Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:29:38

od ponad tygodnia, a moze troche dluzej bardzo pocę sie w nocy, czasem musze po 2 razy zmieniac ubrania:/ a pozniej przychodza takie dreszcze z zimna, nigdy tak nie mialam...
nie wiem jaka moze byc tego przyczyna bo nic sie nie zmienilo ani w moim sposobie odzywiania, ani w domu (posciel,ubrania itp), stresujacych sytuacji tez nie mam. Moze ktoras z was tak miala? co to moze oznaczac?
do lekarza sie wybieram, ale dopiero w srodę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 08:30 przez goska2626.

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:33:58

nie boli Cie gardło, płuca? Mój tata też strasznie się pocił, okazało się, że ma wodę w płucach, ale jego strasznie plecy własnie bolały... idź do lekarza, wtedy się wszystkiego dowiesz :)

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:35:49

no wlasnie nic mnie nie boli, tylko czasem glowa ale to u mnie normalne

wczesniej niz w srode nie dam rady pojsc:/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:35:53

ja tak mam tylko podczas choroby

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:43:41

Ja zaobserwowałam u siebie też takie nocne poty po jakimś czasie doszłam do wniosków ,że pojawiają się z reguły kilka do kilkunastu dni przed okresem może u Ciebie też to ma związek ze zmianami hormonalnymi w trakcie cyklu?

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:50:12

Cytat
gianina76
Ja zaobserwowałam u siebie też takie nocne poty po jakimś czasie doszłam do wniosków ,że pojawiają się z reguły kilka do kilkunastu dni przed okresem może u Ciebie też to ma związek ze zmianami hormonalnymi w trakcie cyklu?

wlasnie nigdy tak nie mialam, okres mam dostac teraz na dniach, ale nie, nigdy wczesniej sie tak nie dzialo

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:52:18

ja tak mam na krótko przed grypa albo własnie w trakcie. radzę wybrać sie do lekarza

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:54:27

Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:03

Cytat
jatoona19
Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

wlasnie co dziwne, temperature mam 36.6 ;) od kilku dni

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:12

moze zbliza sie przeziebienie...;/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:25

ja sie ogólnie moim zdaniem za dużo pocę :D

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 10:07:17

Cytat
goska2626
Cytat
jatoona19
Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

wlasnie co dziwne, temperature mam 36.6 ;) od kilku dni


Hormony tak działają, że nie będziesz miała gorączki. Będziesz jedynie czuła jakby wewnątrz ciała zimno lub ciepło.
Ja ostatnio biorę antykoncepcję, aby ruszyć do pracy moje nieszczesne hormony i właśnie tak mam :/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 10:10:42

Menopauza i nie zależnie czy masz 20 czy 50 lat.

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 20:49:55

Cytat
ametystt
Menopauza i nie zależnie czy masz 20 czy 50 lat.

tak, to na pewno, wiekszej glupoty dawno nie czytalam...;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy a otyłość...