Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:19:16

dziewczyny jak boli wyrostek? od wczoaraj kłuje mnie w prawym boku czytalam juz o tym wiele ale nie wiem,nie boli caly czas tylko czasami ,jak uciskam tez troche boli,podnosze noge do gory nie boli zadnych mdlosci wymiotów nie mam. czy wyrostek boli bardziej ??

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:23:47

jak nacisiesz to przestaje, jak odpuszczasz to zaczyna się ból

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:26:59

Ja miałam ;) brzuch mnie narazie tak kuł... na wieczór dostałam goraczke 40 stopni. Strasznie wymiotowalam a brzuch tragicznie bolał... nie moglam chodzic i wtac z łozka...Cos okropnego. ;/

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:28:25

jak podnosisz nogę powinno boleć. Idz do lekarza, a nie kombinujesz.

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:31:13

Ja miałam niezłą historię... Bolał mnie w zeszłym roku, po kilku dniach ciągłego kłucia w boku tata zawiózł mnie do lekarza po czy zostałam w szpitalu... myslałam że mi go usuną i spokój a oni karmili mnie kroplówkami przez 3 dni i przestało boleć... teraz kłuje od czasu do czasu ale to są jakieś jaja...

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:51:12

Cytat
scorpio_nica
Ja miałam niezłą historię... Bolał mnie w zeszłym roku, po kilku dniach ciągłego kłucia w boku tata zawiózł mnie do lekarza po czy zostałam w szpitalu... myslałam że mi go usuną i spokój a oni karmili mnie kroplówkami przez 3 dni i przestało boleć... teraz kłuje od czasu do czasu ale to są jakieś jaja...


mnie trzymali tydzien i mysleli ze udaje a potem się rozlal- badania miałam idealne i zero gorączki

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 18:55:19

ja się strasznie tego boję... dosłownie mam na tym punkcie obłęd, co mnie zaczyna lekko boleć brzuch, to już oblewa mnie strach... Czy zapalenie wyrostka dostaje większość ludzi?
:(

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 19:09:22

Ja miałam. Ból okropny. Złapało mnie na wieczór, zwijałam się na wszystkie możliwe sposoby bo im bardziej miałam udziwnioną pozycję tym mniej bolało.. Noc nieprzespana. Zero możliwości wstania na drugi dzień, więc tata zawiózł mnie do szpitala. Okazało się że to wyrostek, prawie rozlany.. Operacja, a raczej zabieg jak to oni nazywają, trawał półtorej godziny. Ale dużo osób się przewinęło w trakcie kiedy leżałam w szpitalu (10 dni!) i dostawało tylko kroplówkę i przechodziło. Pozdrawiam

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 19:12:47

dziewczny ja mialam w maju zabieg na wyrostek i mam pytanie,
jak z blizna ? bo moja nadal jest sina.
moze dlatego ze na sile wyrywali mi szwy ktore mialy sie niby rozpuscic a jeden i tak zostawili w srodku..

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 19:13:08

Cytat
richie112
jak podnosisz nogę powinno boleć. Idz do lekarza, a nie kombinujesz.
Dokładnie ;)

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 19:23:36

Miałam parę pięknych lat temu :) złapało nagle ale jak to dzieciak 4 dni twarda byłam i udawalam, że nie boli. Siłą mnie zawieźli i z miejsca na stół. Po zabiegu zaraz po wybudzeniu chodziłam zgięta w pół ale chodziłam :) Pobyt w szpitalu wspominam świetnie, az zal było wychodzic :)

wyrostek robaczkowy-kto mial?

15 wrz 2012 - 19:25:56

Ja raz też tak poszłam do lekarza a nawet do szpitala, wyszło, że to jajnik mnie tak kuje - przeszło. Teraz przed kazdym okresem kuje mnie tak z prawej strony na dole XD

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

wyrostek robaczkowy-kto mial?

29 gru 2013 - 00:45:26

Tu masz wszelkie informacje odnośnie objawów zapalenia wyrostka robaczkowego: http://po-ktorej-stronie-jest-wyrostek.blogspot.com/2013/12/typowe-objawy-ataku-zapalenia-wyrostka.html

wyrostek robaczkowy-kto mial?

29 gru 2013 - 00:52:33

jeśli ból promieniuje do pachwiny to najprawdopodobniej wyrostek a jeśli nie to może nerki? albo jakieś gazy w j.grubym

wyrostek robaczkowy-kto mial?

29 gru 2013 - 00:53:21

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-29 00:54 przez MouSse_34.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkła kontaktowe