, że to było spowodowane stresem. W tym roku regularnie biorę magnez, nie stresuję się tak bardzo jak wtedy. A byle do przedstawienia prezentacja, a ja już cała się trzęsłam

zweryfikowana
Posty: 521
Ostrzeżenia: 3/5

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:20:00

ja miałam to samo, poszłam do neurologa, robiłam tomografię głowy, która nic nie wykazała, dostałam silne leki z osłoną na żołądek, w tym czasie wywinęłam się z lekko nienormalnego związku i ból przeszedł, moją przyczyną był stres ale wybierz się do specjalisty ;)

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:22:12

Mnie już od tygodnia najpierw przez 3 dni pod rząd bolała głowa z prawej strony potem był dzień przerwy i następne dni po lewej stronie ;/ i zawsze pół głowy mnie boli to takie dziwne uczucie gdy z jednej strony jest OK a druga napieprza jak nie wiem co .

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:23:06

Tak, mnie głowa bolała praktycznie codziennie a często zdażały się straszne bóle. Wybrałam się do neurologa i okazało się, że to silne migreny. Dostałam tabletki, któe trzeba brać codziennie ale przynosi efekty.
Podobano bardzo dużo dziewczyn tak ma

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:27:04

mnie często boli głowa bez powodu, zazwyczaj właśnie jak już zacznie to ból trzyma przez kilka dni:/ byłam u lekarki rodzinnej, żeby dała mi skierowanie do specjalisty lub poradziła coś na to a ona stwierdziła, że ją też boli głowa i, że nic mi nie jest... także super...;] nie ma to jak państwowa służba zdrowia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolonoskopia