Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:32:56

Cześć!
Często boli mnie głowa. Gdy czytałam o bólach głowy, wydaje mi się, że cierpię na tzw ból napięciowy.
Czy ktoś z Was może też męczy się z ciągłymi bólami głowy? Czy wybraliście się na wizyte do specjalisty? Czy coś się zmieniło?

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:35:24

Ja na szczęście nie mam tego problemu ale moja koleżanka ma. Radzę pójść do lekarza.

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:36:35

moja kolezanka skarrzyła sie na długotrwałe bole głowy poszla do lekarza to pwoiedział, zeby sie nie denerwowała, bo to przez tą pogode ostatnio u nas raz cieplo a teraz snieg:(((

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 14:36:42

Nie chcę Cię straszyć ale moja kuzynka miała torbiel na mózgu i dlatego ją tak często głowa bolała. Lepiej idź z tym do lekarza. Z głową nie ma żartów

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:41:15

Hej, ja miałam przewlekłe bóle głowy od 16-17 roku życia. głowa bolała mnie po kilka dni w miesiącu, albo kilka dni z rzędu. wymiotowałam, bolaly mnie zęby i oczy, czasem cała twarz. neurolog po tomografii (która wyszła czysta) stwierdził "migrena", a okulistka po kilku latach monitorowania mojego ciśnienia w oczach wydała wyrok "jaskra". i nie wiedziałam, co było pierwsze jaskra i z niej bóle głowy czy migrena i przez nią mi podskoczyło mi ciśnienie w oczach. anyway, po lekach na to i na to bóle głowy przeszły i cierpiałam na nie "okazyjnie" tj2-3 razy w miesiącu. potem miałam jakoś silnie chore zatoki i po antybiotyku na zapalenie zatok moje bóle głowy przeszły niemal w 100%. boli mnie tylko jak mam okres albo nadchodzi nagła zmiana ciśnienia na dworze.
bóle głowy mają różne przyczyny - idź najlepiej do kilku specjalistów, bo każdy Ci powie co innego;)

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:47:17

wizyta u dr.tutaj wskazana zleci tomograf i się dowiesz,a kobitki tutaj nie są lekarzami .

długotrwały ból głowy

27 paź 2012 - 17:50:43

Też miałam tak swojego czasu, szczegolnie w okresie jesiennym ale związane byolo to z moim niskim ciśnieniem, więc zaczełam pić kawę. Teraz tak często mnie boli głowa, ale moim "lekiem" jest jogging. Mózg się dotlenia i po bólu na cały dzien :)

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:10:13

Ja cierpię na migreny ;/ znam ten ból gdy kilka dni pod rząd boli Cię głowa .

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:13:37

Niestety też mam migreny, więc łączę się z Tobą w bólu.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:16:37

Ja mam ten problem od zawsze. Teraz jestem tak "wprawiona", że mogę rozpoznać czy boli z przemęczenia, ze zbyt niskiego ciśnienia, abo czy zbliża się kilkudniowa migrena. Byłąm u lekarza robili badania, powiedziano mi , że to nerwowe- czyli jak wszystko na co nie mogę znaleźć przyczyny. Więc tak żyje z tym bólem głowy.

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:17:15

Ja w zeszłym roku miałam tak przez praktycznie cały pierwszy rok studiów. Głowa bolała mnie średnio co dwa dni,trzy :/ myślę, że to było spowodowane stresem. W tym roku regularnie biorę magnez, nie stresuję się tak bardzo jak wtedy. A byle do przedstawienia prezentacja, a ja już cała się trzęsłam

zweryfikowana
Posty: 521
Ostrzeżenia: 3/5

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:20:00

ja miałam to samo, poszłam do neurologa, robiłam tomografię głowy, która nic nie wykazała, dostałam silne leki z osłoną na żołądek, w tym czasie wywinęłam się z lekko nienormalnego związku i ból przeszedł, moją przyczyną był stres ale wybierz się do specjalisty ;)

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:22:12

Mnie już od tygodnia najpierw przez 3 dni pod rząd bolała głowa z prawej strony potem był dzień przerwy i następne dni po lewej stronie ;/ i zawsze pół głowy mnie boli to takie dziwne uczucie gdy z jednej strony jest OK a druga napieprza jak nie wiem co .

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:23:06

Tak, mnie głowa bolała praktycznie codziennie a często zdażały się straszne bóle. Wybrałam się do neurologa i okazało się, że to silne migreny. Dostałam tabletki, któe trzeba brać codziennie ale przynosi efekty.
Podobano bardzo dużo dziewczyn tak ma

długotrwały ból głowy

28 paź 2012 - 16:27:04

mnie często boli głowa bez powodu, zazwyczaj właśnie jak już zacznie to ból trzyma przez kilka dni:/ byłam u lekarki rodzinnej, żeby dała mi skierowanie do specjalisty lub poradziła coś na to a ona stwierdziła, że ją też boli głowa i, że nic mi nie jest... także super...;] nie ma to jak państwowa służba zdrowia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolonoskopia