Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 14:58:34

Cześć dziewczyny,
zrobiły mi się kurzajki (takie małe brodawki)na nodze, niedługo mam wesele a z każdym dniem mam wrażenie, że jest ich coraz więcej, wygląda to tragicznie:(. Dermatolog przepisał mi brodacid, stosowałam ale po 3 aplikacjach porobiły mi się tylko rany-spaliłam sobie tym skóre i jest jeszcze gorzej, wczoraj kupiłam maść na blizny i oparzenia (przepisana przez lekarza dermatologa) ale kurzajki jak były tak są nadal. Co mam robić? może któraś z Was miała podobny problem?

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:02:13

One latwo sie rozprzestrzeniaja jak usuwasz je niehigienicznie.
JAk Cie tak pali to wez ten specyfik, co odmraza.
Ja mialam jedna na reki, wewnetrzna strona, wydziegralam dziure w dloni i wyciagnelam taki "krzaczek" krwi. Od tamtej pory ani sladu.

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:07:54

pamiętasz jak się nazywał ten specyfik do odmrożeń kurzajek? Spróbuję i tego. jestem załamana:(

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:11:08

ja kupiłam sobie acerin i pomogło, a miałam na dłoniach..

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:13:00

dermatolog powinien sam zrobić Ci odmrażanie. mój brat ma kurzajki na ręku (od maty do ćwiczeń, gdzieś się chyba zaraził) i dermatolog mu co jakiś czas je odmraża. ale ślady niestety widać...

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:15:39

O tak, acerin jest bardzo dobry. Wystraczy stosować codziennie i kurzajki znikną. Idź do apteki i od razu sobie kup :)

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:18:28

z tego co wiem acerin ma podobny skład do brodacidu, i obawiam się, że znowu "spale" sobie tym skóre, po brodacidzie mam teraz strupy :(

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:18:56

ja stosowałam BRODACID właśnie i bardzo mi pomógł

trzeba tylko ostrożnie używać i smarować na samą brodawkę

max po 5 dniach po problemie, bez żadnych bąbli, bólu itd:)

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:21:52

ja mam te kurzajki bardzo malutkie i "rozsziane" praktycznie po całym podudziu, noi problem jest z precyzyjna aplikacją tego preparatu :(

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:26:46

No ale te preparaty tak właśnie działają, że wypalają kurzajki albo wymrażają. Chodzi o to, żeby usunąć tę narosłą skórę i dostać się do korzenia, który trzeba wyciągnąć. jesli użyjesz preparatu na zdrową skórę to wypalisz skórę i będzie bolało. Jak masz problem z aplikacją to niech ktoś Ci pomoże, może mama?i uważaj przy kąpieli, żeby tego nie roznosić, może póki co, osuszaj nogę ręcznikami papierowymi zamiast ręcznikiem.

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:27:52

oj ja też miałam, 2 na palcach, na nodze koło kostki i malutką na brodzie, poszłam na wymrażanie do dermatologa.... bolało jak cholera szczególnie te koło paznokci, ale po 2 tygodniach już ich nie ma tylko malutka blizna jakby....

niemiło to wspominam, siedziałam i łzy mi leciały z bólu, nieprzyjemne uczucie.. fakt,że na nodze nie bolało ani na brodzie :)

kurzajki na nodze:( pomocy

26 sie 2012 - 15:32:15

Ja mialam kilkamascie kurzajek na dloni, wyleczylam brodacidem. Jesli Ci wyjdzie na nowo to znaczy ze nie wypalilas korzenia. Ja mialam rany ale musialam to wytrzymac. I nie mam ani jednej. To jedyny lek ktory mi pomogl. nakladam go kilka razy nadzien, jak odpadlo mo to bialo nakladalam znowu.

kurzajki na nodze:( pomocy

14 wrz 2012 - 13:09:34

Kup brodacit w aptece,kiedys mialam i smarowalam i superrr,polecam!!!! i nie rozdrapuj bo moga ci się zrobić jeszcze gdzieś:)

kurzajki na nodze:( pomocy

14 wrz 2012 - 18:08:36

acerin tani i skuteczny

kurzajki na nodze:( pomocy

14 wrz 2012 - 18:10:46

Bierzesz nitke, wiążesz tyle supełków ile masz kurzajek i zakopujesz pod rynną, tam gdzie spływa woda ;) Tak poważnie to zamrażanie jest bardzo skuteczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększone węzły chłonne.