Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:29:40

dziewczyny mam 25 lat, ostatnio zaczęły mi rosnąć piersi i przy tym były bardzo bolące, czułe na każdy dotyk. Na piersi jednej dziś zauważyłam dwa rostępy. Czy to możliwe , żeby w tym wieku tak urosły piersi , że wyszły rozstępy?? Nie utyłam. Ważę ok. 58 przy 170 cm czyli jestem raczej zgrabna. Pomóżcie

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:33:35

Moze jestes w ciazy ?:)
ps. jasne ze w kazdym wieku moga ci sie rozstepy zrobic

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:33:41

wydaje mi się, że w ty, wieku to dziwne.

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:34:38

może jesteś w ciąży??

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:35:56

okresu dostałam dziś, wczoraj robiłam test i negatywny. Ale 3 dni temu miałam jakieś plamienia, a jak dostałam @ to jak na mnie bolał mnie brzuszek przeokropnie. Zwykle mnie nie boli. Tak samo piersi nigdy mnie nie bolą, a teraz strasznie bolały nie mogłam się dotknąć. No i urosły znacznie, co najmniej o rozmiar może i więcej bo widać gołym okiem, że są o wiele pełniejsze. A i temp. miałam ostatnio 37 st. i non stop senna byłam. Ale jak mówię test miałam negatywny :/

Cytat
motorowka4
Moze jestes w ciazy ?:)
ps. jasne ze w kazdym wieku moga ci sie rozstepy zrobic

no ale tak bez przyczyny? Ani nie utyłam ani nic i nagle rozstępy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 22:37 przez folmanowa.

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:37:11

ja mam 21 i mam male rozstepy... bo waga mi sie zmieniała

zweryfikowana
Posty: 407
Ostrzeżenia: 1/5

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:38:04

objawy jak podczas ciąży...
powtórz test bo czasami przy wczesnej ciąży może nie wykryć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 22:39 przez paulha.

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:38:14

a mi nie, rok temu zrzuciłam 14 kg i cycki też mi spadły. Do dziś wagę utrzymuję a cycki nagle w ciągu około 2 tygodni urosły i są rozstępy:/

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:38:17

SKoro takie zmiany w organizmie to proponuję lekarza- to nie jest naturalne.

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:41:06

Cytat
folmanowa
okresu dostałam dziś, wczoraj robiłam test i negatywny. Ale 3 dni temu miałam jakieś plamienia, a jak dostałam @ to jak na mnie bolał mnie brzuszek przeokropnie. Zwykle mnie nie boli. Tak samo piersi nigdy mnie nie bolą, a teraz strasznie bolały nie mogłam się dotknąć. No i urosły znacznie, co najmniej o rozmiar może i więcej bo widać gołym okiem, że są o wiele pełniejsze. A i temp. miałam ostatnio 37 st. i non stop senna byłam. Ale jak mówię test miałam negatywny :/
Cytat
motorowka4
Moze jestes w ciazy ?:)
ps. jasne ze w kazdym wieku moga ci sie rozstepy zrobic

no ale tak bez przyczyny? Ani nie utyłam ani nic i nagle rozstępy?

no przecież urosły Ci piersi stąd te rozstępy...

Piersi - rozstępy

21 paź 2012 - 22:41:31

Cytat
paulha
objawy jak podczas ciąży...
powtórz test bo czasami przy wczesnej ciąży może nie wykryć


no zobaczę jak ten okres będzie przebiegał. Jeśli będzie taki jak zwykle to trudno, a jak coś krótszy to zrobię jeszcze jeden test :) Ciekawi mnie jak taki niby okres w ciąży wygląda :)
Cytat
marta0291
Cytat
folmanowa
okresu dostałam dziś, wczoraj robiłam test i negatywny. Ale 3 dni temu miałam jakieś plamienia, a jak dostałam @ to jak na mnie bolał mnie brzuszek przeokropnie. Zwykle mnie nie boli. Tak samo piersi nigdy mnie nie bolą, a teraz strasznie bolały nie mogłam się dotknąć. No i urosły znacznie, co najmniej o rozmiar może i więcej bo widać gołym okiem, że są o wiele pełniejsze. A i temp. miałam ostatnio 37 st. i non stop senna byłam. Ale jak mówię test miałam negatywny :/
Cytat
motorowka4
Moze jestes w ciazy ?:)
ps. jasne ze w kazdym wieku moga ci sie rozstepy zrobic

no ale tak bez przyczyny? Ani nie utyłam ani nic i nagle rozstępy?

no przecież urosły Ci piersi stąd te rozstępy...


no to zapytam inaczej, w wieku 25 lat normalne że piersi nagle rosną? Skończyły mi rosnąć jak pewnie byłam nastolatką :)
któraś tak miała?
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 23:01 przez folmanowa.

zweryfikowana
Posty: 407
Ostrzeżenia: 1/5

Piersi - rozstępy

22 paź 2012 - 17:58:19

Cytat
folmanowa
Cytat
paulha
objawy jak podczas ciąży...
powtórz test bo czasami przy wczesnej ciąży może nie wykryć


no zobaczę jak ten okres będzie przebiegał. Jeśli będzie taki jak zwykle to trudno, a jak coś krótszy to zrobię jeszcze jeden test :) Ciekawi mnie jak taki niby okres w ciąży wygląda :)












czasami bardziej skąpy ale moze też być jak normalny okres. Ja bym na Twoim miejscu powtórzyła test mimo wszystko, miałam wręcz identyczne objawy, tylko że mi sie nie pojawił okres



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 18:01 przez paulha.

Piersi - rozstępy

22 paź 2012 - 18:02:01

Mi jak niespodziewanie urosły o rozmiar to się okazało, że jestem w ciąży.
Na szczęście rozstępów nie dostałam.

A poza tym to problem z rozstępami nie ma żadnej "granicy wieku"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 18:02 przez Justysia_q.

Piersi - rozstępy

22 paź 2012 - 18:08:19

Moim zdaniem najlepiej iść do ginekologa :) jeśli będziesz w ciąży to na pewno Ci powie :) jeśli nie, zrobi badania lub wyśle do innego lekarza :)

Piersi - rozstępy

22 paź 2012 - 18:15:09

mojej siostrze ciotecznej w podstawowce juz urosły piersi i były dość spore ladne krągłe i nie wiadomo dlaczego zaczely jej sie robic takie rozstepy tak jakby blizny pózniej jeszcze schudla i nie za ciekawie wyglada to wszystko ale wtedy na bank nie byla w ciazy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nadmierne pocenie sie w nocy:/